IMG_1490

Mistrzowski Rytuał „Gorąca Miłość Letnią Porą”

Gorąca Miłość letnią porą mistrzowski Rytuał Miłosny. Po wibracjach dnia trudnej Miłości wiele osób pytało mnie czy chociaż mimo trudów w Życiu uczuciowym czeka ich jakaś miłość letnia, partner którego poznają latem, i czy będzie osobą godną zainteresowania.

 

Pytały mnie co mogą zrobić, aby taka osoba pojawiła się w Świecie fizycznym, a nie tylko w ich wyobrażeniach.  Podczas jednej z ostatnich moich medytacji doznałam olśnienia, miałam przekaz tak głęboki, że postanowiłam go zrealizować. Otóż dostałam sygnał, że aby pomóc innym znależć miłość jak najszybciej, powinnam stworzyć nowy, świeży Rytuał Miłosny i tak po długich godzinach oraz po dogłębnej analizie energetycznej i analizując swoje doświadczenie z Rytuałami, opracowałam mistrzowski Rytuał pt gorąca miłość letnią porą.

 

 

 

Jest to Rytuał, którego nigdzie indziej nie znajdziecie. Jest opracowany na podstawie mojej wizji oraz Księgi mojej Prababci. Ma specjalnie silne działanie oraz daje mocny zastrzyk miłosny otwierając tym samym bramę uczuć dwóch osób, które gdzieś tam w Świecie siebie szukają, będąc nawet na przeciwnych biegunach kuli ziemskiej , odnajdą się. Ich rzeczywistości połączą się i będą stanowiły jedność, ale i w tym samym oddzielność i niezależność. Mistrzowski Rytuał Gorąca Miłość Letnią Porą jest dla tych osób, które prawie utraciły już Nadzieję na to, że poznają odpowiedniego partnera dla siebie oraz chcą być kochane. 

 

Zgłoszenia i zapisy proszę wysyłać na aggasoyala@gmail.com 

Każdą osobe sprawdzę dokładnie czy można u Niej wykonać ten wspaniały Rytuał dlatego przy zgłoszeniu proszę podać swoją datę urodzenia. Ilość miejsc jest ograniczona

Na Magiczną linię zapraszam od godz. 12.00 do 21.00 z małymi przerwami 

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

2 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *