samo

Mars i Ziemia. Odkryj Czas Mocy !

Wczoraj rozpoczęła się wyjątkowa Pełnia Księżyca, która potrwa do Jutra. Pamiętajcie Gdy jest Pełnia to wszystko się spełnia. Zapytaj moich Kart Tarota co czeka Ciebie i Twoich najbliższych.

 

Dzisiaj natomiast rozpoczęła się opozycja Marsa, Słońce i Mars znajdują się dokładnie po przeciwnych stronach Ziemi. Linia prosta, którą tworzą Planety miedzy sobą, może przynieść skutki energetyczne pozytywne bądź negatywne. Konfrontacja Ziemi z Marsem oraz Słońcem wytwarza bardzo silne pole energetyczne. Mogliście Dzisiaj czuć się trochę niespokojni, śpiący, lekko poddenerwowani czy wręcz przeciwnie: weseli bez wyraźnej przyczyny i bardzo energiczni. Wszystko zależy jakiej częstotliwości są Wasze energie. Każdy z Nas reagował indywidualnie.

 

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, które będą miały wpływ na wszystkich. Otóż, już 30 Maja Mars znajdzie się w bardzo małej odległości od Ziemi. Będzie to najmniejsza odległość od ponad jedenastu Lat. Jeszcze nigdy Mars nie był, aż tak blisko Ziemi. Już od kilku tygodni możemy zobaczyć Mars. Jest on widoczny na Niebie od strony Południowej. Pokazuje się jako widoczny, mały czerwono pomarańczowy punkcik na Niebie. Planeta ta, jest bardzo piękna i cudownie wychodzi na zdjęciach. 30 Maja będzie całkowicie oświetlona przez Słońce.

 

Tak więc przed Nami nie tylko kolejny długi Weekend, ale też niezwykłe doznania energetyczne. Na te Dni warto zabezpieczyć się w kwarc różowy lub piasek pustyni. Można też mieć przy sobie bursztyn lub bransoletkę ochronną. Należy też posmarować się kremem lub jakimś filtrem ochronnym, aby stworzyć ochronę Naszego ciała.

 

W tym Czasie Magowie mają wyostrzoną Moc postrzegania. Ja osobiście widzę wtedy więcej. Kolory są wyraźniejsze a przesyłane odpowiedzi Kart konkretniejsze i bardziej szczegółowe. Tarot pokazuje więcej i jeszcze dokładniej podpowiada. Wykorzystajcie tą wielką Siłę, bo kolejna taka może być ponownie za jedenaście Lat. Bliskość Marsa i Ziemi niesie wyciszenie.  

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.10.00 do 20.00 z małymi przerwami. Tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło! Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

30 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *