278718340_1643780132630635_6739465285439640328_n

Nów Księżyca 30 kwietnia 2022 z zaćmieniem Słońca

No tak zbliżamy się do kolejnego wielkiego wydarzenia astrologicznego, a mianowicie już 30 kwietnia 2022 będzie Nów Księżyca w Byku z zaćmieniem Słońca. Już teraz możecie czuć te energie. Szczególnie osoby z Zodiaku Lwa i Raka, które zawsze są pod mocnym wpływiem Nowiu Księżyca ponieważ ich Zodiakiem rządzi Słońce i Księżyc. Oczywiście również sam Zodiak Byka również bardzo mocno odczuje ten Nów, można powiedzieć iż nawet najmocniej z całego Zodiaku. Jednak zaćmienie Słońca troche złagodzi ten wpływ i bardzo dobrze. 30 kwietnia 2022 możecie , gdy Księżyc trochę przyćmi Słońce możecie czuć się trochę przemęczeni, roztargnieni i wyczerpani fizycznie i emocjonalnie. I jak już wspomniałam te niedogodności mogą być widoczne już teraz. Będziecie potrzebowali odrobinę więcej wypoczynku, przebywania w ciszy i samotności.

 

 

Jest to Czas kończenia i nowych początków

 Ważne, aby na kilka dni przed tym Nowiem Księżyca oraz kilka dni po, nie zaczynać nowych inwestycji, nowych znajomości, nie zaczynać ważnych spraw, ponieważ niekoniecznie będzie to dobra decyzja z perspektywy czasu. Jeśli coś rozpoczęliście już jakiś czas temu to bardzo dobrze. Teraz jednak na kilka dni lepiej wstrzymać się z czymś nowym mimo iż Nów Księżyca to nowy początek. Powstrzymanie się jest zalecane ze względu na zaćmienie Słońca. Przed wiekami ludzie bardzo obawiali się zaćmień, ponieważ uważali , że granica między jednym a drugiem jest bardzo cienka. Intuicja jest zaostrzona a Magowie widzą więcej, Karty są dokładniejsze i jeszcze bardziej szczegółowe.

Jeśli chcesz wiedzieć jak wpłynie na Ciebie ta potężna energia zapytaj.

 

 

 

Zbliżające się zaćmienie jest bardzo specjalne i wyjątkowe

a to za sprawą Zodiaku Byka, który jest przyzwyczajony do luksusu, kocha Matkę Naturę, kontakt z przyrodą, spacery boso po ziemi oraz wszystko co piękne i wzniosłe. Byk potrzebuje kontaktu z roślinami, ziemią, lasem, wodą bo wtedy rozkwita, umacnia się i odżywa emocjonalnie , fizycznie i duchowo. Podczas tego Nowiu Księżyca Byk będzie przypominał , abyście dostrzegali małe rzeczy, abyście  cieszyli się widokiem pięknych kwiatów, budzących się drzew oraz abyście zaczęli dostrzegać piękno wszystkiego co Was otacza. Jest to najlepszy Czas, aby na chwilę zatrzymać się i podziwiać wszelkie dary, które są wręcz na wyciągnięcie ręki i w zasięgu wzroku, węchu i słuchu. Jest to doskonały Czas na zwolnienie tempa i skupienie się na pięknu, które jest obok Was oraz w Was samych. Nie musicie nic robić, po prostu świećcie swoim Światłem, zachwycajcie się doskonałością i pięknością Matki Natury.

 

 

Jednak należy być też czujnym, ponieważ zaćmienie może przynieść zdarzenia i sytuacje, które są przeznaczone. Dlatego przygotujcie się na wydarzenia, których nigdy nie doświadczyliście i nie widzieliście. Mogą to być wydarzenia w skali globalnej, ale też mogą to być wydarzenia bardzo blisko Was jak np. wygrana, niesamowite spotkanie czy wręcz jeszcze coś innego. Dlatego czujność jest wskazana. Te zdarzenia są drogą do Waszego przeznaczenia, do jakiegoś głębszego planu, który powoli zacznie się realizować.

 

To zaćmienie będzie też obfitowało w  wszelkiego typu zakończenia. Mogą to być zakończenia związku, znajomości, pracy, relacji. To co już dawno powinno być zakończone i odcięte zrealizuje się właśnie w ciągu najbliższych dni. Może to być stanowcze zakończenie czegoś, czego od dłuższego czasu unikaliście, nie potrafiliście się zdecydować. Teraz nadszedł na to moment, który po zakończeniu  zrobi miejsce na nowe początki. Przestrzeń będzie nowa, otwarta i wolna.

 

Jednak nie obawiajcie się, ponieważ to zaćmienie u wielu osób może przynieść ożywienie związku, relacji , otwarcie się na namiętności oraz bogactwo materialne. Bardzo dużo zależy od tego w jakim Zodiaku Jesteście i od indywidualnych uwarunkowań.

 

Jeśli chcesz wiedzieć jaki będzie dla Ciebie ten Nów Księżyca z zaćmieniem w Byku oraz na co się przygotować w najbliższym czasie zapytaj

 Magiczna linia 

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło Agga Soyala

144 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *