bathtub-890227__340

Miłosna kąpiel

Pierwszy Dzień nowego miesiąca w którym obchodzimy Walentynki. Już od pierwszych Dni lutego, należy zadbać o siebie i swoje otoczenie, aby Miłość zjawiła się i zmaterializowała w Świecie fizycznym.

 

Należy pozbyć się lub schować głęboko przedmioty po byłym partnerze. Można umieścić je na dnie szafy lub wynieść do piwnicy. Dobrze byłoby zmienić też łóżko na którym spaliście razem. Jeśli nie ma takiej możliwości, należy łóżko oczyścić przy pomocy białej szałwii lub kadzidła z drzewa sandałowego. Nagromadzona i zastała energia zostanie wypędzona. Kładąc się spać, należy leżeć nie na środku łóżka, ale po jednej ze stron, bo druga jest zarezerwowana na nowa Miłość. Powinna być też osobna poduszka i ewentualnie kołdra, pillows-1158274__340gdy łóżko jest duże.

 

 

 

 

 

 

 

 

W szafie należy zrobić wolne miejsce na ubrania, rzeczy nowego, potencjalnego partnera. Na półce w łazience też należy wygospodarować kawałek przestrzeni dla partnera. Ogólnie mówiąc należy zrobić porządek i miejsce dla nowej osoby. Jeśli nie ma tego miejsca możesz mieć problemy z poznaniem kogoś odpowiedniego na związek. Blokady i ograniczenie po byłym partnerze są nie tylko na poziomie energetycznym, ale także Świat materialny niesie ze sobą ogromne ograniczenia.

 

Nie należy też czekać na Miłość, bo ona wtedy będzie się oddalała i uciekała. To jest tak, jak z nadmorskim piaskiem. Gdy go ściskasz w dłoni piasek wymyka się miedzy palcami, ale gdy trzymasz go w otwartej dłoni, piasek pozostanie. Być może właśnie Ty ściskasz to oczekiwanie na uczucie i dlatego do tej pory Jesteś sama. Bardzo pragniesz, aby Cię ktoś pokochał, ale pragniesz tego za mocno.

Mam nadzieje, że kochasz siebie, bo to jest jeden z warunków które też muszą być spełnione, aby Miłość przyszła. Jeśli nie wiesz jak pokochać siebie, poczytaj moje wcześniejsze wpisy ba blogu.

bath-585128__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam też do skorzystania z bezpiecznej Magii Domowej. Na początek lutego polecam Kąpiel Miłosną:

Przygotuj:

3 części rozmarynu

1 część kardamonu

2 części lawendy

1 porcję jaśminu .

Zaparz to wszystko w garnku i pozostaw na 15 min. Następnie wlej wywar do wanny lub brodzika. Kąpiel ta cudownie pobudza i przyciąga Miłość.

Ważne jest , aby podczas kąpieli wyobrażać sobie wymarzonego partnera. Możesz nadać Mu wygląd jaki tylko chcesz i cechy jakie Ci odpowiadają. Od Ciebie zależy jaka osoba pojawi się na Twojej drodze. Skoncentruj się, abyś potem nie marudziła, że partner nie jest taki jak chciałaś.

Kąpiel powinna trwać od 10 min do 20 min. Pozostałości po kąpieli wyrzuć do toalety, aby uruchomić energie całkowicie. Następnie umyj ręce pod zimną wodą i połóż się spokojnie na 1o min.

Jeśli macie jakieś pytania i wątpliwości , proszę pytać.

 

12240077_1002067083182973_7441713865258336441_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jutro a raczej już Dzisiaj (01.02.2016) mam Dzień wolnego, więc Magiczna Linia będzie nieczynna.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

31 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *