Nów Księżyca 19 sierpnia 2020

Nów Księżyca 19 sierpnia 2020

Nów Księżyca 19 sierpnia 2020

Już jutro tzn 19 sierpnia będzie Nów Księżyca. Dokładnie rozpoczyna się o godzinie 04.42 . Jeszcze mamy Zodiak Lwa , ale już daje się wyczuwać wibracje Zodiaku Panny w którą wchodzimy 22 sierpnia. Jednak Lew nie bardzo będzie chciał ustąpić Pannie co będziemy widzieć praktycznie na każdym kroku.

Już dzisiaj mogliście czuć się trochę jakby rozbici, przemęczeni a także w pewnych sytuacjach niepewni. To sprawka Nowiu Księżyca , a także zmieniających się Zodiaków.

 

 

Obecny Nów Księżyca w korespondencji z Lewem a także ze Słońcem wniesie dużo miłości i dobrych rad. Energie będą pchały Nas do działania. Będziemy nadal trochę roztargnieni i przemęczeni, ale też zdecydowanie poczujemy pewność siebie w każdej sferze Życia.

Jeśli mieliście do załatwienie jakieś sprawy urzędowe to jest to dobry czas, aby się ze nie zabrać. Wszelkie podpisywane umowy czy to kredytowe, czy związane z pracą okażą się korzystne.

W sferze uczuciowej dominować będzie również większa pewność siebie, ale też nutka romantyzmu. Jest to dobry moment na zbliżenie się do osób na których Wam zależy. Nie warto rozpamiętywać tego co było, ponieważ teraz macie ogromną szanse wynegocjowania z tymi osobami czego chcecie dla siebie. Warto pamiętać o tym, że nastawienie na przyjęcie Dobra jest bardzo ważne.

 

 

Jutrzejsza  energia jest nadal pod wpływem Nowiu Księżyca w Lwie. Jest to prawdziwa uczta, ponieważ pozwoli Ci ta mieszanka energetyczna, rozpoznać prawdziwą Siłę i drzemiący w Tobie potencjał. Można powiedzieć, że proces Przebudzenia jeszcze bardziej się uwidoczni na poziomie fizycznym i wszystko, co jest dla Nas ważne i wszystko co nie należy do Nas, jednak należy do Nas, czyli jest świadome. Właśnie tą Prawdę wiele osób odkryje w ciągu najbliższych tygodni. Ta silna i gwałtowna zmiana może doprowadzić nawet do lekkiego osłabienia organizmu. W takim Czasie należy pić więcej wody i więcej przebywać na otwartym powietrzu.

Jeśli chcesz wiedzieć co ten Nów Księżyca wniesie do Twojego Życia śmiało pytaj. Wykorzystaj te silne wibracje , aby zajrzeć trochę głębiej i dalej niż możesz się spodziewać.

 

Magiczna linia do rozmów zapraszam już od godz 13.00 do wieczora z małą przerwą na kawę

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala marka, którą znacie 

42 comments

  1. ReplyIlona Wesoła 🧡 🧘‍♀️ 👼 🔮

   Niech moc Nowiu wniesie do naszego życia to wszystko co najlepsze😊🌚🌈

   1. ReplyIlona Wesoła 😊💫🧚🔮

    Zapomniałam powiedzieć że sprawdziło się to,że 9dezwal się mezczyzna z przeszłości z życzeniami. Choć szkoda,że nie ten który bym chciała 😉no ale wróżba się sprawdziła odnośnie starszego mężczyzny z życzeniami i z przeszłości.🙂

     1. Ilona Wesoła 💜🌞🧡💚

      😇oczywiście, że ma sens 😊 Poniedziałkowa mgiełka tak na mnie zadziałała, że czuje,
      że coś się ze mną dzieje., .
      No i wkoncu ten „balon, który za długo był nadmuchany, wkoncu nie wytrzymał i pękł „” 😌🌈 Wniosła Pani do mojego życia coś pozytywnego . Z tych emocji… łzy mi same lecą, ale to już są łzy wzruszenia/
      oczyszczające 😏


     2. Author
      Agga Soyala

      Bardzo dobrze bo tak Mgielka dziala 🙂 Bardzo sie ciesze! Rozpuszcza sie to co nie powinno byc w Pani i przy Pani 🙂

  1. ReplyDidender

   Witam !
   … bo nie zdążyłam dokończyć… -tam ,gdzie w zeszlym miesiacu poleciła Pani wyciszac się wśród przyrody, usiadłam i faktycznie nie wieje tam wiatr, tak jak Pani mowila, chociaż drzewa się poruszały… Dziwne zjawisko…I kazała Pani zwrócić uwagę na zwierzęta, które się wtedy pojawiaja- były stada królików 😊 Miejsca mocy- moglaby Pani cos wiecej napisac o takim zjawisku? Dziekuje za dzisiejsza rozmowe 😍

 1. ReplyEB

  Pani Agguniu, byłoby fajnie gdyby udało mi się jeszcze porozmawiać z Panią 😉 cały czas próbuję 🤪mam newsa ! 😜

 2. ReplyEB

  Pani Agguniu 🙂

  nie mogę doczekać się rozmowy – o której dzisiaj będzie Pani na linii ? może uda mi się w miarę szybko uzyskać połączenie 🙂

  miłego dnia 🙂

 3. ReplyEB

  Pani Agguniu 🌞 ależ uszy mnie pieką czyli coś się dzieje ……. jest już późno i wolałabym wyciszyć się 😉

 4. ReplyEB

  działam działam 🤪 bardzo chciałabym porozmawiać z Panią i przy odrobinie szczęścia może uda się za chwilkę 🤪

  Uff ! W Warszawie po upalnym dniu burza ! 💧💧🌂☔️🌩⛈🌦🌧☂️

 5. ReplyEB

  Pani Agguniu bardzo dziękuję , jestem przeszczęśliwa że udało mi się porozmawiać z Panią 🤗 😘

  miłego wypoczynku 🧃🍹🍧⛱🌞

 6. ReplyPs

  Pani Aggo dziekuje za rozmowe, zaraz ide się oczyścić.

  Ps niesamowite, że Pani mówiła o wyjeździe, bede się odzywać niebawem ✨✨✨

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *