WP_20140629_011

Nowy rok Numerologiczny 2016, cz1i horoskop

Z uwagi na zbliżającą się wielkimi krokami Jesień ,mam do Was pytanie : co chcielibyście aby zostało zmienione na Naszym blogu? Może macie jakieś oczekiwania odnośnie konkretnych tematów pisanych przeze mnie artykułów itp. Nigdy o to nie pytałam, ale jestem bardzo ciekawa Wszego zdania 🙂

Już 13 września nastąpi zmiana lat numerologicznych. Każdy z Nas czy tego chce czy nie , wejdzie w nowe wibracje numerologiczne. Przedstawię Wam jak to się ma do poszczególnych liczb. Bardzo ważne jest to, aby w ten Dzień świętować….podobnie (może nie aż tak hucznie) jak czci sie nadejście Nowego Roku kalendarzowego. Można w tym Dniu zrobić jakieś szczególne potrawy, zapalić świece, włączyć fajną muzykę lub gdzieś wyjść ze znajomymi. Pamiętajcie o odświętnym ubiorze i dobrym nastroju bo jak przywitasz Nowy Rok Numerologiczny taki on będzie 😉 . Niestety najbliższe Dni mogą dla wszystkich być trochę trudniejsze .Możecie czuć się ospali, przemęczeni i jacyś zrezygnowani. To jest zupełnie normalne przy zmianach energetycznych.

 

 

6mieczyKarta Dnia na 10 września

Szóstka Mieczy: zwróć szczególną uwagę na Twoje zdrowie. Dawno odkładana wizyta u lekarza na pewno Ci się przyda. Zadbaj o swoje dobre samopoczucie a także przestań w końcu przejmować się tym , co mówią inni. Twoje rozważania o dalekim wyjeździe dzisiaj staną się faktem. Będziesz wiedział, że Twoje plany podróży zostaną zrealizowane. Sprawy uczuciowe będą troszkę kulawe aczkolwiek przecież to jeszcze nie koniec Waszych relacji.

 

Na ostatnie Dni Lata szczególnie polecam Talizman Uttah aby zatrzymać przy sobie energie Miłości  🙂 

89Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 11.00 do późnych godzin wieczornych z małymi przerwami na obiad i kolację. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala 🙂

Tags: No tags

35 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *