Najważniejszy i najpotężniejszy dzień w roku, już teraz!

Najważniejszy i najpotężniejszy dzień w roku, już teraz!

Najważniejszy i najpotężniejszy dzień w roku, już teraz!

Od ostatniej Pełni Księżyca prawie wszystkie osoby czują się jakoś inaczej, co sami potwierdzacie w rozmowach ze mną. Czujecie się trochę jakby niespokojni, nie potraficie sobie znaleźć miejsca. Czujecie, że coś jest nie tak. Bardzo wiele osób jest z niewyjaśnionych dla siebie przyczyn, podenerwowanych. Jak najbardziej tak możecie się czuć, ponieważ podczas ostatniej Pełni Księżyca nastąpiło olbrzymie promieniowanie kosmiczne oraz przemiana Ziemi,  na które wiele osób czekało od lat.

 

Największa fala promieniowania nastąpi 21 czerwca podczas przesilenia letniego oraz najdłuższego dnia w roku. Fala kosmiczna ma za zadanie wyciągnąć ludzi, zwierzęta, rośliny całą Ziemię, z mroku, z utartych schematów ogólnie mówiąc z matrixa.

Ma za zadanie wprowadzenie spokoju, harmonii, radości, otwartych serc. Ta potężna energia kosmiczna rozpuszcza stare wzorce, utarte schematy, ograniczenia, lęki i strachy, larwy astralne, niechciane więzi oraz zakodowane w Nas programy, nawet jeśli ktoś nie jest ich świadomy. Rozpuszcza to wszystko, aby każda Istota mogła odnależć swoje cząstki Duszy, swoje Światło, które zostało zakryte programami, wzorcami.

 

Należy przyjąć do siebie tą wyzwalającą potężną energię kosmiczną, aby dać sobie szanse na poskładanie swojej Duszy oraz rozpalenie swojego wewnętrznego Światła, które jest ogromną i niewypowiedzianą Siłą. Przyjmijcie tą energię, aby sobie pomóc w odzyskaniu radości, pewności siebie, miłości oraz znalezieniu swojej Drogi. Pozwólcie, aby Światło buchnęło wielkim promieniem Siły i Mocy radości. Przyjęcie tej potężnej kosmicznej energii pozwoli wszystkim Nam oczyścić się z brudów obecnego tutaj Świata a da Nam kroczenie w potężnej Miłości Światła.

 

 

Siła Mroku obecna tutaj na Ziemi będzie broniła się przed Światłem, aby odciągnąc Was od przemiany. Najlepiej 21 czerwca i tez w sobotę tak zorganizujcie sobie czas, aby chociaż na chwilę pobyć na łonie Natury. Pójdzcie do parku, gdzie jest dużo drzew, ponieważ to właśnie drzewa są doskonałymi przewodnikami energii Ziemi oraz kosmosu. Skoncentrujcie się na swoim wnętrzu, zaopiekujcie się osobami smutnymi, samotnymi, porozmawiajcie z Nimi. Skoncentrujcie się na swoim hobby i tym czego Wam od dłuższego już czasu brakuje np. zaparzcie sobie ulubioną herbatę, poczytajcie książkę, posłuchajcie ulubionej muzyki, ale najwaźniejsze, abyście mieli kontakt z przyrodą.

 

Jeśli macie w domu bransoletki z kamieni lub kamienie, kryształy to poprzebywajcie trochę dłużej w ich towarzystwie. Nawet jeśli nie ma ktoś z Was możliwości wypoczynku gdzieś w lesie lub w parku to i tak potężne promieniowanie kosmiczne do Was dotrze. Wystarczy, że skoncentrujecie sie na ni i je przyjmiecie. W kolejnych dniach ważne, abyście nie podejmowali zbyt ważnych decyzji. Zanim coś zrobicie zapytajcie i przemyślcie wszystko dokładnie.

 

Cały czas pamiętajcie, że niskie energie mroku cały czas mogą przeszkadzać w realizacji kroczenia Drogą Światła. Te niskie energie mogą mogą przejawiać się np zazdrością, złymi podpowiedziami, złym okiem innych ludzi. W towarzystwie takich osób będziecie czuć się osłabieni, zmęczeni oraz okradzeni z radości i Waszej energii. Na pewno zorientujecie się, jeśli traficie na takie osoby. Jeśli jednak macie wątpliwości czy wszystko u Was i w Waszym otoczeniu jest ok , to śmiało pytajcie. Karty w tym czasie pokazują jeszcze więcej a porady jeszcze szybciej się realizują. Energia Kosmosu działa! 

 

Jutro też przychodzi Lato a wraz z nim Żywioł Ognia. Przed Nami najdłuższy dzień w roku. Lato a szczególnie jego początek jest bardzo Magiczny. Jest to specjalna Pora Roku z którą koresponduje Żywioł Ognia. Ludzie od dawien dawna szanowali i czcili Ogień. Zanim nauczyli się krzesać Ogień przez pocieranie dwóch kawałkach drewna ….mieli Ogień z Nieba. Piorun strzelający w drzewo rozniecał tą ogromną Siłę.

Ogień pochodzi z Nieba. Ma podwójne działanie Magiczne ponieważ może szkodzić jak i pomagać. Wykorzystując jego silną Magiczną Moc należy być bardzo ostrożnym. Lato jest Czasem w którym towarzyszy Nam energia Żywiołu Ognia, który Nas wzmacnia , dodaje wigoru a także oczyszcza.Wszystko czego potrzebujesz , aby się wzmocnić jest tuż obok Ciebie i w większości wszystko jest za darmo: piękne Niebo, Słońce, zieleń traw i drzew. Wykorzystaj tą Magiczną Moc Przyrody!

 

 

Naładuj się tą energią i zrób „zapasy” na chłodniejsze Dni Jesienne i Zimowe. Za chwile rozpocznie się Czas zbiorów i robienia zapasów ,zarówno na poziomie fizycznym (wekowanie itp) jak i na poziomie energetycznym (czerpanie energii z ciepłych Dni, korzystanie ze Słońca itp ). Nawet jeśli mieszkasz w wielkim mieście i nie masz zbyt dużo okazji, aby nacieszyć się zielenią i otwartą przestrzenią , to i tak zrób co w Twojej mocy….Idż chociaż na chwilkę do parku, na skwer, usiądź obok pięknych kwiecistych klombów czy szumiącej fontanny. Tak więc należy się wyciszyć i czerpać te rewelacyjne zmiany, które dodadzą Nam Światłości. Wykorzystajcie ten najważniejszy i najpotężniejszy dzień w roku.

Na Magicznej linii będę dostępna od godz. 12.00 do 21.00 z małymi przerwami

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

25 comments

 1. ReplyIlona Wesola😇🧜‍♀️🌞

  ach…minuty mi sie skonczyly
  ale to co Pani mówi i tj. prawda,
  kurcze no mam jakis takich dziwnych znajomych i w ogole…nie bardso mnie to cieszy.. mimo wszystko mam nadzieje e sie wkoncu to zmieni 🙂

 2. ReplyOla

  Pani Aggo, bardzo ucieszył mnie ten Post, to cudowne ,że dane nam jest doświadczać tak ważnych przemian na Ziemi i że to się naprawdę dzieje :)Taka byłam zgaszona i zasmucona różnymi sprawami, a po tych wiadomościach powiało wielką nadzieją na zmiany.Jest tak jak Pani pisze, im bardziej próbuję rozjaśnić wewnętrzny płomień, tym bardziej napotykam opór w postaci męczących myśli, zdarzeń, ale i tak okresy wewnętrznego spokoju i harmonii są coraz dłuższe.Postaram się czerpać jak najwięcej energii z tego dobrodziejstwa, które spływa na Ziemię.Wykorzystuję do tego mój ogród i piękne kwiaty oraz ptaki które lubią tu przebywać 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

 3. ReplyEB

  już w domu ! 😏

  mam tyle do opowiadania – udało mi się połączyć ale Pani mnie nie słyszała . Próbuję dalej! 🥴

 4. ReplyMarta J.

  Witam! Wczoraj mówiłam Pani że jestem w drodze do lasu, miałam być parę minut a byłam ponad godzinę… jakby coś mnie tam trzymało, kilka razy szłam w stronę samochodu i wracałam aż sie robiło ciemno i dopiero wróciłam. Miałam ochotę położyć się tam wśród drzew i zasnąć 😊( wiem że to dziwne🤔) tak dobrze czuje się w lesie, polecam wszystkim, wiem ze Pani nie muszę 😉 pozdrawiam serdecznie 🌲🌻


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziwne jest to, ze ludzie nie czerpia energi z lasu 🙂 To, ze Pani czerpie powinno byc naturalne dla kazdego

   1. ReplyNowa

    Nauczyłam się czerpać energię z ziemi dzięki Pani…to działa!, kiedyś przesadzałam kwiaty w rękawiczkach, to Pani nauczyła mnie „uziemiać się”, teraz z przyjemnością wsadzam dłonie, zanurzam palce w ziemi wilgotnej, pełnej życia i ze spokojem przesadzam kwiaty wtedy myślę o Pani słowach, kopię dołki wszystko palcami a po tym wszystkim czuję się szczęśliwa i spokojna, jakaś taka wyleczona z pędu życia i ze stresu. Dzięki Pani nauczyłam się żyć cierpliwie, bez pędu życia i ciśnienia na tu i teraz, co ma być i tak będzie, po prostu żyję bez analizowania w kontekście czasu, nawet nie myślę, tylko potwierdzam co jakiś czas z Aggą o tym rozmawiałam. i wtedy się uśmiecham, nauczyłam się nie mieć ciśnienia nie zamykam się w „czasoprzestrzeni frustracji” bo czas to pojecie względne…Jest mi dobrze bez tych ram które przez lata sama tworzyłam, czuję się wolna.


    1. Author
     ReplyAgga Soyala

     Och Pani Nowa bardzo mnie ucieszyło to co Pani napisała. To, że dzięki mnie to jedno, ale bardziej cieszy mnie to, że dostrzega Pani więcej, że zrobiła się Pani otwarta i potrafiąca właśnie w ten sposób patrzeć na swoją rzeczywistość. Tak, ma Pani rację, to działa i cieszę się, że mogę tę wiedzę przekazywać innym i że to też u innych działa. Jestem z Pani dumna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *