Agga_Soyala

Nowy Tydzien Nowego Roku

 Dzisiaj rozpoczal sie aa123pierwszy „normalny” pracowniczy Nowy Tydzien Nowego Roku. Niektorym osoba bedzie dosc trudno wbic sie w ten rytm. Ja pracuje codziennie wiec bedzie ok :)Ten tydzien jest bardzo wazny, poniewaz jaki pierwszy tydzien Nowego Roku taki caly rok.Postarajcie sie aby wszystkie sprawy w obecnym tygodniu zalatwiac na biezaco, byc milym dla innych i prosze duzo myslec o dobrych pieniadzach, zdrowiu i milosci a wtedy dacie sobie szanse aby to wszystko sie zrealizowalo.Zapytaj tez co Cie czeka w tym tygodniu, co mozesz zmienic i co doradzaja karty Tarota w danej sprawie, co powinnas zrobic aby On w koncu wyznal Ci milosc, chcial byc z Toba , gdzie szukac Pracy ( w jakim budynku, miejscu), jaka to bedzie praca itp.

Na Magicznej Linii jestem juz dostepna i bede do godziny 19.00. Tel 708 788 222.

Pozdrawiam ! Wasza Agga Soyala

 

Aby zadzwonić z zagranicy zarejestruj się na stronie:

http://prepaid.info800.pl/profil,124

Następnie doładuj konto za pomocą płatności online typu PayPal, PayU, karta kredytowa. Po doładowaniu zadzwoń na numer:  0048 227184099.

Podczas pierwszej rozmowy należy podać numer klienta oraz kod PIN, który jest dostępny w Twoim panelu na stronie prepaid.info800.pl.

Stawka za minutę połączenia: 5,54 zł/min (z VAT)

* Opłata zostanie pobrana z Twojego salda na platformie prepaid.info800.pl. Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.”

 

Tags: No tags

63 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *