chinese-characters-399493__340

Miesięczne chińskie horoskopy dla Szczurów w 2019 roku

Miesięczne chińskie horoskopy dla Szczurów w 2019 roku

1 miesiąc (5 lutego – 6 marca 2019 r.)

Szczególną uwagę należy zwrócić na codzienną higienę, aby uniknąć choroby. Jeśli potrafią starannie zaplanować i dobrze zorganizować czas i wydatki, poradzą sobie z każdą przeszkodą z pomocą przyjaciół. W przeciwnym razie będą mieli trudności. Kobiety Szczur nie osiągną postępu w związkach w tym miesiącu. Nie powinny się spieszyć.

2. miesiąc (7 marca – 4 kwietnia 2019 r.)

Szczególną uwagę należy zwrócić na zdrowie. Szczury powinny mieć zrównoważoną dietę i regularne ćwiczenia. Powinni także poddać się badaniu stanu zdrowia. Powinieneś zachować ostrożność, aby nie dopadło Cię wyczerpanie. Na początku miesiąca Szczury będą miały niewielką zachętę do poprawy kariery.

Szczury prawdopodobnie utkną w swojej pracy. Dlatego wskazana jest ostrożność. Nigdy nie powinni działać impulsywnie, próbując uniknąć chaosu i powinni zachować ostrożność przy dokonywaniu inwestycji finansowych. Zakochani szczurowie będą mieli szczęście, a szczęście dla kobiet wciąż nadchodzi. Mogą nawet kłócić się ze swoim kochankiem. Powinny zachować kontrolę nad emocjami, gdy są wściekłe, aby uniknąć nierozsądnych zachowań.

3 miesiąc (5 kwietnia – 4 maja 2019 r.)

Szczury powinny być stabilne w tym miesiącu i nie reagować impulsywnie na problemy. Bądź ostrożny i czujny, aby nie wpaść w pułapkę obłudnika. Po romantycznej stronie kobiety-szczury powinny uważać, aby nie dać się oszukać, a mężczyźni powinni odważnie dążyć do swojej miłości. Podczas podróży należy zachować ostrożność. Najlepiej unikać tłumów w wątpliwych lokalizacjach i mieć otwarte oko na ich zachowanie, aby uniknąć szkód materialnych w jak największym stopniu.

4 miesiąc (5 maja – 2 czerwca 2019 r.)

Zazdrosny Bóg Gwiazdy Czasu (Tai Sui) jest na wolności. Dlatego szczury mogą mieć do czynienia z konfliktami i powinny trzymać się z dala od niemoralnych przyjaciół. W tym czasie powinni zwrócić szczególną uwagę na ich słowa.

5 miesiąc (3 czerwca – 2 lipca 2019 r.)

W obszarze finansowym Szczury będą miały szczęście w tym miesiącu. W karierze nastąpi przełom. Zrobią dobre inwestycje, które przynoszą zysk.

Szczur mężczyźni będą popularni wśród kobiet.

6 miesiąc (3 lipca – 29 sierpnia 2019 r.)

W tym miesiącu Szczury utkną w miejscu pracy. Najlepiej jest utrzymywać emocje pod kontrolą i w żadnym wypadku nie reagować impulsywnie na uwagi szefa.

Zakochane kobiety-szczury doświadczą trudności.

W miarę zmniejszania się zasobów finansowych, Szczury powinny zachować ostrożność podczas inwestowania lub w handlu, aby uniknąć marnowania czasu i pieniędzy.

7 miesiąc (30 sierpnia – 28 września 2019 r.)

Szczury będą bardziej wydajne w pracy, ponieważ szczęście zmienia się na lepsze.

Podczas działania i w związkach będą mieli specjalne szczęście. Dzięki chętnej pomocy innych łatwo pokonają trudności.

8 miesiąc (29 września – 27 października 2019)

W tym miesiącu Szczury zwykle będą miały szczęście. Ale powinieneś być ostrożny i ciężko pracować. Jeśli skorzystają z okazji, aby poprawić swoją karierę, odniosą duży sukces.

9 miesiąc (28 października – 25 listopada 2019 r.)

Ten miesiąc przynosi mniej szczęścia Szczurom. W ich karierze pojawią się trudności, a presja wzrośnie.

Zaleca się dbanie o swoje zdrowie. Szczury powinny zachowywać się ostrożnie przy zarządzaniu finansami.

10 miesiąc (26 listopada – 25 grudnia 2019)

 Szczury przeżyją przełom pod każdym względem. Zwłaszcza ich kariera będzie krokiem naprzód. Masz dobre perspektywy na pomoc od dobroczyńców.

Ponieważ mają szczęście w finansach, zaleca się inwestować w akcje lub zagrać w loterii.

Szczury będą miały dobre zdrowie.

Będą mieć kłopoty w związkach, ale nie powinny źle się zachowywać i robić awantury.

11 miesiąc (26 grudnia 2019 r. – 24 stycznia 2020 r.)

Ten miesiąc będzie stabilny i udany dla Szczurów. Spotkają się z innymi silnymi partnerami z ich dobrą fachową wiedzą. Będą również mieli szczęście z finansami. Wszystkie inwestycje zostaną nagrodzone.

Dla kobiet-szczurów relacje ulegną poprawie, ale nadal powinny być ostrożne.

12 miesiąc (25 stycznia – 22 lutego 2020 r.)

To najlepszy miesiąc w roku dla Szczurów. Mają dobre możliwości. Istnieje nadzieja na awans i podwyżkę płac.

Jeśli chodzi o relacje, mogą znaleźć odpowiednią osobę w tym miesiącu i nie powinni obawiać się okazywać swojej sympatii.

Twoje zdrowie się poprawi i nie będziesz miał żadnych problemów.

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 

227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

 
 
Tags: No tags

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *