sobota-z-Agga

Na dzisiaj Karta Kochankowie w lutowym Nowiu Księżyca

Na dzisiaj Karta Kochankowie w lutowym Nowiu Księżyca

 

Karty na dzisiaj pokazały Kochanków. Jest to bardzo głęboki przekaz, który skłania do zastanowienia się nad Naszymi wyborami. Oczywiście głównym aspektem są uczucia i droga miłosną, którą kroczycie. Jednak wybory są związane nie tylko z uczuciami, ale również z podejmowaniem decyzji związanych np pracą, umowami kredytowymi, podróżami etc.

 

 

 

Dzisiaj dobrze się zastanów czy chcesz dokonać wyboru, czy Jesteś na to gotowy. Zapytaj sam siebie co się może zdarzyć jeśli podejmiesz taką a nie inną decyzję. Czy Jesteś już gotowy, aby dokonać zmIany w swoim Życiu? Czy jest możliwe to, abyś ponownie był radosny pod kątem uczuciowym? Z jakim największym wyzwaniem musisz się zmierzyć, aby być radosnym?

 

Na pewno na te i inne pytania znajdziesz w sobie odpowiedź , jeśli nie wiesz i nadal nie masz pewności to zapraszam do rozmowy. Moje Karty zawsze pokazują konkretne rozwiązanie oraz podpowiedź, którą możesz zastosować.

 

 

Na Magicznej linii we wtorek bede dostepna od godz.13.00 do poznych godzin wieczornych z małymi przerwami tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 

227 184 099 (rozmowa bez limitu )

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

2 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *