No i rozpoczął się Zodiakalny Znak Bliźniąt

No i rozpoczął się Zodiakalny Znak Bliźniąt

No i rozpoczął się Zodiakalny Znak Bliźniąt

Wiele osób ostatnio czuło się rozdrażnionych, skrępowanych i w pewnym sensie przygniecionych, zarówno swoimi emocjami, stanami niepewności i wewnętrznego chaosu. To właśnie wchodzenie w Znak Bliźniąt był jedną z przyczyn tych ciężkich zawirowań.

 

Zmiany, jakie w obecnym roku 2018 przy każdej zmianie Zodiaku, będą Nam towarzyszyć, są bardzo znaczące i głęboko odczuwalne. Dzieje się tak, ponieważ rok 2018 jest szczególnie ważnym rokiem pod względem energetycznych przemian i nie tylko. Jak sami obserwujecie, zmiany są i to kolosalne, praktycznie we wszystkim i na całym Świecie. Żyjemy w bardzo ciężkich czasach, a zarazem bardzo ciekawych, ponieważ Jesteśmy świadkami czegoś bardzo wielkiego. Jesteśmy świadkami przełomu w dziejach ludzkości. To właśnie za 100 czy więcej lat, będą pisali o Nas w podręcznikach historii. Będą to czasy określane mianem zmian świadomości oraz otwierania się umysłów ludzkich. Te transformacje dzieją się od pewnego czasu i będą sie nasilały, u jednych mniej a u innych bardziej.

 

 

Te ciężkie samopoczucie, które miało miejsce w ostatnim tygodniu u wielu z Was, jest zaledwie namiastką tego, co będzie się jeszcze u Was działo. Obecna zmiana Zodiaku jest korzystna przede wszystkim dla samych Bliźniąt, ale i też dla osób nieco wrażliwszych niż przeciętnie. Nie należy zbytnio przywiązywać uwagi do tego gorszego stanu bycia, ponieważ on minie. Najlepiej obserwować to co się z Wami dzieje i nadmiernie się tym nie stresować. Należy uzbroić się w cierpliwość bo będzie Wam potrzebna przy dalszych zmianach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy tego chcecie czy nie, będą zachodziły zmiany. Nie można tego zatrzymać, ale można mieć ich świadomość i przejść przez nie łagodniej. Skłońcie się odrobinę  więcej i głębiej ku swojemu wnętrzu, ku swojej Duszy a tak naprawdę ku sobie samym. Wyjdźcie chociaż na chwilę z tej gęstej energii, która jest materią. Dotknijcie tego co jest poza materią. Postarajcie się wyciszyć i chociaż na chwilę przestańcie pędzić. Bo gdzie tak się spieszycie?? Oczywiście należy korzystać z Życia, ale należy robić to mądrze a nie na oślep.

 

Już z każdym dniem Wasze nastawienie do Świata trochę się ociepli, a Wasze samopoczucie poprawi się więc wypatrujcie delikatnej, aczkolwiek zauważalnej poprawy.

Już środa i czwartek powinny być znacznie łagodniejsze pod względem odbierania tego co dzieje się w Was samych.

 

Jeśli chcecie dokładnie wiedzieć kiedy ta poprawa u Was nastąpi śmiało pytajcie w Naszych rozmowach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 15.00 do 22.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

26 comments


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Mam trochę takich ubrań z kapturem, ponieważ przy wykonywaniu Magii trzeba chronić także swoją głowę o czym wiadomo od wieków. Najbardziej lubię tego typu ubrania z firmy Chapati Design 🙂

 1. ReplyMonia

  Dzien dobry pani Aggo?ja wlasnie jestem z spod znaku blizniat urodziny mam za pare dni 12 czerwca,mam nadzieje,ze w koncu u mnie pojawi sie tecza?

 2. ReplyMarta

  Pani Aggo nadal cisza, to trochę dziwne. Już naprawdę zaczynam się martwić.
  Miłego dnia Pani Aggo oraz dla Wszystkich Blogowiczów.

 3. Replymilaa-milkaa

  O nie ??? Pani Agusiu jak czarodziejka-z-księżyca ???Pozdrawiam i czekam na linie mam nadzieje ze przyjdzie mi SMS posiadający ze Pani jest na linii

 4. ReplyNowa

  Pani Aggo,
  wizyta dobiegła końca…było dokładnie tak jak Pani mówiła 100% sprawdzalności
  …czuję się zmęczona

 5. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,zawsze w dziejach ludzkości były ciężkie czasy.Teraz też,tak jak Pani pisze.Jednak ja bym nie chciała żyć w poprzednich latach,stuleciach i wiekach.,Nawet wtedy gdybym miała być z tak zwanej wyższej sfery.Nie tak dawno gdy oglądałam stare fotografie z mojego miasta,to były ciekawe,ale zarazem jakoś tak przygnębiające.Może dlatego,że wówczas nie znali naszej obecnej technologii którą my już znamy i pomimo,że wiele rzeczy które wówczas powstały były solidnie wykonane ,z dobrych materiałów,precyzynie,finezyjnie i to bez obróbki komputerowej.A teraz nie dosyć,że nasza świadomość się poszerza,to jeszcze każdy ma możliwość szybkiego przemieszczania się,komunikowania i zdobywania natychmiastowo szerokiej wiedzy na każdy temat.To daje tak szybki i potężny rozwój dla każdego i dla całej ludzkości.Odeszły również wszystkie zarazy jakie kiedyś panowały i zbierały żniwo nie patrząc na staut społeczny.Każdego dosięgły bo nie było kanalizacji,a i wodę bierzącą nie każdy miał.Nawet na zamku we Francji w tak wytwornych warunkach gdy odbywało się wielkie przyjęcie,to np.damy chadzając po królewskich ogrodach od razu załatwiały swoje potrzeby przycupnąłwszy w tych wykwintnych bufiastycych sukniach opartych na specjalnie skonstruowanych stelażach ,załatwiały się gdzie popadło. 🙂 Mężczyzni również,gdzieś po kątach zamkowych za którymi zaraz pojawiała się słuzba i sprzątała fekalia.I co z tego,że król podcierał się samą koronką,to i tak były to dla mnie obrzydliwe czasy . 🙂

 6. ReplyWeronika od podusi :***

  Dziękuję za rozmowę skończyła mi się karta ale dziękuję serdecznie za rozmowę buziaki :***

 7. ReplyNowa

  Pani Aggo
  dziękuję serdecznie za rozmowę, wszystko się sprawdza, szczególnie te rzeczy najbardziej niemożliwe 🙂 a jednak
  kolejny fantastyczny weekend a na dzisiejsze spotkanie nie idę ale frunę 🙂

 8. ReplyMagda

  Pani Aggo firma od mojej strony www oddzwoniła , nareszcie. I tak jak Pani wczoraj mówiła mają sporo pracy bieżącej i przepraszali, że kontakt taki słaby. Prace ruszą dopiero po 10 czerwca więc strona możliwe, że będzie dopiero pod koniec czerwca … czyli tak jak Pani mówiła 🙂
  Pozdrawiam 🙂

 9. ReplyWeronika od podusi :***

  Pani Aggo z tego wrażenia aż przycisnelam telefon i się rozlaczylo ale napewno będę dzwonić jest pani wspaniała :***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *