Niesamowite spotkanie z Panią Paulla Ignasiak

Niesamowite spotkanie z Panią Paulla Ignasiak

Niesamowite spotkanie z Panią Paulla Ignasiak

 

Bardzo dziękuję Wam za tak liczne zainteresowanie osobistym spotkaniem ze mną w Warszawie. Niestety mimo wygospodarowania dodatkowych miejsc nie udało mi się spotkać z Wami wszystkimi. Nie miałam, aż takich możliwości czasowych. Każdy z Was jest dla mnie bardzo ważny i wyjątkowy. Do każdej osoby podchodzę tak samo z szacunkiem i miłością. Nie mogę o Was napisać, ponieważ obowiązuje mnie tajemnica zawodowa, aczkolwiek jedna osoba się zgodziła i na pewno Ją znacie.

 

Jest to Pani Paulla Ignasiak. Znakomita piosenkarka o przepięknym głosie i z ogromnym talentem. Znacie Panią Paullę min z takich utworów jak „Od dziś” czy „Prosto w serce”. Piosenek, które stały się wielkimi przebojami na swoim koncie ma znacznie więcej. Pani Paulla poprosiła mnie o spotkanie. Jak każdy, ma swoje dylematy i zapytania. Mimo, że jest Gwiazdą i bardzo znaną osobą jest też zwyczajnym Człowiekiem. Zwyczajna i niezwyczajna. Bardzo piękna na żywo w realu, tak jak w telewizji czy na zdjęciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przy pierwszym spotkaniu zaskakuje swoim ciepłem i konkretnością oraz swoim pięknem. Charakterystyczny głos z którego bije ciepło przenika głęboko do Serca. Szczery uśmiech Pani Paulli otula i po chwili już się wie, że jest niesamowita. Rozmawiałyśmy bardzo długo na różne tematy i te związane z Tarotem i te bardziej zwyczajne. Bardzo energiczna i konkretna. Nie bała się spełniać swoich dziecięcych marzeń w świecie mediów. Od zawsze chciała śpiewać. Od zawsze było to Pani Paulli pasją. Jest przykładem, że warto iść za swoimi marzeniami, że warto pokonywać trudności, aby realizować swoje pasje. Chociaż po drodze jak to bywa, nie zawsze wszystko dobrze się układało to i tak zawsze miała przekonanie, że będzie śpiewała i tak jest.

 

Pani Paulla ma wielką klasę. Jest elegancka i dystyngowana. Jednak też jest w Niej coś z małej dziewczynki. Te oczy gdy się śmieją radośnie, spontaniczność a niekiedy chwile zadumy. Kocha przyrodę a szczególnie las. Lubi zbierać grzyby. Zaledwie podczas krótkiego Naszego spaceru zebrała dość pokaźną ilość podgrzybków. Zwyczajna i niezwyczajna. Piękna i utalentowana nie tylko muzycznie. Doskonale gotuje, zna się na modzie oraz co najważniejsze jest przychylna drugiemu człowiekowi. Jestem zaszczycona, że mogłam położyć moje Karty Tarota na sprawy Pani Paulli. Długo rozmawiałyśmy też o duchowości i o tym, że tak naprawdę ważne jest to co ma się w Sercu. Ważne jest to, aby widzieć coś więcej niż tylko materię.

 

Nic dziwnego, że na koncerty Pani Paulli przychodzą tysiące osób, nic dziwnego, że Jej piosenki są na czołowych miejscach list przebojów. Ludzie instynktownie wyczuwają, że poza pięknym głosem, talentem jest coś więcej, jest „COŚ” co przyciąga i czego każdy pragnie… to jest MIŁOŚĆ Pani Paulli do ludzi i otaczającego Ją Świata.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

21 comments

 1. ReplyIlona Wesoła???

  ? a ja dziś akurat myślałam o Pani Aggusi i Pani Paulini? teraz już wiem dlaczego??? Pozdrawiam super kobiety na tym zdjęciu???

 2. ReplyIlona Wesoła??☺

  Oczywiście Pani Aggusiu podpisuje się obiema rękami pod tym co Pani napisała?
  Pani Paulla jest wyjątkowa ciepła osoba o wielkim magicznym głosie, kiedy śpiewa świat wydaje się tak inny , piękniejszy, jej piękny głos sprawia jakby świat nabierał kolorów. Nigdy nie zapomnę tych emocji kiedy mi towarzyszyly i towarzysza za każdym razem kiedy slysze jej glos i piosenki. Piękne są słowa zawarte w Pani Paulla piosenkach,takie prawdziwe wzruszające ????

 3. ReplyEDUSIA

  Pani Agguniu pięknie wyglądacie ??. Pamiętam jak nie znałam tej piosenki „Od dziś” a ktoś mi wysłał ją do posłuchania… Chyba to był początek roku 2009… Piękna i śliczny głos ?. Pozdrawiam cieplutko Panią i Panią Paullę ?

 4. Replyhana

  ? a spotkanie ze mna 😉 ? Dziękuje panią Aggo . To co muszę powiedzieć to ze wyglada pani zjawiskowo na żywo . A ja jak zwykle mam zal do siebie ze żnie wykorzystałam tej okazji tak jak powinnam . Zreszta nie tylko ze spotkania z panią mam takie odczucia . Ale afirmuje :)) tekst od pani. I napisałam maila. Mam nadzieje ze pamięta pani moj beznadziejny przypadek 🙂 . Czekam na odpowiedz . Pozdrawiam ?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Pani Hanno spotkanie z Panią też było bardzo wyjątkowe. Jedyne co widać to to, że jest Pani bardzo smutną osobą. Ma Pani piękny uśmiech, ale chyba już Pani zapomniała jak to jest uśmiechać się. Podczas Naszego spotkania zaledwie raz się Pani uśmiechnęła. Uśmiech jest Pani kluczem do sukcesu proszę o tym pamiętać.

   Dziękuję za miłe słowa 🙂

 5. ReplyMagda

  Pani Aggo, negocjacje w sprawie nowej współpracy zakończone pomyślnie. Przystali na moje warunki. Zaczynam już w czwartek :)))

 6. Replygosia

  Dziękuje za rozmowę Pani Aggo proszę napisać o miłości z przeznaczenia ona jest piękna choć trudna ale warto czekać na jej spełnienie pozdrawiam i do usłyszenia

 7. ReplyNowa

  piszę… piszę… od rana miałam dobrą wenę…ale po ośmiu godzinach pracy nastąpił spadek formy, wczoraj mi się wydawało że nigdy tego nie skończę…dzisiaj już wiem że skończę w terminie 🙂 🙂 🙂
  dokładnie tak jak Pani mówiła…”pomimo spadku formy i braku weny i tak Pani to skończy w terminie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *