IMG_1672

Nów Księżyca pełen Magii 1 kwiecień 2022

Już jutro przed Nami pierwszy Nów Księżyca w Zodiaku Barana. Ten Nów jest nazywany Rubinowym Nowiem, ponieważ jest pierwszym po równonocy wiosennej. Energie aż kłębią się i tańczą czekając na sposobność wejścia w Nasze Życie.

 

Jest to początek początków! który przynosi Nam czas uduchowionego i świadomego rozpalenia Naszych Mocy oraz Naszego wnętrza. Budzi w Nas te części, które idą i potrzebują Światła. Nadchodzą nowe projekty i rozdziały w Naszym Życiu. 21 marca rozpoczął się Nowy Rok Jowisza , jutro Nów Księżyca w  Zodiaku Barana, który jak wiemy jest bardzo energiczny, uparty i odważny. Baran jest kardynalnym znakiem Ognia. To on oczyszcza, inicjuje i daje nowe początki. Więc mamy przed sobą kumulację początków. Są to bardzo silne energie, które chcą uruchomić w Nas te części, które być może zostały trochę zaniedbane, zepchnięte na margines. Ogień a raczej jego delikatny dotyk pozwoli Tobie na odkrycie tego co ukryte i pchnięcie do przodu. Nada rytm sprawom, sytuacjom, zdarzeniom abyś mógł być zadowolony z osiąganych sukcesów. Jeśli chcesz wiedzieć, które części Ciebie zostaną uruchomione i co z tego wyniknie w bliższej i dalszej przyszłości zapytaj.

 

 

Każdy z Nas ma jakieś ukryte miejsca, które czekają, aby były zauważone, aczkolwiek bardzo wiele osób nie wie jak je uruchomić , obawia się iż to jest niemożliwe, nie wie czy nawet jeśli te części siebie zostaną uruchomione czy będą dobrze z tym się czuły. Każdy z Nas ma to swoje BYCIE np. bycie docenianym, bycie kochanym, bycie akceptowanym, bycie zrozumianym, być radosnym, być zadowolony, być spełnionym itd Teraz w tych fenomenalnych energiach pierwszego Nowiu Księżyca, które będą przy nas aż przez tydzień masz szansę i możliwość swoje BYCIA pchnąć do przodu, uruchomić je i stworzyć sobie nową, lepszą, radośniejszą rzeczywistość. Rzeczywistość, która wyciągnie Ciebie ze smutku, braku Nadziei, bezsensu wszystkiego, smutku oraz wypalenia zawodowego i miłosnego.

 

 

Teraz jest TEN Czas, gdy możesz bez żadnych przeszkód zacząć się śmiać na nowo, możesz zacząć cieszyć się całym Sercem i to w każdej sferze: uczuciowej, zdrowotnej, finansowej, i jakiej tylko chcesz. Teraz zostaje uruchomiona dla Ciebie potężna energia początków i tylko od Ciebie zależy czy odważysz się otworzyć na nią. Bycie pogłaskanym przez te energie oznacza akceptację i przyjęcie wezwania tego, że JESTEŚ. Nie ważne jest to co się wydarzyło wcześniej, jakie miałeś przejścia i doświadczenia, nie ważne, że niw wykorzystałeś wielu szans albo ich wogóle nie miałeś, ponieważ w świecie Barana przeszłość jest iskrą, która uczy Ciebie jak wychwytywać i czynić to co chcesz a nie uciekać i chować się w sobie. Zapala w Tobie ten ogień, który jest oczyszczający i mile ogrzewający a nie niszczący.

 

 

Teraz możesz wybrać, które płomienie są dla Ciebie korzystniejsze. W kwietniu przyszła pora na odwagę i działanie. To właśnie teraz powinniśmy stawić czoła Naszym lękom i dać głos swoim pragnieniom. To właśnie teraz możesz zacząć realizować to o czym od dawna myślałeś. Jeśli chcesz z kimś coś wyjaśnić, chcesz otworzyć firmę, zmienić pracę, umówić się z kimś na upragnione spotkanie, zmienić fryzurę i wiele innych rzeczy, to zrób to właśnie teraz. Wykorzystaj Czas realizacji swoich pragnień, ponieważ możesz osiągnąć bardzo wiele. Mamy ku temu ogromnie sprzyjające energie.

 

 

Jednak jest bardzo dużo osób, które zapomniały już dawno o swoich pragnieniach, które nawet nie mają odwagi o nich myśleć, ponieważ w jakimś sensie uważają iż na nie nie zasługują. Pogodziły się z tym, że nie należy spełniać swoich pragnień. Jeśli należysz do tych osób to właśnie ten rewelacyjny Nów Księżyca pomoże Tobie i prosi Ciebie abyś spalił w Ogniu te stare wzorce i uwarunkowania oraz bariery nie pozwalające cieszyć się Życiem. Teraz masz przy sobie pomoc Świętego Wojownika, który pomoże Tobie przerobić stare historie i zaczniesz pisać nowe, masz do przerobienia spektakularną transformację uzdrowienia swojego wnętrza oraz swojej fizycznej rzeczywistości. Święty Wojownik w Tobie będzie Ciebie prowadził, doda pewności siebie, nauczy jak walczyć o swoje pragnienia, jak stworzyć w sobie radość i Wiarę iż wszystko jeszcze przed Tobą. Teraz będziemy proszeni o pisanie nowych rozdziałów w Naszej Historii.

O Twojej Historii możesz poczytać tu, tekst napisałam 5 marca 2015 roku:

 https://aggasoyala.pl/pelnia-ksiezyca-i-twoja-historia/

Teraz nadszedł moment abyś odważnie sam przed sobą przyznał się w których momentach zostałeś zraniony, aby szczerze przyznać przed samym sobą na co Jesteś zły , co sprawiło przykrość, w których momentach poczułeś się oszukany. Gdy to zrobisz wykorzystaj tą wiedzę, aby wybudować nową ścieżkę wolności i zespolenia od wewnątrz. Jak wiecie Nów Księżyca zawsze symbolizuje nowe początki, a teraz mamy aż początek początków. Te nowe początki są uruchamiane czy też siane w ciemności, ponieważ w Nowiu nie widać światła Księżyca, jest On ukryty i jakby oczekujący na Nasze ruchy. Więc następne kilka dni mogą być wręcz olśniewające i bardzo intensywne.

 

 

 

 

 

Bądzcie otwarci na wezwania, posłuchajcie ich, będą odzywała się bardzo cicho, ale jeśli wsłuchacie się w siebie na pewno je usłyszycie. Mamy teraz wyjątkową szansę, aby to uczynić, ponieważ Nowy początek w Zodiaku Barana daje Nam taką możliwość. Od zawsze Baranowi jest przypisywane Zaufanie i Święta Niezależność. Stwórz swoja Nową Historię, otwórz się na nowy rozdział w swoim Życiu, przecież Jesteś tego warty. Nikt tego nie może zrobić za Ciebie, bo tylko i wyłącznie od Ciebie zależy czy zaopiekujesz się sobą i zaczniesz pisać na nowo swoją Historię. Dasz radę bo wszystko to czego potrzebujesz masz w swoim wnętrzu. Nie pozwól, aby czające się beznadziejność, strach, panika oraz wszystko inne pokonało Ciebie ponownie. Teraz powstań i zacznij działać, powoli małymi krokami ale zacznij. Zacznij pisać swoją nową najlepszą wersję swojej rzeczywistości. Niech ta nowa najlepsza wersja Twojej rzeczywistości prowadzi Ciebie. Wybierz to co najlepsze bo czemu masz nadal zadowalać się tym czego nie chcesz i tym co nie sprawia Tobie radości.

 

 

Powiedz STOP  wszystkim starym wzorcom, rozpraw się z nimi i otwórz się na Moc Świętego Wojownika, który jest w Tobie. Daj sobie trochę czasu na uporządkowanie swojego wnętrza. Pozwól sobie na dotyk oczyszczającego Ognia i zacznij działać. Zasiej w sobie nasiona intencji Twoich pragnień. Zdefiniuj je konkretnie i oczekuj szybkiej realizacji. Jeśli nie wiesz czego tak naprawdę chcesz i nie wiesz co jest dla Ciebie najlepsze zapytaj, razem odnajdziemy to co dla Ciebie na przyszłość najkorzystniejsze. Zacznij właśnie w tym Nowiu Księżyca spełniać  pragnienia swojego Serca. To właśnie teraz zmierz się ze swoim strachem, bądź odważny ponieważ Twój Święty Wojownik daje Tobie wsparcie. Z Nim możesz czuć się bezpiecznie i wiedz, iż cokolwiek postanowisz będzie dla Ciebie radosne i wznoszące.

 

Jeśli chcesz wiedzieć jak ten Nów Księżyca wpłynie na Ciebie, co przyniesie zapytaj

Na Magicznej linii w piątek będę dostępna od godz 12 do 18.00.Weekend mam wolny.  Od poniedziałku już normalnie od godz 12 do 22 z przerwami na kawę.

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło Agga Soyala

103 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *