Miłość z przeznaczenia , miłość karmiczna

Miłość z przeznaczenia , miłość karmiczna

Miłość z przeznaczenia nazywana również miłością karmiczną zdarza się bardzo często. Jednak bardzo wielu ludzi nawet doczekawszy pôźnych lat starości nie wie co to jest miłość, ponieważ nie mieli okazji, albo zdolności zakochać się. Tak, takie sytuacje też się zdarzają. Mimo to każda osoba ma zapisane jedną, dwie lub trzy osoby, które są im przeznaczone na związek. Czy każdy wykorzystuje swoją szansę? Nie.

Jak rozpoznać miłość z przeznaczenia?

Osoba która jest Nam zapisana może dużo wcześniej przed poznaniem pokazać Nam się w snach. W bardzo wyraźnym śnie można zobaczyć jak będzie wyglądała, ile będzie miała lat, albo czym będzie się zajmowała. To podświadomość, to pamięć, którą mamy ukrytą głęboko da Nam sygnał. Pamięć tego, że już kiedyś byliśmy w związku z tą osobą w poprzednich wcieleniach. Badania naukowe dowodzą, że pamiętamy to co było przed Naszymi narodzinami , pamiętamy do czasu aż ukończymy pięć lat. Potem wspomnienia zostają powoli utracone bo coraz bardziej Jesteśmy wdrażani w system, aby jakoś funkcjonować w społeczeństwie.

Miłość z przeznaczenia charakteryzuje się tym, że od razu wiemy iż tą osobę znamy, czujemy instynktownie, że jest Nam bliska w jakiś inny niż do tej pory sposób. Czujemy coś na zasadzie „witaj w domu”. To Dusza rozpoznaje swoją drugą część w ciele poznanej osoby. To Dusza budzi się, ponieważ rozpoznała swój zagubiony element i cieszy się, że może być całością. Nawet jeśli te dwie osoby nie zapoznały się jeszcze, nie zamieniły ze sobą ani jednego słowa to i tak wiedzą i czują, że coś jest inaczej. Nieświadomie czują swoje wibracje energetyczne, które są na takim samym, wręcz idealnie identycznym poziomie i o takim samym nasileniu jak wibracje ich samych. Ich częstotliwości tak samo jak fale radiowe współgrają ze sobą doskonale.

 

 

Miłość z przeznaczenia nie jest łatwa. Aby być ze sobą ponownie, osoba która w dalekiej przeszłości odrzuciła miłość ma więcej do odrobienia w tym życiu. Musi więcej wyrzeczeń zrobić, aby ponownie być z ukochaną osobą. Wyrzeczenia są bardzo różne może to być rozwód, przeprowadzka do innego kraju, długie oczekiwanie aż wybranek się zdecyduje na poważne deklaracje itp. Ta osoba, która odrzuciła miłość częściej płacze i czuje niepewność odnośnie tego czy w ogóle nowa znajomość zaistnieje, a jeśli już zaistnieje to co będzie dalej. Ponownie spotkanie w obecnym życiu daje szansę, aby tamta odrzucona miłość mogła zostać w pełni zrealizowana, aby Dusza mogła się radować i być spełnioną. Jednak nie od razu takie osoby łączą się ze sobą. Muszą pokonywać trudności niekiedy nawet trwające i kilkadziesiąt lat.

 

 

Jeśli na początku rozpoznania, że dana osoba jest Nam przeznaczona nie podejmiemy wyzwania realizacji znajomości to za jakiś czas / być może właśnie po latach/ los da Nam nową szansę abyśmy w tą relację weszli. Dzieje się tak, ponieważ przy pierwszej szansie miłości z przeznaczenia nie zawsze Jesteśmy na to gotowi, nie zawsze mamy na tyle siły, aby przeprowadzić drastyczne zmiany w dotychczasowym życiu. Wtedy za kilka lat dostajemy kolejną szansę. Jesteśmy już wtedy bogatsi i silniejsi o nowe doświadczenia a przez to bardziej otwarci i gotowi, aby sprostać miłości Nam przeznaczonej. Jeśli i tym razem nie podejmiemy się tej relacji to kolejna szansa pojawi się ponownie, aczkolwiek należy uważać, ponieważ jeśli zdecydowanie odrzucimy miłość z przeznaczenia to znaczy jeśli uświadomimy sobie, że właśnie z taką miłością mamy do czynienia, a odrzucimy ją szczerze i prawdziwie to już do Nas nie powróci. Nie pojawi się w obecnym życiu a dopiero w kolejnych wcieleniach. Dusza będzie smutna i ciągle poszukująca spełnienia ale tego spełnienia nie znajdzie.

Miłość z przeznaczenia jest trudna nawet będąc już w rozpoznanym związku. Partnerzy bardzo często nie potrafią się dogadać, mimo iż bardzo się kochają to uciekają od siebie aby ponownie do siebie powrócić. Jest im źle ze sobą i źle bez siebie. Takie osoby nie potrafią zrozumieć ani wytłumaczyć czemu tak się dzieje. Jednak gdy wszystko na spokojnie przemyślą i zaakceptują, że są osobami z przeznaczenia po wielu trudach mają szansę odnaleźć spokój i zadowolenie.

 

Jeśli chcesz wiedzieć czy właśnie Ty Jesteś w relacji, która jest z przeznaczenia, zapytaj.  A może chcesz wiedzieć czy taką osobę poznasz lub już znasz, ale trzeba czasu aby wszystko się zrealizowało. Zapytaj też o swoje poprzednie wcielenia oraz kim byliście dla siebie a przez to co teraz macie do przepracowania aby ponownie być razem w szczęśliwej relacji

 

Na magicznej linii będę dostępna juz od poniedzialku od godz

12/13 do 22/23 z malymi przerwami

tel 708 788 222

i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

22 comments

 1. Replygosia

  Dziękuje za piękny wpis tak to prawda miłość z przeznaczenia jest zarówno bardzo trudna jak i piękna. Tego nie da się opisać żadnymi słowami to trzeba przeżyć To prawda, że osoba która wcześniej odrzuciła taką miłość teraz ma więcej do przerobienia. Los daje nam drugą szansę ale również wystawia nas na różne próby, musimy nauczyć się pokory i cierpliwości. Piszę to bo sama przez to wszystko przechodzę, ale bez pomocy Naszej Kochanej Pani Aguni nie byłoby tak łatwo. To Ona podpowiada co zrobić i jak zrobić, to Ona pociesza w chwilach zwątpienia. Dziękuje za to z całego serca i do usłyszenia.


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Tak , nie jest łatwo aczkolwiek w kartach sa podpowiedzi i rozwiazania . Dziekuje za mile slowa

 2. ReplyAnecia

  Dziękuje p. Agusiu za przepiękny wpis dało mi to duzo do myślenia.
  Chyba zaczynalam isc w zlym kierunku negujac i odrzucajac pewne rzeczy.
  Do tego wlaczyla sie moja duma i przekora ale chyba unieszczeslilabym tylko samą siebie i zamknęłabym sobie droge do szczęścia.
  Mam nadzieję ze wszysto mi sie rozjaśni i wrócę na dobre tory ☀️☀️☀️☀️🌞🌞🌞🌞🏡🏡🏡🏡
  Do uslyszenia p. Agusiu.

   1. ReplyKasia

    Dzień. Dobry
    Mam pytanie czy z osobą którą znam łączy nas kamricznie miłość
    Byliśmy razem on odszedł ale to nie wygasło
    Widujemy się bo pracujemy razem
    Proszę o kontakt


    1. Author
     ReplyAgga Soyala

     Witam, miło, że napisała Pani, aczkolwiek nie udzielam porad w komentarzach, ani na Fb, instagramie. Poradę można uzyskać drogą mailową lub dzwoniąc do mnie na moją osobistą linię telefoniczną na podane na blogu numery telefonów. Zapraszam do kontaktu, zobaczymy co to za miłość jest i czy wogóle oraz co z tym zrobić. Pozdrawiam ciepło

 3. ReplyOla

  Temat trafiony💞 i bardzo ważny, któż z nas nie chce kochać i być kochanym prawdziwie💗 Dziękuję za kolejną rozmowę Pani Aggo, która przyniosła dużo nadziei i uspokojenia. Pozdrawiam serdecznie😘

 4. ReplyAgnieszka J

  Idealnie napisane! Tak potwierdzam to jest ogromna moc i siła. Doświadczyłam tego 7 lat temu, doświadczam dalej, każdego dnia. Tego co się dzieje nie można opisać słowami, czuje się to wszystko w swoim wnętrzu, za każdym razem bardziej, intensywniej. Mimo wszystko warto… Jeśli sięgniemy dalej i głębiej to wiemy, że w nas samych są wszystkie odpowiedzi. Trzeba się tylko otworzyć szczerze i bez strachu. Poczuć na poziomie swojego serca, całym sobą. Pani Aguniu dziękuje za te 7lat wsparcia, podpowiedzi, aż do teraz ♥️♥️♥️


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziekuje i mam nadzieje, ze nadal Pani bedzie ze mna 😉 Jestem bardzo dumna z Pani przemiany 🙂

   1. ReplyAneta Namiętna 😘

    O Pani Agguniu czekałam na ten wpis. Aneta i Rafał spotkanie po 27 latach. Ja po to wodzie on w trakcie i jakbyśmy znali się od zawsze…. I po rozwodzie jego był bardzo nieszczęśliwy, jakoś zaczęło się to nasze love kończyć.
    A to przez niego 27 lat temu nie byliśmy razem. I teraz powtórka z rozrywki. Mimo że pani mówi że on gdzieś przy mnie jest i myśli i jestem mu bliska…..
    A jednak go niema

 5. ReplyAgnieszka J

  Jak najbardziej z wielką przyjemnością, to dla mnie ogromny zaszczyt. Dziękuje. Ściskam mocno😘😘😘

 6. ReplyAnecia

  Dziękuje bardzo za dzisiejszą rozmowę p. Agusiu rozmawialam prze tablet i nie bardzo wiedzialam jak limit dziala ale dostalam informację ze juz jest zablokowany . Jutro doladuje sobie w końcu telefon i zadzwonie. Do uslyszenia p. Agusiu . Mam duzo pytan. 💗💗💗💗💕💕💕💕💝💝💝💝

 7. ReplyAgnieszka J

  Dziękuje serdecznie za konkretne i trafne prześwietlenie danej sytuacji. ♥️Myśle że przyjdzie odpowiedź w odpowiednim do niego momencie. Ściskam mocno😘😘😘

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *