DSC_7648

Niezgodność wewnętrzna jak sobie poradzić

Jaką obecnie Jesteś osobą, niby Jesteś tą samą co 20 lat temu, ale Jesteś jednak inna. Czujesz, że coś jest nie tak w Twoim Życiu. Ciągle zmieniasz pracę a tak naprawdę to nawet nie wiesz gdzie chciałabyś pracować i co robić. Pracujesz bo musisz.

 

Twoje związki nie są udane i często rozpadają się, albo od dłuższego Czasu Jesteś już sama i uważasz, że już nikt Ciebie nie pokocha. Ciągle masz do siebie pretensję, że czegoś nie zrobiłaś, a jak już zrobiłaś, to zrobiłaś źle.

 

To są bardzo poważne oznaki niezgodności wewnętrznej. Sama sobie wykreowałaś taki Los. Sama siebie, nieświadomie chcesz ukarać. Karzesz siebie przez nieudane Życie, złe wybory. Być może masz do siebie jakiś żal i smutek. Może siebie nie lubisz.

Może nie pogodziłaś się z obiema siebie, może macie do siebie jakiś żal lub urazę. Może tkwią w Tobie jakieś wyrzuty sumienia, że zmarnowałaś swoją młodość, że nie wykorzystałaś szansy na fajną Miłość, że nie dałaś szansy na dobrą pracę, że …. Tych ŻE może być bardzo dużo. Albo nie ma ich wcale, ale to się bardzo rzadko zdarza.

 

Włącz muzykę, którą kojarzy Ci się z czasami z tamtych lat. Tu możesz wybrać taki Czas, który chcesz. Przypomnij w sobie, te myśli i uczucia jakie miałaś wtedy. Przypomnij sobie dawną Ciebie ze wszystkimi swoimi lękami, problemami, klasówkami i sprawdzianami oraz z radościami, że spotkasz się ze znajomymi nie na Fb, ale na herbatce.

 

Wywołaj dawną siebie w sobie, a jednocześnie pozostań sobą obecną. Jest to bardzo ciężkie doświadczenie, które przeżyłam osobiście. Bardzo ciężko jest się zmierzyć ze sobą, porozmawiać, otworzyć się aby nie płakać i ubolewać. Bardo ciężko jest przyznać się i spojrzeć gdzie teraz Jesteś

(aczkolwiek ja zawsze wiedziałam,że będę osobą publiczną oraz zajmującą się Magią. Natomiast nie wiedziałam, że pod tym względem osiągnę, aż tak wielki sukces).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za pierwszym razem nie udało mi się przeprowadzić rozmowy sama ze sobą . Przestraszyłam się, ale już za drugim razem poszło dobrze. Należy wyzwolić w sobie ogromne pokłady cierpliwości i odwagi.

Należy spojrzeć na tamtą siebie obecnym spojrzeniem. Obecnym postrzeganiem swojej rzeczywistości. Należy jednocześnie być sobą obecną. W Myślach czy jak komu łatwiej, należy porozmawiać ze sobą.

 

To nie jest taka rozmowa zwyczajna, do której Jesteście przyzwyczajeni. Ta rozmowa jest  bardzo specjalna. Jest jak wybuch Światła, ciężka, odświeżająca i oczyszczająca. Jest w pewnym sensie połączeniem pól energetycznych dawnej Ciebie, Żyjącej w Przeszłości z obecną sobą, Żyjącej w Teraźniejszości.

 

Widziałam duże kwadraty, jakby sprasowane kwadraty jakiegoś metalu. Myślę, że były to pewnego rodzaju przekaźniki. Przez to coś porozumiewałam się z dawną sobą. Była na mnie jakby trochę zła, że nie zjawiłam się wcześniej. Czułam zapach tamtego pokoju. Inne dźwięki niż obecnie. Drodzy moi, nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo zmieniły się dźwięki otoczenia przez ostatnie dwadzieścia kilka lat. Inne kolory i ta prześwitywalność wszystkiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świat składa się energii i dlatego pojawił się taki obraz. Nie wiem czy aż takie obrazy pojawią się u Was, ale warto zrobić ten zabieg.W sumie jak na razie nie zakończyłam definitywnie rozmów z tamtą sobą i wiem, że to nie jest dobre, ale czuję też, że jeszcze nie jest ten właściwy moment, aby to zrobić.

 

Jeśli Ty chcesz przeprowadzić taką rozmowę ze sobą, a nie wiesz dokładnie jak to zrobić lub nie wiesz kiedy jest ten właściwy moment, śmiało pytaj.

 

Pozdrawiam:

? Panią Alicję bo jest Aniołem

?Panią EB bo Miłość uskrzydla

?Panią Elunię bo Czas pokazać Siłę

?Panią Elę z Lasu bo jest tam miedzy Domem a Domem

?Panią Magdalenę ponieważ trzy razy to już wielki Znak

?Panią Jamysię bo jest i jest

?Panią Gosię bo nie ma jak chrapanie kota

?Panią Martę bo czym są kilometry

?Panią Karolinę za to że jest 

?? ?? Wojownika bo Cuda istnieją 

?Brata bo coraz bliżej Święta

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 20.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

52 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *