IMG_1282

Nagietek i jego Magiczna Moc

Jest lato a wraz z nim piękne ogrody i łąki oraz cała Matka Natura ma dla Nas coś cudownego, ma dla Nas swoje skarby, których niestety większość osób nie dostrzega lub nie ma świadomości, że one istnieją. Takim skarbem, który dzisiaj chcę Wam przedstawić jest pospolity kwiat nagietka. Ten stary i prawie zapomniany już przepiękny kwiatek jest jednym z moich ulubionych. Od dziecka był mi bardzo bliski.

 

 

Nazwy ludowe nagietka z którymi można się spotkać to Narzeczona Słońca, Goldes, Twarz Męża, Rudy Kwiat, Letnia Narzeczona. Nagietek jest rodzaju męskiego. Koresponduje ze Słońcem oraz Żywiołem Ognia. Jego Moce magiczne są przede wszystkim skierowane na ochronę, ale też wzmacniają prorocze sny.

 

Gdy zerwiemy nagietek w samo południe podczas najsilniejszego działania Słońca, jego Moc wzmacnia i uspokaja Serce. Można taki zerwany nagietek nosic ze sobą, albo ususzyć i użyć gdy potrzebujemy wzmocnienia. Wystarczy wtedy skoncentrować sie na nim i poprosić o wzmocnienie. Mam nadzieję, że pamiętacie, iż zanim zerwiecie jakakolwiek roślinę, najpierw trzebą ją mentalnie poprosić o pozwolenie zerwania a potem podziękować. Ta zasada też dotyczy nagietka.

Jest to kwiat również ochraniający. W tym celu należy zawiesić bukiecik z nagietków przy wejściu do Domu, a wtedy negatywne moce nie będą miały wstępu.

Nagietek rozrzucony pod łóżkiem zapewni dobry wypoczynek, ale także gwarantuje spełnienie snów. Sny będą prorocze. Ten sposób jest szczególnie korzystny jeśli chcemy, aby przyśniła się Nam osoba przez którą zostaliście okradzeni.

Ja osobiście bardzo lubię dodawać kwiaty nagietka do kąpieli. Jest to jeden ze wspaniałych sposobów, aby przez taką kąpiel sprawić, by napotkane osoby szanowały Nas i otaczały czcią. Bardzo dobrym i sprawdzonym przeze mnie sposobem na poprawę wzroku jest wpatrywanie się w jasne kwiaty nagietka. Roślina ta doskonale wzmacnia wzrok.

 

 

Moja Babcia też zawsze powtarzała mi, że jeśli stanę bosą stopą na kwiat nagietka to zacznę rozumieć mowę ptaków. Hm….jako dziewczynka potem deptałam celowo nagietki, ale Babci chodziło bardziej o przypadkowe stanięcie na kwiatku 😉 Mam też kilka sprawdzonych przepisów na nalewki z tej rośliny, ale o tym napiszę innym razem.

Załóżcie sobie swoje Magiczne zeszyty i notujcie ważniejsze rzeczy, które Wam przekazuję.

Jeśli chcecie naprawdę wyjątkowy Magiczny Zeszyt to zapraszam tutaj https://sarahmagic.com/produkt/magiczny-zeszyt/

 

 

Na Magicznej linii w Niedzielę nie będę dostępna. Nagram coś dla Was 🙂 Do rozmów zapraszam już od poniedziałku do 22 z małymi przerwami na kawę i będzie już lipiec 🙂 🙂

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

6 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *