IMG_0841

Nie musisz zgadzać się na to czego nie chcesz

Nie musisz zgadzać się na to czego nie chcesz

Myśli gubią się w mojej głowie i niezależnie od tego co zrobię będzie źle. Nie wiem gdzie, nie wiej jak i co będzie najlepsze. Czemu tak jest, że nie można uszczęśliwić wszystkich , a przy tym być szczęśliwą. A co jeśli nie wiem, a co jeśli nic nie zrobię. Czy wszystko ułoży się samo. Czy będzie to dobre i przyniesie spokój i bezpieczeństwo. Czemu nie ma tego bezpieczeństwa tylko obawy i lęki. Czemu nie udaje się, aby połączyć dwa światy. Niby takie same, a jakby inne, niby kochane, a jakże raniące. Stojąc w rozkroku nigdzie nie zajdziesz. Czy za dużo wymagam, czy za dużo oczekuję. Chcę stabilizacji i wsparcia, chcę poczucia bezpieczeństwa i zainteresowania. Chcę jedności i poczucia spełnienia. Czy to jest możliwe, czy mogę to mieć?

 

Myśli gubią się i są niespokojne. Myśli pełne miłości i obaw , a także pełne nadziei. Na co? Na spotkanie, na szczere uczucie, na czyn który pokaże miłość. Czy to jest możliwe, czy to będzie dane. A może wszystko jest fikcją, a może to tylko gra i maska na twarzy, bo cóż oznaczają słowa. Wiele… i tak naprawdę niewiele.

 

 

Czyn, czyn musi potwierdzać Nasze słowa, bo czyż inaczej wybudowano by piramidy, bo czy inaczej przetrwałby Świat. Pomyśl o innych, pomyśl o ukochanej osobie i postaraj się ją zrozumieć. Czy to jest zapłata za rozstanie, czy tak miało to wszystko wyglądać. Tęsknota, zwątpienie i kompletny brak zainteresowania, a tak wyczekiwany kontakt okazał się marą. Wygoda i wyzysk i zakryta twarz…. po raz kolejny zrozumienie, że to iluzja a jednak serce wyrywa się i płacze z tęsknoty, a jednak nadzieje jest i znowu ta wiara i znowu ta radość, ale gdzieś tam wiesz, że to tylko Twoje wymysły.

 

Gdzieś czujesz, ze to wszystko jest okryte kłamstwem i fałszywym marzeniem. Czas się obudzić, czas spojrzeć prawdzie w oczy i na pewno będzie coś co Cię niemile zaskoczy. Ważne dni, dni w których Serca się łączą. Dni w których wszystko wypływa z głębi.

 

Tak właśnie czuje i myśli bardzo wiele osób dzwoniących do mnie. Nie musi tak być w Twoim Życiu. Nie musisz cierpieć i czuć się oszukana, niekochana i pozbawiona adoracji. Przy odrobinie pracy możesz to wszystko zmienić, możesz czuć się osobą, która jest godna prawdziwej Miłości. Jeśli nie wiesz jak to zrobić śmiało zapytaj. Ja i moje karty pomogą Tobie, tak jak pomogły już setkom osób, które dzięki Naszym rozmowom odnalazły prawdziwą Miłość i szczęście.

 

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Na Magicznej lini będę dostępna w od godz 12.00 do 22.00 z małymi przerwami

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

 

 

 

 

 

64 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *