serce karta

Nie zapominaj kim Jesteś

Nie zapominaj kim Jesteś.

Nie ważne czy sprzedajesz książki, pracujesz w sklepie czy Jesteś właścicielem wielkiej firmy. Jeśli to, co robisz kochasz i szanujesz oraz sprawia Ci to satysfakcje, bądź dumny ze swojej pracy. Wkładasz w nią Serce i Duszę. Starasz się bardzo. Nie zapominaj jakie koszty i wysiłek poniosłeś osiągając to, co masz obecnie. Nie zapominaj jak wiele musiałeś przejść i zmienić w swoim Życiu, aby osiągnąć sukces. Może Twoja droga nie była łatwa. Poświęciłeś dobro swoje oraz swoich najbliższych, aby rozwijać się, aby stać się tą osobą, którą Jesteś dzisiaj. Być może Twój blask nieco przybladł, może czujesz się czasami zmęczony, ale nigdy nie pozwól aby inni odebrali Ci to, na co ciężko pracowałeś.

 

Nie zapominaj o tym, kim tak naprawdę Jesteś. Szanuj siebie i swoją pracę, a inni też Cię uszanują. Wyrażaj jasno swoje zdanie i nie bój się konfrontacji z otoczeniem. Bądź prawdziwy i szczery. Bądź otwarty i gotowy do ewentualnych zmian. Idź śmiało do przodu mając na uwadze dotychczasowe lekcje Życia.

Nie poddawaj się w chwilach zwątpienia. Nie myśl, że nie możesz iść dalej , bo nie wiesz co Los szykuje Ci jeszcze Dzisiaj. Nie sprzeciwiaj się sobie samemu. Miej odwagę przyznać się do słabości. Odbieraj je jako podpowiedź i motywacje do dalszego działania.

Nie przejmuj się konkurencją, bo ona nie istnieje. Istniejesz Ty i to kim Jesteś. Wszelkie ataki i próby zniszczenia i ośmieszenia Cię odbieraj jako inspirację i wykorzystaj ją. Nie zapominaj ile godzin poświęciłeś na rozmyślania, ciężką pracę po to, aby teraz się cieszyć aczkolwiek nie przestawaj. Idź dalej i każdego Dnia rozwijaj swój warsztat.

Czerp inspirację, ale nie powielaj innych. Bądź inspiracją i twórz ją. Pamiętaj o sobie i nie zapominaj o innych, którzy byli przy Tobie. Odśwież kontakty, rozwiń znajomości i nawiąż nowe. Pokaż nowym jaki Jesteś, a starym przypomnij kim Ty Jesteś. Pracuj z Sercem i chroń Serce przed nienawiścią, zazdrością i kłamstwem. Jesteś wielką osobą i w tej swojej wielkości pamiętaj o maleńkości Człowieka.

Nie zapominaj ile nocy nie przespałeś i ile kilometrów przejechałeś, aby osiągnąć to, co masz obecnie. Jednakże nie przestawaj na tym. Rozwijaj się i nie planuj. Działaj ze spontaniczną rozwagą. To Twój sukces, który rośnie jeśli będziesz pamiętał kim Jesteś. Nie daj sobie wmówić, że przeminąłeś, że już nic nie znaczysz. Pokaż sobie, że jest inaczej. Innym nic nie musisz udowadniać, oni i tak odejdą swoją drogą. Ty sam musisz wiedzieć, co dla siebie samego znaczysz.

 

Jesteś tym, kim myślisz, że Jesteś. Masz sukces na miarę swoich myśli, ale jeszcze nie na miarę swoich możliwości. Te są niewyczerpalne. Trwają i trwać będą bez końca, jeśli im na to pozwolisz. Obudź się i zgaś swoje lenistwo. Wszystko co najlepsze jest przed Tobą. Może inne, ale trafne i spełniające Ciebie wewnętrznie.

Nie narzekaj , że Ci ciężko bo Świat przytłoczy Cię jeszcze bardziej. Bądź lekki i pewny we wszystkim co robisz. Zapisuj swoje myśli i realizuj je. Rozmawiaj ze swoim wnętrzem, bo tam kryją się sekrety wielkich sukcesów. Tam są zapisane i jeszcze nie odkryte.

Spiesz się, a jednocześnie działaj powoli. Wyrażaj to co czujesz i nie bój się tego, odrobina kontrowersji jest wskazana. Nie bądź nudny. Nich inni podziwiają Cię i Ty podziwiaj siebie. Daj sobie szansę na większy sukces i nie zapominaj kim Jesteś. Szanuj to i rozwijaj. Eksperymentuj i działaj. Nie wycofuj się z Życia, bo ono kocha jak nim sterujesz. Ono nie chce sterować Tobą.       A.Soyala

 

12669441_1048516175204730_6816898112532079454_n

 

 

Rytuał Walentynkowy cieszy się ogromnym powodzeniem. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Kontakt przez:  aggasoyala@gmail.com 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin południowych do godz. 23.00. tel.708 788 222. 

Pozdrawiam ciepło!

Ps. Pozdrawiam wszystkie osoby, które czytają bloga a nie piszą komentarzy  😉 

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

66 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *