Nowy Rok Planetarny 26.07

Nowy Rok Planetarny 26.07

Dzisiaj jest dzień poza Czasem przed jutrzejszym rozpoczęciem Nowego Roku Planetarnego według Majów. Właśnie teraz powstaje nowa spirala Czasu dla Matki Ziemi, a także dla Nas wszystkich. Dzisiaj jest dzień Modlitwy. Skupienia i koncentracji na tym wszystkim co chcecie zabrać ze sobą w Nowy Rok Planetarny i chociaż najbliższe miesiące będą pełne chaosu, ważne jest abyście pamiętali, aby Żyć zgodnie z rytmem swojego Serca. Nie dajcie się wciągać w jakieś sprzeczki, utarczki.

Dzisiejsze wibracje są doskonałą okazją do tego, aby rozpuścić wszystko czego nie chcecie zabrać ze sobą w Nowy Rok Planetarny. Dzisiaj jest ten moment w którym należy odpuścić. Dzisiaj skoncentrujcie sie na tym co chcecie umieścić w Nowym Roku Planetarnym.

 

 

Dzisiejszy dzień jest Naszym lustrem w którym widzimy siebie i nie ma nikogo innego niż My sami, którzy biorą odpowiedzialność.Ten dzień daje Nam jasność sytuacji oraz wielką Magię.

Dzień poza Czasem skłania wszystkie osoby do odrzucenia myślenia, odrzucenia podpowiedzi umysłu, a zachęca i otwiera spojrzenie na wszystko Sercem, ale nie z litości, ale po prostu Sercem. Być poza Czasem oznacza nie analizowanie Przeszłości oraz odrzucenie zakotwiczenia się w Przyszłości, oznacza bycie TERAZ bo jest tylko TERAZ. Dzisiejszy dzień poza Czasem może być dla Was trochę zakręcony, dużo może się dziać, ponieważ zmieniająca się spirala Czasu ciągnie jeszcze za sobą wszystkie Nasze niedociągnięcia, dlatego najlepiej wyciszyć się i zastanowić co chcecie zabrać ze sobą. Gdy będziecie nad tym się zastanawiać, automatycznie zakotwiczycie to w nowej spirali Ziemi a tym samym w Nowym Roku Planetarnym.

 

 

Magiczna linia

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

5 comments

 1. ReplyIlona Wesoła 💖💚

  PiPięknie Pani wygląda.i ta zieleń. ..☺
  Śniło mi się dzisiaj , ze bylam w pięknym zielonym lesie i ze chciałam sobie zrobić zdjęcie w tym lesie, a jescze wcześniej, miałam sen , gdzie wyjrzalam prez okno i ukazala mi sie piękna tecza 🌈😊

 2. ReplyMonka

  Pięknie Pani w czerwieni💕💞💕💞💓💗💓💞💓💓
  😘😘😘💕💗💞💓💞💞💓💞💞💞💕💕💕💕💞💓💓

  Niesamowity wpis …rozumiem z tego że mamy dziś czarowć….palic świecie i układać sobie plan na przyszłość?

 3. ReplyAnecia

  Dziękuję za cudiwny wpis i cenne wsazowki nalezy celebrowac ten wspanialy nam dany czas .
  💖💖💖💖💗💗💗💗💙💙💙💙💜💜💜❤❤❤❤💝💝💝💝💞💞💞❣❣❣❣

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *