20220714_205752

Nów Księżyca 28.07.2022

Dzisiaj wieczorem nastąpi Nów Księżyca w Zodiaku Lwa. Energie są już przy Nas od kilku dni i pozostaną do końca tygodnia. Mamy za zadanie uzyskać równowagę między Naszą siłą a pokorą. Mamy pokazywać Miłość i zrozumienie, aby to mogło do Nas przyjść. Chodzi o to, aby spojrzeć na siebie i na innych Sercem a Nasze Serca przyciągną Miłość  i Obfitość tą o którem marzymy. Nów pokazuje Nam, że Naszą siłą nie jest arogancja a właśnie delikatność i zrozumienie. Niepotrzebne jest udręczanie się, stres i nadinterpretowanie sytuacji a łagodność i przyglądanie się temu co JEST. Płynięcie wraz z prądem energii, które teraz mamy przy sobie.

 

Dodatkowo Księżyc jest przed bardzo ważnym wydarzeniem , a mianowicie nastąpi zacieśnienie między Marsem i Uranem co niestety zmusi większość osób do manifestacji nerwów, ale też frustracji i mogą nastąpić nieoczekiwane zdarzenia. Różne i miłe i inne.

 

Przed Nami zmienność wydarzeń i sytuacji. W tym czasie wiele się wydarzy, zmieni i dlatego Jesteśmy proszeni o wyrozumiałość dla siebie i dla innych. Trzeba rozmawiać i być na poziomie Serca. Sercem się kierować. Natomiast zjednoczenie Marsa i Urana jest również ogromnym wydarzeniem, które będzie skutkowało na najbliższe lata. Dokładnie 31 lipca możemy spodziewać się niespodziewanej Obfitości. Energie są już przy Nas i będą emanowały przez wiele lat. Warto aby w tym czasie być spokojnym, ale też konkretnym w swoich działaniach.

 

 

Wczorajsze Ognisko Miłości i Obfitości było bardzo energetycznym czasem. Wszystkie intencje osób które się zgłosiły zostały wysłane. Teraz należy uważnie przyglądać się sobie i swojemu otoczeniu. Jestem bardzo zadowolona z podjętych wczoraj działań. Niechaj się dzieje , co ma się dziać! 

Jeśli chcesz wiedzieć co przyniesie dla Ciebie ten niesamowity czas zapytaj

Magiczna linia 😘😘😘😘

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala 💚💚💚💚

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *