1

Miłość XIX wieku

Piękny, stary Dom w połowie XIX  wieku, otoczony cudownym, wielkim ogrodem. Bogactwo i przepych na każdym kroku. Wielmożni Państwo i ich ukochany Syn.I Ona, piękna pokojówka z ubogiej Rodziny. Zakochali się w sobie bez pamięci.

Niestety były to czasy, gdzie swoją Miłość musieli skrzętnie ukrywać przed wszystkimi. Tęsknili za sobą bardzo mocno i wiedzieli, że nigdy tak naprawdę nie będą razem, bo różnice klasowe na to nie pozwalały. On wiedział, kto będzie Jego żoną w przyszłości, ponieważ Jego Rodzice zdecydowali o tym jeszcze gdy On był malutkim bobaskiem. Nic nie mógł zrobić, aby to zmienić aczkolwiek wiedział, że Jego Serce zawsze będzie należało do pięknej pokojówki.

Ona, skromna dziewczyna o pięknych rysach twarzy, uzdolniona artystycznie, potrafiąca dokonywać rzeczy niemożliwych za sprawą Magii, wiedziała również, że nigdy nie będą razem. Spotykali się w alkowach pięknego Domu, aby chociaż na chwilkę pobyć razem. Gorąca krew młodości oraz wielkiej Miłości poczęła Nowe Życie. Była w ciąży. W tamtych czasach było to nie do pomyślenia, aby Panicz miał dziecko z kimś z niższej sfery. Młodej kobiecie groziła szubienica.

Razem z ukochanym postanowiła, że opuści posiadłość dla Jej i dziecka dobra i tak też się stało. Rozstali się w ogromnych łzach i przysięgach wiecznej Miłości. Młoda kobieta nie mogła wrócić do swojego rodzinnego Domu. Postanowiła ukryć się w zakonie. Tam urodziła dziecko i tam pozostawiła je, aby było bezpieczne i miało zapewniony dobry byt oraz naukę. W miarę możliwości odwiedzała Córkę. Po wielu latach zabrała Ją stamtąd i zamieszkały razem.

Nigdy nie powróciła do ukochanego i nigdy więcej z Nim nie rozmawiała. Miała Córkę, która wyrosła na piękną i mądrą Kobietę. Córka po swojej Mamie miała talent artystyczny i Dar wróżbiarski, aczkolwiek wolała zająć się zgłębianiem tajemnicy ziół.

Miłość nie zawsze może być zrealizowana tak, jakbyśmy tego chcieli, ale zawsze jest po coś i zawsze coś wnosi do Naszego Życia, jest potrzebna. Może tych dwoje w obecnych czasach w XXI wieku mieliby zupełnie inną Historię.

Kobieta miała na imię Rozalia a jej Córka Jadwiga. Gdyby nie One nie byłoby mnie. Moja Prababcia i Jej Historia Miłosna a także losy mojej Babci, którą nazywaliśmy Busią zawsze zastanawia i skłania do refleksji.

Bo czym tak naprawdę jest Miłość…. Nie ważne w którym wieku Jesteś, bo kocha się tak samo, aczkolwiek ważne są okoliczności i otoczenie w którym się znajdujemy, aby Miłość mogła przetrwać.

Mam do tej pory drewniane kółko do wyszywania, które jest po mojej Prababci a raczej moje Dziecko je ma, bo też lubi wyszywać. Przy mnie pozostały skrawki materiałów, które wyszywała moja Prababcia i Busia. Przekaże je kiedyś dalej….

A jak wygląda Twoja Historia w XXI wieku? Jeśli masz wątpliwości, nie wiesz czy Ta Miłość przetrwa, czy On Cię kocha i czego tak naprawdę od Ciebie oczekuje, a także chcesz się dowiedzieć czy będziesz szczęśliwa i kiedy pod względem uczuć: nie zwlekaj, bo nie masz kolejnych stu lat.

Zapytaj już dzisiaj a razem znajdziemy rozwiązanie Twojej niekończącej się Historii.

Na Magicznej Linii będę dostępna w godzinach popołudniowych do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

134 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *