13493355_1004822842958030_803701815_o

Numerek pokoju ma znaczenie

Numerek pokoju ma znaczenie

 

Lato trwa. Mimo bardzo zmiennej pogody większość osób jest na wyjazdach wakacyjnych, a inne z utęsknieniem czekają na upragniony urlop. Przygotowując się do wyjazdu należy zadbać o mnóstwo rzeczy, aczkolwiek o tym już wiecie i nie muszę o tym pisać (na szczęście).

 

Przy rezerwacji pokoju hotelowego zawsze zwracam uwagę nie tylko na opinię jaką ma dana placówka itp. ale dla mnie bardzo ważny jest numer pokoju.

Nie biorę pokoju z numerem 9, chociaż maiłby być po bardzo atrakcyjnej cenie i ostatni w danym miejscu. Nie biorę też pokoju gdy suma liczb numeru równa się 9. Podobnie jest z Liczbą 6 , bo jak pamiętacie z moich programów telewizyjnych, Liczba 6 też jest Liczbą 9, to taka dziewiątka stojąca na głowie. Szóstka jest mniej pod względem energetycznym trudna, aczkolwiek jest bardzo przewrotna i nigdy nie wiadomo co w takim pokoju oznaczonym tą Liczbą może Nas spotkać.

 

Wielokrotnie przekonałam się na sobie samej, że zamieszkanie na wakacje pod numerem 9 oznacza brak zaplanowanego wypoczynku, a nawet niechęć do danego miejsca. Rezerwując pokój lub domek wczasowy oznaczony numerem 9 możecie spodziewać się rozczarowania widokiem z okien, ale też apartament nie będzie przypominał tego ze zdjeć na stronie internetowej. Pokój będzie ciemniejszy, światło Słoneczne przy pięknym Dniu może docierać, ale na krótki Czas. Wyposażenie pokoju na pewno będzie pozostawiało wiele do życzenia. Łóżka mogą być stare i przesiąknięte dziwnym, mokrym zapachem starego kota.

Gwarantuję, że łazienka będzie zawilgocona i specyficznie śliska. Woda w prysznicu nie będzie miała pożądanego ciśnienia, co w efekcie przyczyni się do dłuższego trzymania przez  Ciebie odżywki na włosach. Będziesz miał problemy, aby porządnie spłukać włosy. Jest jeszcze wiele innych rzeczy wiążących się z pokojem czy domkiem oznaczonym numerem 9. Wiem jedno, że pod koniec wczasów stwierdzicie, że nigdy więcej tu nie przyjedziecie.

Ok, jeśli macie już zarezerwowane miejsca i znacie numery to trudno. Nawet utrudniające warunki są lepsze od siedzenia w Domu, wiec się nie przejmujcie zbytnio.  

 

Pamiętam jak parę Lat temu wracaliśmy z urlopu Wiosennego w Holandii. Na biletach lotniczych były podane miejsca, a jedno z nich po zsumowaniu dawało Liczbę 9. Nie chciałam lecieć. Po wielu tłumaczeniach i prośbach i oczywiście za odpowiednią opłatą dostaliśmy inne miejsca. Nie pamiętam jakie były numery siedzeń, ale wiem, że byłam zadowolona. Lot odbył się fantastycznie.

 

Dla kontrastu napiszę jakie Liczby nawet lubię i które są bardzo sprzyjające jako oznaczenia domków letniskowych i apartamentów. Jeśli chcę, aby wczasy były energiczne, abym mogła uprawiać na nich sport, dużo zwiedzać i chodzić to wybieram pokój oznaczony numerem 5, lub gdy suma Liczb daje wynik piątki. Mam wtedy zagwarantowane liczne wyjścia, dużo emocji związanych ze zwiedzaniem, sportem.

Wiem, że będzie dużo się działo, a każdy Dzień a nawet niekiedy Noc, będzie wypełniony wrażeniami maksymalnie. Apartament będzie umeblowany bardzo prosto, aczkolwiek funkcjonalnie, bez zbędnego przesytu i nonszalancji. Kolory w takich pokojach są zazwyczaj w odcieniu żółtego, pomarańczu czy też czerwieni z domieszką piasku. Wszystko czyste, nowoczesne i przydatne. Łazienki są przestronne i przyozdobione wikliną.

 

 

hotel-951601__340Jeśli wybieracie się z całą Rodziną i poszukujecie spokoju oraz ciszy, zarezerwujcie domek/pokój oznaczony numerem 4. Gwarantuję, że wypoczniecie. Macie zapewniony długi Sen i leniuchowanie. Spędzicie urlop raczej w swoim gronie bez angażowania się w nowe znajomości.

Zazdrosne żony, partnerki będą mogły być spokojne, ponieważ ich partner będzie powolny jak ślimak i nie będą mu w głowie wakacyjne romanse. Skoncentrujecie się na leżeniu i opalaniu się. Fantastyczne posiłki zapewnią luksus dla Ciała i Duszy. Pokój będzie w kolorach zieleni, seledynu lub lekkiego błękitu. Bardzo ciepło i elegancko urządzony. Dużo kwiatów, także jako motywy dekoracyjne na ścianach i talerzach.

Łazienka duża, ale przytulna. Woda w prysznicu rozkosznie miękka co wpłynie pozytywnie na Twoje włosy. Hotelowa stołówka zaskoczy Cię przepysznymi, świeżymi daniami. Jestem pewna, że będziesz chciał do tego miejsca jeszcze przyjechać.

 

Osoby chcące przeżyć gorący, wakacyjny romans lub upojne Noce i Dni z ukochanym powinny wybrać pokój oznaczony Liczbą 2. Jest to numer Miłości i wielkiego pożądania. Sama dwójka zapewnia przypływ uczuć oraz romantyczne chwile. Daje szansę na wspaniałe uniesienia i zapewnia ogromne powodzenie u płci przeciwnej.

 

Pomieszczenie będzie urządzone bardzo romantycznie, ciepło. Możesz spodziewać się kolorów w odcieniach bladego różu. czerwieni a także fioletu czy delikatnego lila. Może trochę denerwować Cię przesadny przepych i tandeta w wystroju wnętrza aczkolwiek upojne Dni wszystko zrekompensują.

Łazienka będzie dość duża, urządzona w spokojnym stylu i skłaniająca do zażywania cudownych kąpieli. Wszystko bardzo czyste i eleganckie. Obsługa hotelu bardzo miła i uczynna. Posiłki będą smaczne, ale może zdarzyć się tak, iż porcje obiadowe będą niewystarczające, abyś mógł się najeść do syta.

Wczasy będą urocze i fantastyczne pod względem zgrania się z partnerem. Wielu adoratorów będzie w zasięgu Twojej ręki. Osoby samotne będą miały okazję poznać wybranka na stały związek. Zapewniam, że z wypoczynku wrócicie zakochani i postanowicie , że za Rok też chcecie tam pojechać.

 

Liczby mają wielkie znaczenie w Naszym Życiu. Co tu dużo mówić, przecież Wszechświat jest Liczbą i My sami też.

 

 

Na Magicznej Linii będę zalogowana od godz.11.00 do 14.00 i w godzinach wieczornych. tel. 708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala!

zdj. Hotel Berlin Kurfürstendamm City

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *