zdj

Mężczyzna i Kobieta jak to jest? Czemu on ucieka od Ciebie

Mężczyzna i Kobieta jak to jest?Czemu on ucieka od Ciebie

Zanim ukończymy ósmy Rok Życia mamy juz dokładnie nakreślony idealny obraz Naszego przyszłego partnera. Widzimy w swojej wyobraźni dokładnie jakiego jest wzrostu, jaki ma kolor włosów, oczu, jak się porusza i jak mówi, co lubi a czego nie.

Zanim ukończymy ósmy Rok Życia, zbieramy nieświadomie wszelkie informacje o chłopcach tych dużych i tych małych.

W dorosłym Życiu, często nieświadomie wybieramy partnera/partnerkę podobnego do swojego Taty lub Mamy. Szczególnie pod względem wzrostu, koloru włosów oraz z figury. Jeśli Mama ma szerokie biodra i ciemne włosy, mężczyzna też będzie w Przyszłości preferował kobiety o takim właśnie wyglądzie.

Mężczyźni ogólnie lubią kobiety o szerszych biodrach i tak było od Wieków. W Czasach kamienia łupanego, Jaskiniowiec wybierał sobie kobiety, które były postawne, zdrowe i miały szerokie biodra oraz duży biust. Świat Przyrody dyktował i podpowiadał im, że właśnie tak zbudowana kobieta, będzie doskonała do rozrodu.

 

Mężczyzna na początku znajomości nieświadomie będzie porównywał poznaną partnerkę do swojej Matki, a także do wzorców, które zakodowały mu się w głowie. Gdy oceni i sprawdzi wygląd kobiety, przejdzie do analizowania jej sposobu bycia oraz postrzegania Świata. I tutaj też nieświadomie będzie porównywał zachowanie kobiety do swojej Matki i swoich wzorców.

Oczywiście bardzo często zdarza się, że mężczyzna wiąże się na stałe i zakochuje w kobiecie zupełnie innej od Matki czy swojego schematu. Wszystko zależy od tego, jakie relacje miał z Matką i kobietami w jego otoczeniu w Czasach dzieciństwa. Jednakże i tak kolor włosów Matki, będzie miał dla niego bardzo duże znaczenie.

 

Będzie też poszukiwał w potencjalnej partnerce czułości i opiekuńczości. Bez wyjątku jakiego typu jest to mężczyzna, ale każdy te dwie cechy uznaje za najważniejsze. Nie wszyscy mężczyźni się do tego przyznają otwarcie bojąc się, że mówiąc o tych cechach, okażą swoją słabość i mogą wydawać się mniej męscy. Z drugiej jednak strony nie każdy mężczyzna chce być typem macho. Bardzo wielu z nich przyznaje, że woli gdy to kobieta steruje związkiem, aczkolwiek na początku to oni sami są bardziej zainteresowani kobietą, którą w jakiś sposób muszą sami zdobyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobieta powinna być bierna i wyczekująca w stosunku do mężczyzny, aczkolwiek jakieś drobne znaki na zachętę powinna dawać. Znaki te mają dać sygnał mężczyźnie, że ma on u niej szansę na bliższe poznanie jej i nawet na rozmowę.

 

Kobieta w miarę rozwoju znajomości nie może za szybko przejmować steru w działaniu, ponieważ to wprowadzi mężczyznę w stan lenistwa. Nie będzie sam pisał, dzwonił i organizował spotkań. Wyjdzie z założenia, że skoro ona wie lepiej, to co on będzie się wysilał i starał. Dopiero, gdy znajomość nabierze formy związku i gdy już dobrze się poznają oraz utwierdzą w swoich uczuciach, mężczyźni bez problemu oddają chęć przewodzenia i sterowania związkiem kobietom.

 

Musicie sami zaobserwować i wyczuć kiedy ten moment nastąpi. W innym przypadku, gdy będziecie zasypywać mężczyznę tysiącem sms na samym początku relacji, mężczyzna nie wejdzie w tą znajomość na poważnie. Może po Czasie być nawet zniesmaczony i zdezorientowany, że tak dobrze zapowiadająca się relacja przerodziła się w coś, czego on tak naprawdę nie chciał.

 

Chęć bycia mężczyzny z daną kobietą zależy od jej cech fizycznych, sposobu bycia ale przede wszystkim od jej zachowania. Wygląd kobiety ma wielkie znaczenie jedynie na początku znajomości. Potem ważne jest zachowanie i tak zwana lekkość bycia u kobiety.

 

Mężczyzna zawsze jest zafascynowany lekkością bycia kobiety. Co to jest ta lekkość bycia?

Bardzo trudno jest to określić czy wytłumaczyć… Jest to coś, co kobieta ma w sobie odnośnie relacji. Kobieta jest wtedy uśmiechnięta, zadowolona, czasami poważna, jest otwarta i na tzw luzie, ma swoje zasady, ale nie jest sztywna i spięta, jest to kobieta przed którą mężczyzna nie boi się otworzyć, by porozmawiać na wszystkie tematy.

 

Lekkość polega też na uważnym słuchaniu mężczyzny, a czasami milczeniu. Taka kobieta nie oczekuje na początku znajomości niczego od mężczyzny. Nawet jeśli on podoba jej się bardzo mocno, ona nie myśli jeszcze o ślubie z nim czy założeniu Rodziny. Jeśli kobieta będzie traktowała mężczyznę w podobny sposób jakby traktowała kolegę, znajomość ma wielką szansę przerodzić się w stały związek.

 

Bardzo częstym i wielkim błędem robionym przez kobiety jest planowanie ślubu już na początku znajomości. Kobieta zbyt szybko angażując się w relacje nieświadomie zamyka sobie furtkę do Serca tego mężczyzny. Należy wykazać się odrobiną tajemniczości i niedostępności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mężczyzna musi mieć świadomość i musi czuć, że kobieta nie poświęca mu całego swojego Czasu, że kobieta ma swoje Życie w którym jest łaskawa zrobić dla niego odrobinę miejsca. On musi czuć, że ona jedynie łaskawie zezwala mu na bycie u niej w Życiu. On musi czuć i wiedzieć, że zapracował i zasłużył na to, aby dostąpić zaszczytu, aby ona udostępniła mu kawałek miejsca w swoim Czasie.

 

Dlatego tak ważne jest, aby nie za szybko kobieta ułatwiała mężczyźnie możliwość zdobywania jej. Ona nie powinna pozbawiać go „pracy”, jaką jest staranie się o nią. Inaczej relacja nie przyniesie efektów, a jedynie gorycz rozczarowania i zranienia przez zbyt szybko zakochaną kobietę.

Zakochana kobieta zmienia sposób bycia. Ona nagle zaczyna dbać o mężczyznę, martwić się o niego i chce ciągle z nim rozmawiać. Natomiast mężczyzna potrzebuje więcej Czasu na otworzenie swojego Serca i jeśli się upewni, że to jest ta właściwa kobieta, sam jej w jakiś sposób to okaże. Być może będzie potrzebował chwili milczenia i nie odzywania się do kobiety, aby przekonać się na sobie samym czy i jak bardzo mu na niej zależy. Dlatego może parę Dni się nie odzywać.

 

Bardzo częstym przykładem takiego zachowania jest fakt, że mężczyzna po pierwszych randkach nie od razu kontaktuje się z kobietą. On potrzebuje kilku Dni na zastanowienie się i ochłonięcie i dopiero, gdy pozbiera Myśli i stwierdzi, że warto dać szansę znajomości dzwoni do kobiety. Ona w tym Czasie już przepłakała wszystkie Noce i straciła nadzieję na cokolwiek z jego strony. Zamiast rozpaczać, że on się nie odzywa, powinna zająć się swoimi sprawami. Wtedy energia nie zostanie zatrzymana i relacja będzie miała dalszy ciąg. 

 

Ale się rozpisałam….Wracając do wyborów partnera, z kobietami jest podobnie. One  też kierują się urodą mężczyzny, ale ważniejsze dla nich jest zachowanie partnera, sposób bycia. Wybierają partnerów z zachowania takich, jaki był ich Tata. Robią to nieświadomie tak jak mężczyźni. Możecie zaobserwować czy to u siebie, czy u znajomych, że tak właśnie jest.

 

Bardzo często zdarza się, że jeśli Ojciec był charyzmatyczny, szybki w działaniu to kobieta też będzie preferowała taki typ mężczyzn. Oczywiście im kobieta starsza, tym inaczej będzie podchodziła do swoich wyborów. Gdy zrozumie, że jednak Ojciec nie był zbyt łatwy w obejściu, był nerwowy, miał nałogi, to taka kobieta może rozglądać się za partnerem o przeciwnych cechach, czyli będzie zwracała uwagę na opiekuńczość, spokój oraz, aby wybranek nie miał żadnych uzależnień.

 

Będzie poszukiwała partnera, który da jej poczucie bezpieczeństwa i który będzie miał dobre podejście do Dzieci. Nawet kobiety bardzo samodzielne i pewne siebie, będą poszukiwały mężczyzny, który zapewni im spokój, ale też rozrywkę. Kobiety nie lubią się nudzić w związku.

 

Na początku znajomości oczekują adoracji i pomysłowości u mężczyzny. Niestety zbyt szybko oczekują wyznań Miłosnych, co doprowadza wiele dobrze zapowiadających się znajomości do upadku. Wynika to z tego, że kobieta bardzo szybko potrafi rozpoznać czy ten mężczyzna jest dla niej właściwym i nudzi ją oraz zniechęca powolność jego działania. Niestety tak już jest, aczkolwiek zdarzają się i wyjątki od tej reguły, gdzie stała relacja zawiązuje się bardzo szybko.

 

Jeśli Ty chcesz wiedzieć co myśli o Tobie dana osoba, czy macie szansę na stały związek, czy Twoja znajomość jest na właściwym torze, czego on od Ciebie oczekuje?

A może odnosisz wrażenie, że uczucia między Wami ochłodziły się, że oddalacie się od siebie i nie wiesz jak to zmienic?  Co możesz zrobić, aby jego Serce znowu było gorące do Ciebie?  Zapytaj!  

Wspólnie znajdziemy odpowiedzi i rozwiązanie dla trapiących Cię pytań. Być może jest możliwość uratowania tej znajomości.

 

Na Magicznej Lini będę dostępna od Poniedzialku do godz 19

☎️ Tel 708 788 222 i 708 888 688 ☎️

Pozdrawiam Stokrotki  ???

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

17 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *