IMG_0411

Magiczny Kwiecień

Moje Stokrotki, właśnie rozpoczął się miesiąc Kwiecień, który jest w obecnym Roku 2016 bardzo szczególny. Nie dość, że Jesteśmy w ogólnym Roku dziewiątym to i przestępnym. Pierwszy Kwietnia zaczyna się zawsze tego samego Dnia  tygodnia co Lipiec, a w Roku przestępnym dodatkowo tego samego Dnia co Styczeń. Kwiecień jest miesiącem gdzie przyroda budzi się do Życia a Wszechświat otwiera swoje Skarbnice. Kwiaty kwitną i zapraszają na przepiękne łąki.

 

Rozpoczynający się miesiąc jest trudny, ale i łaskawy. Wszystkie czyny, myśli będą zapisane w Naszym Życiu i będą realizowały się na przestrzeni Lat, może to być 5, 10 czy nawet 15 Lat ich realizacji. Trudno będzie cały czas mieć się na baczności i uważać na swoje Myśli, Słowa czy działania. Jest to dla Nas pewnego rodzaju próba, a także wielka możliwość zaprojektowania Naszej przyszłości w taki sposób jaki chcemy.

Już dzisiaj zaczynasz tworzyć z wielką Mocą swoje przyszłe Lata. Musisz mieć tego świadomość, abyś potem nie miał pretensji do innych, że nic Ci się nie udało. Zawsze to co mamy obecnie, jest odzwierciedleniem Naszych Myśli, czynów i decyzji. Zawsze najważniejsza jest Myśl od której wszystko się zaczyna, a potem jest Słowo a także czyn.

W Kwietniu te Nasze Myśli będą jeszcze głębsze i silniejsze. Osiągną niesamowitą Moc, która zdarza się raz na kilkanaście Lat. Od teraz projektujesz świadomie lub nie swoją rzeczywistość, którą zobaczysz i poczujesz w kolejnych Latach. Zaprojektuj swoje najbliższe Lata tak, jak chcesz aby one wyglądały. Odpędzaj Myśli złe, przygnębiające. Pozbądź się zazdrości, pychy, złośliwości. Pozbądź się użalania nad swoim trudnym Życiem. Odpędź Myśli o braku pieniędzy, Miłości, akceptacji, dobrego zdrowia czy niechęci do swojego Ciała.

 

Wszystko co pomyślisz układa się w specyficzny ciąg liczb i energii, które są wysyłane do Wszechświata. Można to porównać do sygnału radiowego. Myśli i słowa tworzą daną częstotliwość. Dostrajają się zgodnie z Twoimi zapotrzebowaniami, które sam w głowie kreujesz. Na jakiej częstotliwości odbierasz, taki sygnał zwrotny otrzymasz od Wszechświata. Jeśli Twoje Myśli są lekkie, radosne, budujące to wysyłasz sygnał, który taki jest. Jeśli Twoje Myśli są przygnębiające, smutne, lękliwe to też taki sygnał wysyłasz. Wszechświat odpowie Ci na dany sygnał adekwatny do Twojego „zamówienia”. Odczujesz to po pewnym czasie w swoim Życiu fizycznym.

 

Reasumując: jeśli Twoje Myśli są radosne i budujące to w Twoim Życiu zauważysz radosne zmiany ku lepszemu, jeśli Myśli masz dołujące otrzymasz jeszcze więcej trosk i zmartwień. Pamiętaj o tym, a szczególnie w rozpoczynającym się Miesiącu Kwietniu.

Jeśli nie wiesz jak zmienić swoje ponure Myśli i jak rozpoznać, czy Jesteś na właściwej częstotliwości, zapytaj. Od Ciebie zależy jak będą wyglądały Twoje najbliższe Lata. Zadbaj o nie już Dzisiaj.

 

Jeśli chcesz abym do Ciebie napisała, chcesz otrzymywać najświeższe informacje nie zamieszczane na blogu odnośnie Magii, zapisz się na newsletter w prawym górnym rogu bloga. Bądź na bieżąco!

 

 

12079048_986201731436175_1273606441368528349_nMagiczna Linia 708 788 222 i 708 888 688. Z uwagi na dużą ilość spotkań w Dniu dzisiejszym, nie potrafię jeszcze określić o której będę na Magicznej Linii. Na pewno w godzinach wieczornych nie będzie mnie.

 

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

42 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *