DSC04707

Magiczny Krąg Życia

Wszystko powinno być inaczej bo przecież od jakiegoś Czasu mamy Nowy Rok. Jednak zaobserwowałam, że obecny Rok jest dla mnie jakby znajomy. Nagle zaczęłam pojawiać się w miejscach w których byłam parę lat temu i to bez mojego planowania. Zdarzają się sytuacje, które już były w podobnym zestawieniu. Niektóre wręcz są takie same i od tych samych osób co np Rok temu. Większość tych zdarzeń jest podobna lub wręcz taka sama. Jakby nie było tego upływającego Czasu. Moje Życie znowu zatacza Krąg. Jeszcze dokładnie nie wyliczyłam jakiego okresu tzn ilu lat dotyczy ten Krąg, ale on jest. Czuję pewnego rodzaju lekkość i nauczona tym co przeminęło staram się działać zupełnie inaczej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każdy z Nas ma w swoim Życiu takie Kręgi o czym mówiłam Wam wiele razy w moich programach telewizyjnych oraz pisałam o tym na blogu. U jednych Magiczny Krąg (miałam nawet taką rundę w ówczesnej telewizji Kosmica tv), zatacza koło co pięć lat , u innych co siedem a jeszcze u innych co dziesięć. Wszystko zależy od tempa Życia danej osoby, ponieważ dla jednych tydzień trwa jako miesiąc a u innych miesiąc przeleci jak jeden dzień.

 

Zaobserwujcie u siebie czy , aby w obecnym Roku też nie macie Magicznego Kręgu Życia. Przeanalizujcie zdarzenia, sytuacje, osoby oraz rozmowy z nimi. Zastanówcie się czy Życie toczy się u Was normalnie czy jakoś trochę inaczej. Skupcie się i wsłuchajcie w siebie bo być może poczujecie tą lekkość.

Jeśli zdarzenia jakby powracają i czujecie lekkość to pewnie i Wy znajdujecie się obecnie w tym Kręgu. Życie i u Was zatacza koło. Natomiast jeśli nie Jesteście tego pewni zapytajcie mnie i moich Kart Tarota.

Zapytajcie o Magiczny Krąg Życia i sprawdzimy co się u Was dokładnie dzieje, co powinniście zrobić oraz jakie przyniesie efekty Krąg Życia ?? ??

 

Jeśli chcecie ogólnie więcej wiedzieć na temat Magicznego Kręgu Życia to piszcie w komentarzach, w miarę możliwości postaram się przybliżyć Wam co to jest ?

 

 Nadal specjalnie dla Was kładę specjalne Karty Energii Amora Miłości. Jak to jedna Pani powiedziała Karty dla dorosłych 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 11.30 do 13.00 oraz od godz około 18.00 do 23.00

☎ tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

38 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *