294845347_592808818903918_7472590814615289578_n

Nów Księżyca w Pannie

W czwartek i dzisiaj /piątek/ były problemy techniczne na Magicznej linii. Już jestem po rozmowach z informatykiem i wszystko powinno wrócić do doskonałego działania. Mam nadzieje, że już najdalej w poniedziałek będzie widoczna dla Was dostępność oraz numery telefonów oraz, że będzie tak jak do tej pory, można się na spokojnie dodzwonić. Jednak pamiętajcie, że nawet jeśli nie widać dostępności to i tak możecie do mnie dzwonić bo jestem pod znanymi Wam numerami telefonów.

 

 

Zastanawiałam się co to za energie tak wpłynęły i oczywiście to Nów Księżyca w Pannie. Dzisiaj obudziłam się z bólem głowy i to też była już energia Nowiu. Potem ból rozpuścił się po dobrym naparze ziołowym oraz chwili wyciszenia. Byłam zadowolona, iż uwolniłam się od niego. No, ale jakby mogło być całkowicie fajnie gdy energie Nowiu Księżyca i to w Zodiaku Panny się zbliżają. Cała zadowolona, że mogę z Wami rozmawiać na linii , gotowa do pomocy razem z moimi Magicznymi Kartami, i co, po jakimś czasie linia coś zaczęła szwankować….

Przyjęłam to ze spokojem i stwierdziłam, ta Panna jest wyjątkowo kapryśna. Trochę się zasmuciłam, ponieważ wiem i zdaję sobie sprawę, iż bardzo dużo osób potrzebuje mojej pomocy, a przez sprawy techniczne na blogu i linii, nie mogłam pomóc dzisiaj tym wszystkim, którzy tego potrzebowali.

 

Wzięłam się za oczyszczenie domu oraz siebie. Obecny Księżyc w Nowiu w Pannie prosi Nas o to byśmy oczyścili przestrzeń wokół Nas oraz abyśmy oczyścili Nasze ciała i Nasze wewnętrzne światy.

Przygotowując się już do jesieni pochowałam większość letnich butów. Wy też tak macie, że nie wiecie skąd, a butów jest tyle iż zapominacie, że takowe posiadacie? 😂 Zrobiłam porządki na półce z książkami, bo jak jestem w ferworze czytania kilku książek na raz to zdarza mi się pozostawić w nieładzie inne. A i poszłam na spacer po nawłoć, wrotycz i znalazłam też jeszcze trochę dziurawca. To chyba najwięcej radości mi sprawiło i wynagrodziło to iż nie mogę z Wami dzisiaj porozmawiać tak jakbym chciała. Kontakt z Matką Naturą jest doskonałym źródłem oczyszczenia wewnętrznego

💚💚💚💚

 

Tak, energie Nowiu Księżyca są bardzo mocne, aż niespotykanie mocne. Możecie je już czuć i będą z Nami aż do końca nowego tygodnia. Teraz możemy stworzyć nowy początek w sferze zdrowia, ciała i w Naszym Życiu codziennym. Teraz ten cały bałagan w którym wiele osób jest może zostać posprzątany a zrobić miejsce ku nowemu. Przygotuj się na nowy sezon jesieni, która zbliża się wielkimi krokami. Jesteśmy proszeni o dokonanie odważnych zmian, o wyjście ze swojej rutyny i starych wzorców.

 

Jesteśmy proszeni o odwagę w swoim działaniu i odrzuceniu wszelkich wątpliwości. Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości, masz nurtujące pytania to śmiało zadaj je, zapraszam do rozmowy. Mimo potężnych energii obecnego Nowiu wszystko może wydawać się jakby w spowolnionym tempie. Nie przejmujcie się tym i róbcie swoje. Tempo czasu jest takie jakie powinno być. Cwiczenie cierpliwości jest dobre, pod warunkiem, że nie trwa zbyt długo. 

 

Odważ się i działaj, a jeśli chcesz wiedzieć jak konkretnie wpłynie na Ciebie ten Nów Księżyca i co Tobie przyniesie zapytaj.

 1️⃣ Jakie obszary Twojego Życia wymagają poukładania?

 2️⃣ Jaka zmiana i jakie działanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze w obecnej sytuacji?

 3️⃣  Jak potoczy się relacja o której myślisz Co możesz zrobić, aby być szczęśliwą?

 4️⃣    oraz zadaj każde pytanie, które chcesz

Jestem tu po to, aby Tobie pomóc i wiem, że zasługujesz na wszystko co najlepsze 🍀🍀🍀🍀

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od poniedziałku  do 22-23 z malymi przerwami na kawe 

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

44 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *