IMG_0851

Nie czekaj zbyt długo, bo już czekałeś wiele

Nie czekaj zbyt długo, bo już czekałeś wiele

Przeskok ogromny, wręcz monumentalny w przestrzeni czasu obecno przeszłego. Wydaje się, że nic się nie zmieniło, a zmieniło się wszystko oprócz smutku serca tęsknoty i wahań rozchwianego strachu wyobraźni. To jedynie jest takie samo…za długo…stanowczo za długo. Tyle lat … tyle lat, które już przeszły, a może się nawet w myślach świadomości wydawać, że one nigdy nawet nie nadeszły. Nie ma już ich bo przeminęły…tak szybko, tak lekko z ciężarem bolącego serca karmionego udręki rozsterką.

 

Strach przed ucieczki powrotem jest przeogromny acz musisz pamiętać, że żadnego dnia nie cofniesz już nigdy z powrotem. One wyrosły i spiesz się póki jeszcze możesz, bo za kolejnych niewidocznych sześć lat będzie jeszcze gorzej.

 

 

Bądź silna i podejmij decyzję, bo Los Cię powoli zmusza i może wyryć w Twoim sercu zbyt dużą trudno gojącą się bliznę. Sześć lat.. włosów trochę mniej , zmarszczek tyle samo, ale czy nadal potrafisz dostrzec w swoich oczach ten uśmiech czekający na to kiedy nadejdzie rano? Szukasz go bezwiednie w źrenicach głębin dalekich, ale ciężko go dostrzegasz i czujesz, że tli się w odmętach ukrytej tęsknoty odległej.

 

To nie są te same oczy, to nie jest to spojrzenie, to nie jest ta Dusza, bo TA powoli ucieka w zapomnienie. Nie cieszy się i nie śpiewa, nie raduje i nie tańczy, a wręcz przeciwnie ucieka coraz dalej i usycha jak porzucona skórka od pomarańczy…To smutne, a jakże prawdziwe i nie do pomyślenia we wstecznym świecie sześciu lat, byłoby nawet nieco obraźliwe.

 

Jak długo chcesz czekać , jak długo chcesz tęsknić i z prawdziwym Życia urokiem zwlekać?? Co jeszcze i ile smutku musi się przelać, abyś zrozumiał, że za chwilę możesz całe swoje Życie koszmarnie przegrać. Odrzuć strach i lęk ogromny przed zmianą …zapytaj rozumu, przemyśl ale najważniejsze skoncentruj się i idź za Duszy radosną przemianą. Idź tam, gdzie Twoje Serce i Dusza się cieszy...nawet gdy będziesz sam , to lepiej idź tam, bo Dusza wie i to o Nią tu właśnie chodzi , ponieważ gdy jest szczęśliwa zewsząd radość od Świata do Ciebie przychodzi. Wszelkie problemy, przeciwności i smutki są przemieniane w szybkim tempie niczym delikatne dźwięków nutki. Jedna za drugą chwila się poprawia, a Ty wtedy wiesz, że już ponownie każdy poranek uśmiech Twój wyzwala.

 

 

Nie czekaj zbyt długo, bo już czekałeś wiele i uwierz, uwierz w końcu że to właśnie Życie jest Twoim największym Skarbem , gdy jesteś jeszcze w swym ciele. Czas podjąć decyzję dla siebie i dla innych, abyś pozwolił im być bez smutków naiwnych, a z radością głęboką i stałą miłością , taką co uczyni Twoje i ich Życie jedną całością….

 

 

Jeśli nie wiesz czy decyzje, które chcesz podjąć będą dla Ciebie korzystne w Przyszłości śmiało pytaj. Jeśli nie wiesz co zrobić i jaką podjąć decyzję w nurtującej Cię sprawie też zapytaj. Nikogo nie oceniam, na daną sytuację patrzę otwarcie. Przy czytaniu odpowiedzi z Kart posługuję się również darem jasnowidzenia. Nie obawiaj się, że czegoś nie uda Ci się zrobić, ponieważ razem znajdziemy najwłaściwsze dla Ciebie rozwiązanie

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

17 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *