DSC_0007

Nów Księżyca 13.06

Nów Księżyca 13.06

Nów w Znaku Bliźniąt, który jest bardzo zmiennym znakiem. Zwrócimy uwagę na rozmowy na każdej płaszczyźnie Życia. Przyjrzymy się innym jak mówią do Nas. Co chcą Nam przekazać i czy aby to co Nam przekazują dobrze jest przez Nas zrozumiane. Będziemy też zwracać szczególną uwagę na to co My sami mówimy. Będziemy ostrożniej wypowiadać słowa i ważyć każde zdanie. Mogą przy tym występować poddenerwowania. Informacje które bedą do Nas docierać powinny być przez Nas dokładnie zweryfikowane. Nie należy się denerwować i działać pochopnie pod wpływem wiadomości, które możemy otrzymać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast wszystkie nowe informacje, rozmowy beda bardzo korzystne. Będą jakby łutem szczęścia, który należy wykorzystać. Podczas Nowiu Księżyca warto rozpoczynać nowe sprawy. Można zaciągać kredyty, podjąć nowa prace , podpisać umowy, zawierać nowe znajomości. Jest to dobry czas, aby zacząć coś nowego ogólnie. Będziemy chcieli być energiczni, ale należy być przy tym nieco powolnym. Nie należy się spieszyć ani działać pochopnie. Jest to bardzo dobry czas dla Znaku Bliźniąt, które w każdej sytuacji potrafią sobie poradzić. Przy Nowiu Księżyca warto rozpocząć dietę oczyszczającą oraz zadbać o włosy i paznokcie.

 

Jeśli chcecie rozpocząć jakiś nowy etap w swoim Życiu a nie wiecie jak to zrobić, to śmiało pytajcie. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie nurtujących Cię problemów. Podczas Nowiu Księżyca moje Karty Tarota są bardziej otwarte oraz jeszcze doskonalej łączą się z Życiem danej osoby, która przychodzi po poradę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej lini

 

w poniedziałek będę dostępna od godz 15.00 do 23.00 z małymi przerwami na kawę

 

środa  (Nów Księżyca) od godz 16.00 do 23.00

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

36 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *