Nów Księżyca w Znaku Raka piątek 13.07

Nów Księżyca w Znaku Raka piątek 13.07

Nów Księżyca w Znaku Raka piątek 13.07

 

Wielkimi krokami zbliża się Nów Księżyca, który będzie w zaćmieniu. Będziemy mieć Nów w Zodiaku Raka a co za tym idzie wszystkie Raki będą czuły bardziej ten Nów niż inne znaki. Będą bardziej uwrażliwione na otaczający Świat. Mogą być trochę niespokojne i kapryśne aczkolwiek to zależy też od usposobienie danego Raka. Ogólnie będziemy czuć się trochę osamotnieni oraz przeciążeni sprawami domowymi i zawodowymi. Większość osób będzie czuła się niedowartościowana i przygaszona. Poczujemy pewnego rodzaju niemoc, aby zrobić zdecydowany krok do przodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten Nów Księżyca odsłoni przed Nami samymi Nasze pragnienia i tęsknoty. Zapragniemy pięknej i romantycznej Miłości, adoracji oraz uwielbienia nie tylko od partnera ale od wszystkich z którymi będziemy mieli kontakt. Nasze marzenia będą bardziej odważne i rozbudowane. Będziemy marzyć i jeszcze raz marzyć. U wielu osób pojawi się tęsknota za dawną miłością, za kimś o kim kiedyś myśleliśmy, z kim byliśmy lub z kim chcieliśmy być. Obecny partner może wydawać się trochę niewystarczający i zbyt spowszedniały.

 

Osoby samotne będą odważniejsze w nawiązywaniu nowych kontaktów. Będą skłonne do działań przyspieszających zacieśnianie się danej znajomości. Będziemy chcieli zmieniać i poprawiać Nasze życie, robić drobne poprawki, aczkolwiek nie jest to możliwe bez pozbycia się dawnych przyzwyczajeń i schematów.

 

Drobne zmiany w dawnych przyzwyczajeniach przybliżą Nas do upragnionych uczuć , do upragnionej osoby. Będzie to też Nów oczyszczający ze wszelkich nieporozumień uczuciowych a także zawodowych. Należy wyzbyć się strachu i lęku, który u wielu osób tak się zadomowił, że nawet one same nie wiedzą, że go mają. Trzeba zdobyć się na odwagę i zacząć działać. Obecny Nów Księżyca będzie energetycznie towarzyszył Nam aż do kolejnego Nowiu. Pełnia Księżyca trochę wpływy te osłabi, ale nie na tyle, aby całkowicie minęły. Tak więc należy być cierpliwym i wytrwałym.

 

Jeśli zastanawiasz się jak i co możesz zrobić, aby ten Nów przetrwać to śmiało dzwoń. Dotknij Magii, aby dać sobie szansę na Miłość. Szansa ta, pojawia się dla Ciebie właśnie podczas tego Nowiu Księżyca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii w piątek będę dostępna od godz 11 do 12 i potem w godz wieczornych

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

24 comments

 1. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,nareszcie uruchomiłam Pani Instagram,chociaż już przecież miałam wejście.A teraz na nowo musiałam wszystkie dane wprowadzić i działa. 🙂

 2. ReplyMagda

  Pani Aggo , Pani ma wielki dar 🙂 co za rozmowa i co za Nów!
  M się przełamał 🙂 i myśli że to wystarczy. Niech nadal się stara :))))) ale się dzieje. Nie pomyślałam, że M tak szczegółowo rozplanuje dzisiejszy dzień 😉
  Cudownego Nowiu życzę 🙂
  Pozdrawiam

  1. ReplyNieznana

   Nie czekaj kochna 🙂 , u mnie sie sprawdzilo impreza wino spiew 🙂 ale inny pratner w koncu 🙂 tak jak Pani mowila 🙂 niebawem zadzwonie ??

 3. ReplyMonia

  Dzien dobry pani Aggo?chce pani powiedziec,ze sie sprawdzilo co pani wyczytala z kart,odzywaja sie wszyscy naraz?a ze Slawkiem malymi kroczkami jestesmy z powrotem ze soba,piszemy,dzwonimy i sporykamy sie?100 procent pani Aggo sprawdzalnosci jak zawsze?i staram sie stosowac do pani rady co do Slawka jak z nim postepowac?i sie udaje,miala pani racje,dziekuje i do uslyszenia

 4. ReplyAnia z Kielc

  Ja także pochwalę się sprawdzalnością słów Pani Aggusi…wiele m-cy temu – we wróżbie – koło roku – Pani Aggusia opisała mężczyznę, który będzie o mnie zabiegał, bezbłędnie określiła jego wykonywany zawód, wiek. W kolejnych odsłonach opisała szczegółowo jego wygląd, nasze miejsce spotkania przy urzędzie, kolor jego auta… dech zapiera gdy to się dzieje i Pani Aggusia o wszystkim wie na bieżąco 😀

 5. ReplyAnn

  Nie wiem jak Pani widzi takie szczegóły…. Ale TAK znalazłam pracę. TAK – jest związana z transportem z przemieszczaniem się. TAK- w branży związanej ze zdrowiem, medycyną. TAK-związana z finansami. Dokladnie taka jaka Pani opisała. TAK-było dużo rozmów i spotkań. TAK-miałam wiecej propozycij niż jedna.TAK- nie jestem dokońca zadowolona, Pojawi sie korzystniejsza —niewiem poczekamy zobaczymy. ?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   To pewnie ten Dar o którym wszyscy mówią, a ja nie wiem o cho chodzi;) hhhahahhaha Gratuluje !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *