krzaki

Maj wyjątkowy Miesiąc Matki Ziemi

Jest Maj a Miesiąc ten jest szczególny.

Stare Legendy głoszą, że właśnie w Maju Pan Bóg stworzył Ziemię. Patronem tego miesiąca jest Żywioł Ziemi.

Sama Matka Natura wyciąga do Nas swoje spracowane ręce, aby Nas przytulić. Chce dać i daje Nam, swoją szczególną opiekę i wsparcie. Nie bez przyczyny w Niemczech 06 Maja, a w Polsce 26 Maja, obchodzony jest Dzień Matki. W tym Miesiącu wszystkie Matki mają szczególne wsparcie.

 

Natura pokazuje Nam, że można się odrodzić, że można obudzić się z letargu i zacząć Żyć na nowo. Koło Roku mija bardzo szybko i tylko kolejne przejścia Księżyca uświadamiają Nam, że kończy się kolejny Rok kalendarzowy. W Przyrodzie nie ma zastoju, nawet Zimową porą. Wtedy wszystko toczy się wolniej, ale i też przygotowuje się na odrodzenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skoro Świat Przyrody daje Ci taką szansę, czemu z niej nie skorzystasz. Skoro Rośliny i Zwierzęta mogą dokonać odrodzenia, to powiedz mi w czym Ty Jesteś od nich gorszy??Co Cię tak bardzo ogranicza, że nie możesz się podnieść z kolan i zacząć Żyć inaczej. Zacząć Żyć Radośnie i szczęśliwie? Co to jest, co nie pozwala Ci od Lat zrobić zdecydowanego kroku do przodu?

 

A może Ty sam siebie ograniczasz…. Może Ty sam, nie pozwalasz sobie na spełnienie i zmianę, bo się tego najzwyczajniej boisz. Swoimi obawami i trwaniu w uporze, wiele ryzykujesz. Powiem Ci jedno: jeśli sam nie zaczniesz być otwarty na zmiany, jeśli sam nie zaczniesz ich dokonywać, to Los zrobi to za Ciebie. I nie mniej do nikogo żalu, że kolejna Miłość Ci się nie udała. Sam sobie Jesteś winien. Nie dokonałeś zmian w sobie, nie wyciągnąłeś wniosków z poprzednich relacji, a może nie chcesz zakończyć obecnej znajomosci, chociaż i tak od dłuższego Czasu wiesz, że nic z tego nie będzie.

Co Cie ogranicza, że nie pozwalasz sobie wyjść z kokonu stagnacji. Cokolwiek to jest, to pozbądź się tego. Jak juz wspominałam Wszechświat nie lubi próżni i pustki, lubi ruch. Jeśli w Twoim Życiu nie dokonują się zmiany to zrozumiałym jest, że tkwisz w jednym miejscu czyli Jesteś w próżni. Wszechświat chcąc tą próżnie wypełnić, a także chcąc wprawić Cię w ruch , sam za Ciebie dokona w Twoim Życiu zmiany.Może to być np. nagłe zerwanie znajomosci ze strony ukochanego, przymusowa zmiana pracy czy problemy ze zdrowiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszechświat będzie dążył do tego, abyś był czymś zajęty i abyś to zajęcie , albo rozwijał i rozszerzał, albo ponownie dokona w Twoim Życiu zmiany. Sam musisz zadziałać, aby nie być postawionym przed faktem dokonanym, Sam musisz podjąć decyzje co chcesz zmienić. Mogą na początek być to bardzo małe zmiany, ale muszą być dokonane na płaszczyźnie fizycznej także, nie wystarczy jedynie zmienić swoje nastawienie do wielu spraw. Trzeba zacząć działać też realnie na poziome fizycznym.

Maj jest ku temu bardzo korzystny. Zacznij odradzać się tak, jak odradza się Matka Natura. Czerp z Żywiołu Ziemi silę i działaj !

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala 

 

Tags: No tags

5 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *