DSC_8591

No i rozpoczął się Zodiakalny Znak Bliźniąt

No i rozpoczął się Zodiakalny Znak Bliźniąt

Wiele osób ostatnio czuło się rozdrażnionych, skrępowanych i w pewnym sensie przygniecionych, zarówno swoimi emocjami, stanami niepewności i wewnętrznego chaosu. To właśnie wchodzenie w Znak Bliźniąt był jedną z przyczyn tych ciężkich zawirowań.

 

Zmiany, jakie w obecnym roku 2018 przy każdej zmianie Zodiaku, będą Nam towarzyszyć, są bardzo znaczące i głęboko odczuwalne. Dzieje się tak, ponieważ rok 2018 jest szczególnie ważnym rokiem pod względem energetycznych przemian i nie tylko. Jak sami obserwujecie, zmiany są i to kolosalne, praktycznie we wszystkim i na całym Świecie. Żyjemy w bardzo ciężkich czasach, a zarazem bardzo ciekawych, ponieważ Jesteśmy świadkami czegoś bardzo wielkiego. Jesteśmy świadkami przełomu w dziejach ludzkości. To właśnie za 100 czy więcej lat, będą pisali o Nas w podręcznikach historii. Będą to czasy określane mianem zmian świadomości oraz otwierania się umysłów ludzkich. Te transformacje dzieją się od pewnego czasu i będą sie nasilały, u jednych mniej a u innych bardziej.

 

 

Te ciężkie samopoczucie, które miało miejsce w ostatnim tygodniu u wielu z Was, jest zaledwie namiastką tego, co będzie się jeszcze u Was działo. Obecna zmiana Zodiaku jest korzystna przede wszystkim dla samych Bliźniąt, ale i też dla osób nieco wrażliwszych niż przeciętnie. Nie należy zbytnio przywiązywać uwagi do tego gorszego stanu bycia, ponieważ on minie. Najlepiej obserwować to co się z Wami dzieje i nadmiernie się tym nie stresować. Należy uzbroić się w cierpliwość bo będzie Wam potrzebna przy dalszych zmianach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy tego chcecie czy nie, będą zachodziły zmiany. Nie można tego zatrzymać, ale można mieć ich świadomość i przejść przez nie łagodniej. Skłońcie się odrobinę  więcej i głębiej ku swojemu wnętrzu, ku swojej Duszy a tak naprawdę ku sobie samym. Wyjdźcie chociaż na chwilę z tej gęstej energii, która jest materią. Dotknijcie tego co jest poza materią. Postarajcie się wyciszyć i chociaż na chwilę przestańcie pędzić. Bo gdzie tak się spieszycie?? Oczywiście należy korzystać z Życia, ale należy robić to mądrze a nie na oślep.

 

Już z każdym dniem Wasze nastawienie do Świata trochę się ociepli, a Wasze samopoczucie poprawi się więc wypatrujcie delikatnej, aczkolwiek zauważalnej poprawy.

Już środa i czwartek powinny być znacznie łagodniejsze pod względem odbierania tego co dzieje się w Was samych.

 

Jeśli chcecie dokładnie wiedzieć kiedy ta poprawa u Was nastąpi śmiało pytajcie w Naszych rozmowach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 15.00 do 22.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

26 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *