prezent1

Moc zaklęta w prezentach czyli co podarować, aby nie zwariować

Moc zaklęta w prezentach czyli co podarować, aby nie zwariować

Ze Świątecznymi prezentami jest trochę jak ze złotą rybką, chcemy, aby każdy był zadowolony z podarunku, a jednocześnie nie wiemy co podarować. Najlepiej, aby prezenty zrealizowały się same, same się kupiły, zrobiły, zapakowały i jeszcze , aby same się cieszyły w imieniu obdarowanej osoby.

Wybierając dla kogoś prezent najlepiej kierować się Intuicją i wyczuciem, a także znajomością czego dana osoba może potrzebować. Osobiście bardzo lubię wybierać prezenty, czy też je robić dla kogoś. Samo szukanie pomysłu i wręczanie prezentu sprawia mi wielką Radość. Czasami daję też prezenty anonimowo wybranym osobom. Są to często osoby zupełnie mi obce. Ich uśmiech, Radość i zdziwienie wynagradzają wszystko.

Ale wróćmy do prezentów. Bardzo ważne jest, aby każdy, absolutnie każdy kto zasiądzie z Nami przy Wigilijnym stole otrzymał prezent,albo chociaż drobny upominek. Nie muszą to być jakieś kosztowne rzeczy, liczy się sam fakt, że coś otrzyma.

Każdy musi coś dostać, jeśli tak się nie stanie, przyciągacie do Domu w którym jest Świętowana Wigilia, nieprzychylne energie. Tradycja jest i warto się jej trzymać, że najmłodsza osoba w Rodzinie rozdaje prezenty (jeśli nie umie jeszcze czytać dla kogo dany prezent jest przeznaczony można jej trochę pomóc).

Najmłodsza osoba przy tej czynności reprezentuje Nowe Życie, nowe szanse, Nowy Rok i wszelki Początek. Jeśli jest Mikołaj to oczywiście on się zajmie prezentami 😛

 

Gdy już wszystkie podarki zostały rozdane, należy je rozpakować. Nie można odłożyć prezentu na bok nie zaglądając do niego, to tak jakby nie chcieć otworzyć się na Bogactwo i Obfitość. Otwieramy prezenty i zaglądamy do środka, otwieramy w ten sposób ścieżkę Bogactwa. Oczywiście jest to symboliczne  działanie, aczkolwiek coś w tym jest. Stara Magia nie może się mylić.

Dajemy sobie szansę na powodzenie materialne przez kolejne dwanaście Miesięcy. Nie rozpakowując prezentów, nadal będzie zastój finansowy. Dobrze jest zachować wszystkie wstążki, którymi przewiązane są paczki i powieść je w szafie gdzieś z tyłu. Zapewniają one ciągłość Radości i przywiązanie Rodzinne oraz do osób, które zasiadają przy Świątecznym stole nie tylko w Wigilię, ale też podczas całych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Czego absolutnie nie dajemy na prezent szczególnie dla osoby na której Nam zależy:

1.noża, widelców , jeśli już chcemy ofiarować sztućce to niech to będzie kompletny zestaw wraz z łyżkami. Musi stanowić całość jak bliskie osoby, które są a przynajmniej powinny być całością.

2.Butów ani laczek, kapcie mogą być, ponieważ symbolizują ciepło Domowego ogniska.

3.Żyletek czy maszynek do golenia, można dać ale pod wyjątkiem, że dodamy piankę do golenia. 

4.Nożyczek nie dajemy wcale.

5.Igły mogą być jedynie w komplecie z nićmi.

6.Chusteczek, nawet jeśli własnoręcznie je wykonaliśmy.

Te przedmioty oddalają osoby od siebie.

 

prezent2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast jakie przedmioty szczególnie zbliżają:

1.Paski, chusty, szaliki, czapki, łańcuszki ale bez krzyżyka, bransoletki, breloczki, obrusy , serwetki, ściereczki, talerze, misy, patery, garnki, kubki

2.młynki do kawy oraz soli i pieprzu, ale sól i pieprz muszą być w zestawie.

3.Portfele z włożonym banknotem, aby zapewnić dostatek osobie obdarowanej, torby.

Tak więc widzicie wcale nie jest łatwo z tymi prezentami. Trzeba uważać na wiele kwestii, aby nie zrobić gafy a także, aby nie zmarnować najbliższych dwunastu Miesięcy przez swoją nieuwagę. Mam nadzieję, że sobie poradzicie czego Wam i sobie życzę 🙂 🙂 

 

A i jeszcze coś bardzo ważnego dla Wszystkich potrzebujących wsparcia i Siły!

Różowa Mgiełka, energia, którą Wam przekazuję i przesyłam na Waszą prośbę w Naszych rozmowach, sięga Dzisiaj Zenitu. Jest obrazowo mówiąc większa, wyższa, trwalsza, lżejsza a zarazem silniejsza przez co doskonalej i silniej łączy się z Wami, z Waszą Aurą i Ciałem.

Dociera głębiej we wszystkie zakamarki Waszego Jestestwa. Ma uzdrawiającą Moc energetyczną, która otula Was jak różowa kołderka. Dodaje wigoru, Radości, siły, Wiary a także pokazuje Wasze dolegliwości na poziomie fizycznym i energetycznym, przez co w porę możecie zareagować i udać się do lekarza specjalisty.

W ten Dzień tak naprawdę wszystko się może zdarzyć. Jeśli chcesz tego doświadczyć musisz otworzyć Swoje Serce i Duszę na zmiany, na Radość, musisz wybaczyć innym. Należy też dotknąć Magii przez wróżby czy rozmowę ze mną.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz 13.00 do 21.00 z małą przerwą na obiad

tel 708 788 222 i 708 888 688 

Można bardzo łatwo się dodzwonić , aczkolwiek niekiedy należy mieć odrobinę cierpliwości. Dzisiaj dodzwanialiście się za pierwszym razem. Wszyscy są zajęci szałem przedświątecznym 😉

Życzę Wam Magicznych Mikołajek !!!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

72 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *