Nadchodzą do Nas energie wyciszenia i wewnętrznego relaksu

Nadchodzą do Nas energie wyciszenia i wewnętrznego relaksu

Energie superpełni Księżyca, która była 7 maja dały się wielu osobom mocno we znaki. Nie był to łatwy czas. Wiele osób było nerwowych, kłótliwych i bez powodu zaczepnych. Teraz nadchodzą do Nas energie wyciszenia i wewnętrznego relaksu. Co już niektórzy mogą czuć.

Czemu tak się stało, że tak wiele osób poddało się tym stresom i niskim wibracjom energetycznym. Otóż, przemęczenie, pośpiech a także iluzja tego, że Jesteśmy oddzieleni od wszystkiego pozwoliła wpleść, wcisnąć się tym energiom do Waszych emocji. Uczucie separacji jest fałszem, ponieważ każdy jest połączony ze wszystkim CO JEST. Jesteśmy połączeni ze sobą wzajemnie, za każdym Człowiekiem na Świecie, z każdym zwierzęciem, rośliną, kamieniem, przedmiotem. Ze wszystkim.

Iluzja separacji, uczucie odosobnienia, że Jesteśmy odrębnymi jednostkami jest przyczyną wszystkich Naszych problemów na Świecie, osobiście i globalnie. To zanieczyszcza pole energetyczne Nas wszystkich i każdego z osobna. Przez poczucie odosobnienia nastąpił wirus, dopiero gdy globalne Modlitwy połączyły w jakiś sposób zerwane nici powoli wirus opada. To jeszcze jest zbyt małe połączenie i zbyt słabe, ale ważne że jest i ważne , że rośnie w siłę. Wiem i jestem o tym przekonana, że gdy ta iluzja odosobnienia całkowicie się rozpuści problemy znikną.

 

W chwili gdy wszyscy zdamy sobie sprawę, że Jesteśmy jednością rozpuści się każdy problem, wirus i stres. Moment w którym zdajemy sobie sprawę, czujemy to, że Jesteśmy jednością i wszyscy razem , wytwarza ogromny hologram, a wtedy wszystko się zmienia i wszystko ma sens. Tak działa Wszechświat. To jest jedna z wielu Prawd, które teraz każdy prędzej czy później odkryje i zrozumie.

 

 

Potrenujcie czucie , wyobrażanie sobie, że Jesteście jednością ze wszystkim. Ciekawa jestem jakie będziecie mieć przy tym emocje i co poczujecie 🙂 Możecie mieć uczucie powiązania z niewidzialną nicią, czymś co trudno będzie określić, ale będziecie czuć, że coś Was prowadzi , a wszystko jakby samo dzieje się. To Magia. To Miłość. To Dobro.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, albo zrobiłeś i nie wiesz czy dobrze bo nic nie poczułeś to śmiało porozmawiaj ze mną o tym. Być może masz jeszcze w sobie jakieś blokady czy podczepienia, które nie chcą Ciebie puścić. Jednak nie obawiaj się, razem znajdziemy rozwiązanie.

 

Dzisiaj krótki wpis chociaż temat bardzo ciekawy i obszerny. Jednak jestem już trochę zmęczona. Chciałam Wam bardzo podziękować za tak wielką ilość podziękowań, były łzy wzruszenia i radości. Cieszę się, że uratowałam Was tak wielu i w tak wielu sprawach. Cieszę się, że poprawiłam Wasze związki, zawiłości oraz że pomogłam w sprawach zdrowotnych 🙂 🙂 🙂 

(Pamiętajcie aby być pod kontrolą lekarską)

 

 Magiczna linia

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

22 comments

 1. ReplyJustyna

  To my bardzo dziękujemy za wszystko co Pani dla nas zrobiła. Za wsparcie, zrozumienie, chęć głębszej analizy naszych problemów i zmartwień. Otucha, nadzieja, szczerość. To wszystko otrzymujemy podczas rozmów.
  Stokrotki 🌸🌸🌸

 2. ReplyEB

  Ojej przepraszam , Wszystkiego co piękne Pani Agguniu 🌺🌸🌼🌻🌻🌺🌺🌼🌼🌻🌻🌹🌷🌷🌷

 3. ReplyMonia

  Pani Aggo🥰wszystkiego najlepszego🌹🌹🌹spełnienia marzeń i dużo szczęścia i miłości🥰wszystkiego co najlepsze w życiu🌹🌹🥰🥰

  1. ReplyBetti

   Ja także dołączam się do życzeń Wszystkiego co najlepsze szczęścia zdrowia pomyślność i i spełnienia najskrytszych marzeń,. Kochamy Panią, oraz dziękuję za wszystko że zawsze Pani wysłucha doradzi bez Pani to niewiem gdzie teraz bym była. Pozdrawiam i do usłyszenia 😍❤😘🌼🌼🌼🌼🌼🌼

 4. ReplyIlona Wesoła 💝😇💝😇

  🍀 🍀 🍀 🍀
  W tym szczególnym dniu 😇 🎂
  Życzę Pani mnóstwo radości , miłości i szczęścia każdego dnia
  oraz spełnienia najskrytszych marzeń
  😘 🌸 😇 🌸 😊 💝 😘 🌸

 5. ReplyAgnieszka J

  Życzę wszystkiego co najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Niech każdy dzień będzie niesamowity i wyjątkowy. Spełnienia marzeń, realizacji planów w każdej dziedzinie😘😘😘. Pani Aggo jesteś i pozostań światłem dla Siebie i Innych♥️♥️♥️

 6. ReplyAnecia

  Wszystkiego co najlepsze,
  co dobre i miłe,
  co budzi uśmiech na twarzy,
  co kryje się w maleńkim słowie
  – szczęście – 💖💖💖💖💖💖💖

 7. Replyfanka z palacu

  Pani Agguniu,ja rowniez zycze Pani wszystkiegoco nazywamy cudownym,wspaniałym i tego wszystkiego co nazywamy szczęsciem.Pani Agguniu,nie bardzo wiem z jakiej to okazji wszyscy Pani tak cudowne zyczenia przesyłaja,ale Pani nawet bez okazji należy sie to wszystko,a jezeli jest okazja to ja tym bardziej sie dołączam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *