IMG_7363

Noworoczny Rytuał Obfitości 2018

Noworoczny Rytuał Obfitości 2018

Jeśli chcesz dowiedzieć się, poznać swój osobisty horoskop finansowy,zdrowotny, miłosny do końca obecnego Roku 2018, zapraszam do rozmowy ze mną i moimi Kartami Tarota. Do każdej porady Przesłanie Anielskie/podpowiedź Twojego Anioła dostępne do Walentynek gratis.

 

Przypominam, że są jeszcze wolne miejsca na Noworoczny Rytuał Obfitości 2018, który wykonuję jedynie raz w Roku. Na zgłoszenia czekam do 20.01.2018

 

Mamy szczególny Czas w którym jest obecna Świetlista Energia Obfitości i Powstania. Jest to Czas, gdy możemy i powinniśmy zaprosić do swojego Życia tą potężną siłę, która Nas otuli, doda pewności siebie, radości a także przyciągnie do Naszego Życia wszelką obfitość w każdej sferze Życia.

Wykorzystaj ten Czas dla siebie, zaopatrz się w tą cudowną energię, aby  ten 2018 Rok był dla Ciebie i Twoich najbliższych sprzyjający.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam wszystkie osoby do Noworocznego  Rytuału Obfitości 2018, który wniesie do Was pozytywne energie zdrowia, miłości i finansów. Przez ten Rytuał napłynie do Waszego Życia wszelka obfitość. Osoby, które nie zdążyły skorzystać w zeszłym Roku lub chcą umocnić energię obfitości też mogą skorzystać.

Rytuał ten wykonuję jedynie raz w Roku a energia jego utrzymuje się przez najbliższe 12 miesięcy a u niektórych nawet dłużej.

Przypominam, że każdą osobę sprawdzam indywidualnie czy można u niej wykonać ten silny Rytuał.

Masz szansę wejść w Nowy Rok 2018 z ogromem Radości i Szczęścia. Na samym starcie Nowego Roku Obfitość będzie przy Tobie a także w kolejnych miesiącach.

Spraw, aby 2018 Rok był naprawdę udany!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czy się kwalifikujesz lub Twoja Rodzina napisz do mnie na aggasoyala@gmail.com

Dokonam analizy i osobistej wyceny, podaj przy tym swoją datę urodzenia.

Ilość miejsc jest ograniczona tak jak w poprzednich latach.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz. 16.00 z małymi przerwami

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *