wwww

Nów Księżyca 6 październik 2021 , Zodiak Waga

Nów Księżyca 6 październik 2021 , Zodiak Waga

Przed Nami pierwszy Nów Księżyca w porze jesiennej 2021 roku. Już 6 października 2021 roku o godz 13.05 nastąpi Nów Księżyca w Zodiaku Wagi. Nów Księżyca jest początkiem, nowym cyklem Księżycowym o czym Wam wielokrotnie pisałam na blogu. To czas w Czasie, gdzie mamy zrobić miejsce i otworzyć się na nowe. Dobrze się składa, ponieważ pierwszy Nów Księżyca w porze jesiennej zawsze jest wzmocniony i zawsze przynosi bardzo ciekawe rozwiązania dla tych, którzy tych rozwiązań potrzebują.

 

Podczas Nowiu Księżyca pazdziernik 2021 w tym samym czasie, w tym samym Zodiaku Wagi będą również Słońce, oczywiście Księżyc, Mars i Merkury. Energię Nowiu Księżyca możecie już czuć, ponieważ tak jak w Pełni Księżyca, energia działa przed i po do trzech dni, aczkolwiek Nów aż do najbliższej Pełni, która będzie już 20 października.

 

 

 

Nów Księżyca jest w Zodiaku Wagi , a jak wiecie Waga podkreśla Nasze relacje, odpowiada za partnerstwo i te partnerskie jak i biznesowe. Reprezentuje również klientów i partnerów w biznesie. W dniach do najbliższej Pełni Księżyca czeka Nas oczyszczenie w relacjach, ponieważ nadchodzi nowy początek w związkach. Waga to Zodiak związany z łączeniem, współpracą, zjednoczeniem, łączeniem z innymi.

 

Mamy przed sobą ogromną lekcję od Wagi, która zaprasza Nas do wyważenia Naszych emocji, do pójścia ścieżką partnerstwa. Jest to trudna ścieżka, ponieważ musimy brać pod uwagę nie tylko siebie samych, ale też inne osoby, nie możemy upierać się przy swoich decyzjach, ale również zauważyć pragnienia innych, partnera. W obecnym tygodniu dostaliśmy czas na zastanowienie się nad Naszymi związkami, czy są one dobre dla Nas, czy rozwijamy się w tej relacji, czy czujemy się bezpiecznie, czy Jesteśmy odpowiednio dopasowani.

Mamy możliwość ponownie ocenić Nasze relacje, mamy możliwość zrobienia miejsca na bardziej wyrównane związki.

 

 

Przed Nami bardzo silny Nów Księżyca, ponieważ jest w bardzo bliskim powiązaniu z Marsem a Mars jest przeciwieństwem uczuciowej Wenus, która kieruje Zodiakiem Wagi.  Mars jest przeciwieństwem spokoju, włada wojną, nerwami, agresją, niepodległością. Wyzwala w Nas chęć walki, dominacji. Jest teraz niestety bardzo blisko Słońca co może powodować więcej agresji na świecie, nieporozumień, ale również w Nas samych może dojść do wewnętrznych konfliktów z którymi będziemy musieli sobie poradzić przez znalezienie równowagi. 

Podczas tego Nowiu Księżyca w Wadze mamy się zjednoczyć wewnętrznie, zjednoczyć z innymi, zintegrować swoje Serce i Duszę z rzeczywistością w której Żyjemy. Jesteśmy proszeni o zjednoczenie Naszych wewnętrznych Wenus i Marsów, które nosimy w sobie. Nasz gniew oraz Nasza Miłość i delikatność teraz ma szansę bycia w równowadze, gdy to osiągniemy , zauważymy również połączenie i jedność w Naszym Życiu.

 

Podczas tego Nowiu skoncentrujcie się na głębokich przemyśleniach, na medytacji i odpowiedzcie sobie na pytania:

*w jaki sposób odnoszę się do innych?

*w jaki sposób tworzę związki?

*czy doceniam relacje w których jestem?

*jak mogę nawiązać głębszy kontakt z innymi?

*czego oczekuję w moich związkach?

*w jaki sposób rozstanie wpływa na mnie?

 

Jeśli chcesz wiedzieć co wniesie ten pierwszy w porze jesiennej Nów Księżyca oraz chcesz wiedzieć jaki będzie dla Ciebie październik, zapytaj. Indywidualny Horoskop Październikowy  jest dla Ciebie.  Jeśli nie wiesz lub masz obawy jak się zjednoczyć  lub jakie aspekty w swoim Życiu powinnaś zjednoczyć podczas Nowiu, zapytaj. Zobaczymy co najlepiej Tobie pomoże. Można już też pytać o Indywidualny Horoskop Jesienny. Jest to Horoskop na trzy miesiące ze wskazaniem które dni są korzystne i pod jakim względem a które nie

☎️ Na Magicznej linii będę dostępna od godz południwych 12/13 do godz wieczornych

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

 

35 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *