mmmmmmmm

Nów Księżyca w Znaku Raka piątek 13.07

Nów Księżyca w Znaku Raka piątek 13.07

 

Wielkimi krokami zbliża się Nów Księżyca, który będzie w zaćmieniu. Będziemy mieć Nów w Zodiaku Raka a co za tym idzie wszystkie Raki będą czuły bardziej ten Nów niż inne znaki. Będą bardziej uwrażliwione na otaczający Świat. Mogą być trochę niespokojne i kapryśne aczkolwiek to zależy też od usposobienie danego Raka. Ogólnie będziemy czuć się trochę osamotnieni oraz przeciążeni sprawami domowymi i zawodowymi. Większość osób będzie czuła się niedowartościowana i przygaszona. Poczujemy pewnego rodzaju niemoc, aby zrobić zdecydowany krok do przodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten Nów Księżyca odsłoni przed Nami samymi Nasze pragnienia i tęsknoty. Zapragniemy pięknej i romantycznej Miłości, adoracji oraz uwielbienia nie tylko od partnera ale od wszystkich z którymi będziemy mieli kontakt. Nasze marzenia będą bardziej odważne i rozbudowane. Będziemy marzyć i jeszcze raz marzyć. U wielu osób pojawi się tęsknota za dawną miłością, za kimś o kim kiedyś myśleliśmy, z kim byliśmy lub z kim chcieliśmy być. Obecny partner może wydawać się trochę niewystarczający i zbyt spowszedniały.

 

Osoby samotne będą odważniejsze w nawiązywaniu nowych kontaktów. Będą skłonne do działań przyspieszających zacieśnianie się danej znajomości. Będziemy chcieli zmieniać i poprawiać Nasze życie, robić drobne poprawki, aczkolwiek nie jest to możliwe bez pozbycia się dawnych przyzwyczajeń i schematów.

 

Drobne zmiany w dawnych przyzwyczajeniach przybliżą Nas do upragnionych uczuć , do upragnionej osoby. Będzie to też Nów oczyszczający ze wszelkich nieporozumień uczuciowych a także zawodowych. Należy wyzbyć się strachu i lęku, który u wielu osób tak się zadomowił, że nawet one same nie wiedzą, że go mają. Trzeba zdobyć się na odwagę i zacząć działać. Obecny Nów Księżyca będzie energetycznie towarzyszył Nam aż do kolejnego Nowiu. Pełnia Księżyca trochę wpływy te osłabi, ale nie na tyle, aby całkowicie minęły. Tak więc należy być cierpliwym i wytrwałym.

 

Jeśli zastanawiasz się jak i co możesz zrobić, aby ten Nów przetrwać to śmiało dzwoń. Dotknij Magii, aby dać sobie szansę na Miłość. Szansa ta, pojawia się dla Ciebie właśnie podczas tego Nowiu Księżyca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii w piątek będę dostępna od godz 11 do 12 i potem w godz wieczornych

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

24 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *