DSC_7702

Nów Księżyca 06.03

 Nów Księżyca 06.03

Nów w Znaku Ryb w opozycji do Znaku Panny, taki układ zdarza się rzadko, kolejny taki za kilka miesięcy. Zwrócimy uwagę na rozmowy na każdej płaszczyźnie Życia. Przyjrzymy się innym jak mówią do Nas. Co chcą Nam przekazać i czy aby to co Nam przekazują dobrze jest przez Nas zrozumiane.

 

 

 

 

 

Będziemy też zwracać szczególną uwagę na to co My sami mówimy. Będziemy ostrożniej wypowiadać słowa i ważyć każde zdanie. Mogą przy tym występować poddenerwowania. Informacje które bedą do Nas docierać powinny być przez Nas dokładnie zweryfikowane. Nie należy się denerwować i działać pochopnie pod wpływem wiadomości, które możemy otrzymać. Działania większości osób mogą być niepewne.

 

Natomiast wszystkie nowe informacje, rozmowy beda bardzo korzystne. Będą jakby łutem szczęścia, który należy wykorzystać. Podczas Nowiu Księżyca warto rozpoczynać nowe sprawy. Można zaciągać kredyty, podjąć nowa prace , podpisać umowy, zawierać nowe znajomości. Jest to dobry czas, aby zacząć coś nowego ogólnie. Będziemy chcieli być energiczni, ale należy być przy tym nieco powolnym. Nie należy się spieszyć ani działać pochopnie. Jest to bardzo dobry czas dla Znaku Ryb. Przy Nowiu Księżyca warto rozpocząć dietę oczyszczającą oraz zadbać o włosy i paznokcie.

 

 

 

Jeśli chcecie rozpocząć jakiś nowy etap w swoim Życiu a nie wiecie jak to zrobić, to śmiało pytajcie. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie nurtujących Cię problemów. Podczas Nowiu Księżyca moje Karty Tarota są bardziej otwarte oraz jeszcze doskonalej łączą się z Życiem danej osoby, która przychodzi po poradę.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.15.00 

tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam cieplo!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

81 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *