tulipan

Nie napiszę nic mądrego

Nie napiszę nic mądrego dzisiaj, bo jestem bardzo zmęczona i zaraz idę spać.

Dziękuję Wam za wszystkie rozmowy i cieszę się, że tak pięknie świętowaliśmy Dzień Kobiet na blogu. Po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć  🙂  🙂  🙂 Kocham Was !

 

Dziękuję również, że macie cierpliwość z oczekiwaniem na dodzwonienie się do mnie, ale jak sami mówicie, do dobrego lekarza są kolejki. Mówicie o mnie, że jestem lekarzem ludzkich Dusz i coś w tym jest  😉

Dla tych niezorientowanych przypominam, że koszt oczekiwania na rozmowę ze mną, jest bezpłatny. Koszt naliczany jest dopiero wtedy, gdy się usłyszymy. Aby się dodzwonić należy wybierać numer telefonu raz za razem, a wtedy można „wstrzelić się” w kolejkę miedzy rozmowami. Można też poczekać, aż będzie status wolna, aczkolwiek to zdarza się bardzo rzadko. Są osoby, które dodzwaniają się do mnie nawet kilka razy dziennie.

 

Życzę wszystkim Kobietom, aby nigdy nie zapominały, że fajnie jest być Kobietą, aby dbały o siebie i nie stawiały żadnego mężczyzny ponad siebie, bo jeśli tak się dzieje, to mężczyzna niestety przestaje szanować. Kobieta zawsze ma być klejnotem, a mężczyzna oprawą/ramą do niego. Kobieta ma błyszczeć, a mężczyzna dopełniać całość.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.15.00 do godz. 23.00 z małą przerwą.tel.708 788 222.

Pozdrawiam marcowo!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

40 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *