Noc Świętojańska nazywana też Nocą Kupały

Noc Świętojańska nazywana też Nocą Kupały

Noc Świętojańska nazywana też Nocą Kupały

 

Ten artykuł niektórzy z Was znają, ponieważ umieszczam go od kilku Lat regularnie w Dniu 23 Czerwca. Z moich obserwacji wynika oraz z rozmów z Wami, że te słowa dają Wam jakąś Siłę.

“Tak bardzo czekałam na ten specjalny Czas! Dzisiaj jest Noc Świętojańska nazywana też Nocą Kupały. 

Noc Świętojańska obchodzona jest zawsze w Wigilię imienin Św.Jana.tzn z 23.06 na 24.06. Jest to święto Ognia, Powietrza, Ziemi, Wody, Miłości, urodzaju , płodności, seksu. Nazywane jest też Nocą Kupały. Jest to słowiańskie święto, które ma niezwykłą Moc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróżki, Czarownice, Magowie mają większa siłę, więcej widzą, intuicja jest zaostrzona do najwyższych granic. W tą Magiczną Noc przeprowadza się różnego typu Rytuały, pali się ogniska , robi wianki, pali świece . Nie każdy ma możliwość rozpalenia ogniska , ale można Święto to, uczcić również w domowym zaciszu.

Zerwij trawę, kwiaty, cienkie gałązki np.brzozy i zapleć wianek. Połóż go w odpowiednim miejscu np. na stoliku, podłodze itp. W środku wianka ustaw dwie lub jedna świecę , najlepiej koloru czerwonego, rozsyp dookoła wianka płatki kwiatów. Możesz też zapalić kadzidło lawendowe. Generalnie chodzi o to, aby uczcić tą Noc , podobnie jak to robimy w Sylwestra.

Dawniej panny zaplecione wianki puszczały na Wodę, aby ta, przyniosła upragnionego wybrańca. Tańce i radość trwały nawet kilka Dni. Rozpalane Ogniska odpędzały złe Duchy, nędzę, choroby. Noc Kupały zwana także Sobótką była i jest nadal sprzyjająca w poznawaniu nowych osób a także otwiera na seksualność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taniec wokół Ogniska zapewnia powodzenie, Miłość, płodność,dobrobyt oraz dobre zdrowie. Natomiast skoki przez nie, zapewniają powodzenie i odpędzają złe Moce. Czas ten jest Czasem Czarów i Cudów. Wszystko może się wydarzyć, nawet to co wydaje się niemożliwe.

Otwórz się na Magię i te fantastyczne energie. Nie czekaj kolejny Rok! Już nie mogę doczekać się rozmów z Wami, ponieważ wiem, że Karty Tarota będą pokazywały jeszcze więcej i będą łaskawsze. Zapewnij sobie dobry start na kolejne Miesiące przez dotknięcie Magii.”

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

18 comments

 1. ReplyMonia

  Dziekuje za rozmowe pani Aggo?ktora zawsze z pania i z kartami daje bardzo duzo,mam prosbe,prosze mi krotko odpowiedziec bo corka mnie chwile wytracila i nie uslyszalam dokladnie czy to ze nie zwracam uwagi na niego jest na moja korzysc?czyli nie pasuje mu to z mojej strony,jezeli pani bedzie pamietac.

   1. Replyhana

    Dziękuje za rozmowę wczoraj . Ach niechby w końcu ruszyło . ✨✨✨?? świeczka zapłoną , wianuszek zrobiony 🙂 zasiewa pani nadzieje

 2. ReplyA.....od Bogusława

  Pani Aggusiu, dziękuję za rozmowę. Po raz kolejny jestem zdumiona szczegółami jakie Pani widzi… Kolor samochodu, miejsce spotkania, że „Ktoś” jest łysy, że jest doktorem (akurat ten fakt widziała Pani już kilka m-cy temu) a w maju wszystko się zadziało 🙂
  Poinformuję o kolejnej sprawdzalności. Z całego serca dziękuję :-* :-*

 3. ReplyEDUSIA

  Dzień dobry Pani Agguniu ?
  Wczoraj miałam być na Wiankach ale mój nastrój i pogoda nie dopisały… Pani wie dlaczego… Czas ciężki oby się zmienił… Sprawdziło się, że urlopy pokrzyżują wyjazd i nic z tego… Chociaż teraz nie pisałam to czytam mój ukochany Blog ?.
  Nie ma to jak rozmowa z Panią, która zawsze wszystko wyjaśnia i niesie pewne ukojenie ❤️.
  Miłej niedzieli życzę ? Dziś oglądam mecz z synami ?.

 4. ReplyIlona Wesoła???

  Pani Aggusiu śniła minsię Pani dzisiaj ?, że razem siedziałysmy na kanapie i Pani przeprowadzała ze mną wywiad i ta rozmowa była wyświetlana w telewizji ?,l Trochę dziwny sen bo ja w telewizji i wywiad? Obudziłam się przerazona bo pomyślałam sobie o Boże oglądała mnie cała Polska a ja tak nie lubię być nagrywana i miałam jakoś inna odważna fryzurę i myślę sobie że ja tak się uczesałam??? ale całe szczęście to tylko sen ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *