Na imię mam Agnieszka, mam 42 lata i jestem jasnowidzącą tarocistką. Jestem numerologiczną 11 . Moją pasją jest rozwój duchowy i ezoteryka,Tarot, Runy i Biała Magia np.Rytuały.
Tarotem zajmuję się od trzynastego roku Życia, wspomagam się Runami. Moja Prababcia kładła Karty Tarota i pozostawiła dla mnie Sekretny Świat Magii w prastarych Księgach z których korzystam przy wykonywaniu Rytuałów .Jej Córka a moja Babcia zajmowała się zielarstwem. Przez całych 5 lat prowadziłam programy telewizyjne na żywo w Kosmica Tv.Byłam najczęściej  ze wszystkich doradców na ekranie TV, gdzie dzwoniły do mnie rekordowe ilości osób potwierdzających sprawdzalność moich wróżb. Z uwagi na niespotykaną popularność moich programów na żywo stacja Kosmica Tv utworzyła specjalną cześć pt.”Sobota z Agga Soyala” .Programy te odbywały się w każdą Sobotę ze specjalnie przygotowanego dla mnie studia.
Tarot jest moim przewodnikiem i nauczycielem a także najlepszym przyjacielem. Należy jednak pamiętać , że Tarot jest jedynie doradcą, mówi o tym co może się zdarzyć, jeśli podejmie się określone działania, lecz nigdy na nic nas nie skazuje. My sami kształtujemy swoje życie – on nam podpowiada.Zaczaruj swój Los !
___________________________________________________________
Żeby zobaczyć mnie w Wikipedi kliknij
tu https://pl.wikipedia.org/wiki/Kosmica_TV
_______________________________________________
Wiosna to dobry czas na zmiany
Dodane 2012-04-09 16.05
Rozmowa z Aggą Soyalą, wróżką i tarocistką znaną z anteny telewizji Kosmica.pl. Karty tarota
Autor: sxc.hu
– Wierzy się, że przesilenie wiosenne to czas, gdy siły i energia natury wpływa na nas w szczególny sposób. Czy Pani doświadczenie to potwierdza? – Oczywiście. Wiosną rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Słońce wchodzi w znak Barana. Jest to dobry czas dla nauki, wszelkiego typu relacji i podejmowania nowych planów i decyzji.– Czy warto to jakoś uczcić?
– Wiosną siły natury, żywioł ziemi, ognia, wody i powietrza, a także energie, które nas w tym czasie otaczają, są dla nas bardzo korzystne. Z doświadczenia wiem, że warto w tym czasie robić plany związane z przyszłością, a należy kategorycznie zapomnieć o tym, co było. Jest to czas odnowy – czas początków, z którego należy skorzystać. Jest to czas pożegnania długich, smutnych dni i jeszcze dłuższych nocy. Na wiosnę każdy – czy tego chce czy nie – odczuwa przypływ pozytywnej energii i czuje pewnego rodzaju wewnętrzną radość, a także jakiś wewnętrzny impuls, który daje nam nadzieję na lepsze miesiące. Dlatego też właśnie w tym czasie wszyscy robią porządki w domach, kupują nowe wiosenne ubrania i odświeżają pokoje. Od lat obserwuję też, że właśnie w czasie wiosennym bardzo wielu klientów postanawia zakończyć stare, trudne lub już wypalone związki i otworzyć się na nową relację. W większości sytuacji i patrząc z perspektywy czasu, nowe relacje są dla tych osób zadowalające. Nie trzeba zajmować się magią aby poczuć pozytywny wpływ energii wiosennych.
– Czyli jeśli ktoś jest samotny, to czy jego szanse rosną? Powszechne jest przecież przekonanie, że wiosna – czas, gdy wszystko budzi się do życia, to dobry moment dla miłości.
– Tak, wiosna jest początkiem, jest magią początków, magią nadziei, miłości. Na wiosnę czujemy, że musimy się otrząsnąć i dokonać czegoś twórczego. Mamy
szczególną motywację do działania i jesteśmy pełni nowej energii, nadziei i pomysłów. Czy szanse samotnej osoby rosną? Tak naprawdę tylko od nas samych zależy, która pora roku jest dla nas lepsza, a która gorsza. Jestem zdania, że w czasie wiosennym możemy postarać się o to, aby miłość szybciej do nas przyszła. Jednakże wcale nie liczy się pora roku. Ważne jest, abyśmy najpierw pokochali siebie, czuli się dobrze sami ze sobą, zaakceptowali swoje wady. Jeśli będziemy kochać siebie to i inni nas pokochają. Bo jak ma nas ktoś pokochać, obdarzyć miłością, jeśli my sami siebie nie szanujemy i nie kochamy?

Agga Soyala specjalizuje się w białej magii i kartach Tarota.
– Co możemy zrobić, żeby zadziałać na miłość jak magnes?
– Wiosna jest dobrym czasem na wykonywanie wszelkiego typu wróżb i rytuałów pomagających nam w miłości, ale musimy spełniać warunek, o którym mówiłam wcześniej. Marzenia się spełniają, gdy im ludzie pomagają. Wiosną należy wykonywać wszelkiego rodzaju magię dotyczącą początków, czy to w relacjach, czy w sprawach finansowych, należy dać sobie szansę na nowe możliwości.
– Czy są takie momenty w roku, gdy karty Tarota „mówią” więcej bądź „chętniej”?
– Tak naprawdę pora roku nie robi większej różnicy, aczkolwiek obowiązkiem jest wróżenie sobie w andrzejki czy też w styczniu. Moje karty zawsze tak samo dużo przekazują. Wszystko zależy od osoby, która przychodzi do mnie po poradę. Jeśli ktoś jest otwarty i szczery, gdy pyta o poradę to i karty są jakby bardziej przychylne i otwarte.
– O co osoby, które zgłaszają się do Pani po pomoc, pytają najczęściej? O miłość? Zdrowie? Pieniądze?
– Większość osób pyta o miłość, o relacje partnerskie, a także jak potoczą się dane relacje. Są to osoby przeważnie bardzo skrzywdzone przez kolejnych partnerów, czy partnerki, ale mające nadzieję na lepsze jutro. Oczywiście przychodzą też osoby pytające o finanse i zdrowie.
– Tarot i wróżby to nie jedyne dziedziny, którymi się Pani zajmuje. Można u Pani zamówić też wyjątkową biżuterię. Jaka jest jej moc?
– Na razie wykonuję bransoletki różnego typu, na przykład ochronne, które chronią przed klątwami, zazdrością, złym okiem i urokami. Można też zamówić bransoletki partnerskie – jedna dla nas a druga dla partnera – mają na celu wzmocnienie miłości, podtrzymywanie ognia w związku i dbanie o nierozerwalność relacji. Każda bransoletka jest wykonywana przeze mnie własnoręcznie. Jest to cały proces magii – jest dla konkretnej osoby, dlatego też przed przystąpieniem do jej wykonania proszę o imię i pełną datę urodzenia. W każdej bransoletce jest przekaz dla danego człowieka, indywidualna ochrona lub wzmocnienie. Wszystko zależy od potrzeby zainteresowanego. Wplatam też znaki runiczne o sile, których nie można zapominać.

– Kiedy odkryła Pani w sobie te niezwykłe moce?
– Pochodzę z bardzo religijnej rodziny, jednakże moja babcia zajmowała się energiami, czytała „Życie po życiu”, zbierała zioła. Pierwsze karty stawiałam, będąc zaledwie trzynastoletnią dziewczynką. Pierwszą talię Tarota nabyłam za pieniądze uzbierane na urodziny. Przez kilkanaście miesięcy chodziłam do księgarni i oglądałam Tarota. Czułam, że te karty jakby na mnie czekają, jakby mnie wołały i w końcu je kupiłam. Można powiedzieć, że wyrosłam razem z Tarotem .
– Czy zdarza się Pani samej sobie wróżyć?
– Ależ tak… pewnie, że wróżę sobie… może wróżę to nieodpowiednie słowo. Ja po prostu pytam mojego Tarota o poradę, o podpowiedź, która zawsze jest konkretna, aczkolwiek bywają chwile gdy Tarot droczy się ze mną.

– Jest Pani osobą znaną w całej Polsce. Czy oprócz przejawów sympatii zdarza się Pani spotykać z reakcjami pełnymi niedowierzania w to co Pani robi?
– Cały czas ktoś nie dowierza w to co robię. Wystarczy obejrzeć któryś z moich programów i posłuchać uważnie reakcji ludzi na to co mówię. Oczywiście, to
niedowierzanie jest w pozytywnym sensie. Na szczęście nie zdarzyło mi się nic takiego, co mogłoby mnie w jakiś sposób obrazić lub coś nieprzyjemnego. Raczej jestem odbierana pozytywnie i ludzie mi ufają.

ROZMAWIAŁA JOANNA BOROŃ
————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
Przepowiednia astrologiczna dla Roberta Kubicy26.03.2009 11:13, autor: Agga Soyala, (f1zone.pl)
Nasza etatowa wróżka, Agga Soyala odsłania karty, a te zdają się zwiastować Robertowi rok wielkich wyzwań.
Rok 2009 będzie dla Roberta Kubicy dość trudny. Jako numerologiczna siódemka wszedł w dziewiąty rok osobisty. Jest to czas rozłamu starych poglądów i zasad. Kubica będzie się przygotowywał na nowe wyzwania, które pojawią się w następnym roku.
2008 był dla Roberta Kubicy zdecydowanie lepszy. Obecnie jest to czas na uporządkowanie spraw biznesowych, związanych z karierą. Jednakże realnie nakreślone plany z pewnością zostaną zrealizowane. Polak ma spore szanse na osiągnięcie sukcesu. Okoliczności astrologiczne nie wskazują jednak, aby Kubica zdobył najwyższą nagrodę. Jeśli realnie podejdzie do własnych możliwości, ale i dobrze wykorzysta wszelkie okoliczności, które się pojawią, jest szansa, aby jego notowania w rankingach znacznie wzrosły. Kubica będzie dość elastyczny w działaniu, jednak jego wielkie osiągnięcia nadejdą dopiero w latach następnych.
Astrologicznie rzecz biorąc, Robert Kubica będzie pracował więcej niż zwykle – będzie nabierał formy, aby w następnych latach stanąć na podium: być może na I , II miejscu. Numerologiczna liczba dziewięć jest wibracja trudną. Robert musi słuchać swojej intuicji i zdać się na opinie trenerów. Jednak mimo ciężkich wibracji obecnego roku, Robert Kubica osiągnie zamierzone sukcesy, poprawi swoją pozycję na liście najlepszych kierowców rajdowych Formuły 1.
Agga Soyala jest wróżką, która specjalnie dla f1zone.pl zdecydowała się uchylić rąbek tajemnicy, jaka spowija świat Formuły 1
._______________________________________________________
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Wywiad z Aggą Soyalą, doradcą KosmicaTV Karty Tarota
Kosmica: Możesz proszę opisać metody, którymi się posługujesz?
Agga Soyala: W swojej pracy głównie posługuję się kartami Tarota, ale również Runami i kartami Anielskimi. Zajmuję się też Białą Magią, m.in. wykonuje bardzo skuteczne rytuały na rożne dziedziny życia i na różne okazje. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się np. rytuały oczyszczające, rytuały na poprawę życia uczuciowego, miłosne czy też na finanse. 
 

Kosmica: Co skłoniło Cię do zajęcia się ezoteryką zawodowo?


Agga Soyala: Och, nic mnie nie skłoniło. Po prostu wychowałam się w rodzinie, w której od zawsze zajmowano się ezoteryką w taki czy inny sposób. Moja Prababcia stawiała karty Tarota, Babcia zajmowała się ziołami, a Tata jak był młodszy to zgłębiał tajniki wahadełka. Od zawsze była przy mnie Magia i wszyscy mówili, że mam dar rozmowy i wglądu w życie drugiego człowieka. Wielokrotnie wspominałam o tym w moich programach. Pierwsze karty zaczęłam stawiać jako trzynastoletnia dziewczynka, a potem jakoś poszło. Z biegiem lat stwierdziłam, że to właśnie jest moja droga i że jest bardzo wiele osób, które potrzebują mojej pomocy. W ten sposób ezoteryka jest nadal w moim życiu.
Program KosmicaTV

Kosmica: Od kiedy występujesz w programie KosmicaTV? Czy pamiętasz swój pierwszy program?


Agga Soyala: Tak, pamiętam początki i ten dreszcz emocji, gdy dopiero program się tworzył. Wszyscy byliśmy pełni zapału i optymizmu. Nie tylko doradcy, ale cała ekipa była pełna wiary! Tak też chyba pozostało do tej pory. Pierwszy swój program poprowadziłam 20 września 2009 roku, czyli na samym początku powstania KosmicaTV. Mam więc długi staż w prowadzeniu programów bez żadnych przerw. To oznacza, że ludzie mnie potrzebują i właśnie dzięki moim widzom jestem tak długo i nieprzerwanie.
Przed pierwszym moim programem nie było żadnych prób ani szkoleń. Przyjechałam i producentka Paulina (która jest do tej pory) zapytała czy pracowałam z kamerą. Odpowiedziałam, że nie. Paulina powiedziała mi „to siadaj i mów o tym co lubisz”. Było to niesamowite doświadczenie, ale myślę, że „rzucenie na głęboką wodę” doskonale sprawdziło się w mojej sytuacji. Ten okres wspominam bardzo ciepło. Teraz też jest fajnie i mam nadzieję, że nadal będziemy wszyscy stanowić zgrany zespół.
 


Kosmica: Możesz proszę opisać swoje najpopularniejsze rundy w KosmicaTV?


Agga Soyala: Od pierwszych moich programów, czyli od 2009 roku, doskonałym powodzeniem cieszy się runda „Tarot Aggi Soyali”. Widz zadaje pytanie i otrzymuje konkretną, prawdziwą odpowiedź. Również runda „Karty przeznaczenia”, czy „Trzy sfery Życia” mają wielu wielbicieli. W „Trzech Sferach Życia” widzowie nie zadają pytań, nie podają nawet swojej daty urodzenia. Wystarczy mi imię i widzę co działo się, co jest obecnie i co się zdarzy w miłości, zdrowiu i finansach. Osoby dzwoniące są bardzo zaskoczone, że widzę w ich życiu rzeczy, o których nikomu nie mówiły, a tym bardziej mnie. Widzę szczegóły z ich życia np. kolory dywanów w ich domach, zepsute rury w łazience czy że ktoś był w danym dniu u fryzjera i obciął grzywkę. Najnowsza runda, którą prowadzę w KosmicaTV to „Punkt zwrotny” gdzie widz podaje swoje imię i ile ma lat. Patrzę co będzie momentem zwrotnym w życiu, co się zmieni, kiedy i co będzie tym momentem przełomowy. Jest to obecnie najszybsza runda w programie podczas której ma szanse dodzwonić się bardzo wiele osób.
Wyjątkowe karty
Kosmica: Co jest szczególnego w Twoich kartach?


Agga Soyala: Hmm… Może nie tyle w kartach co w samych przepowiedniach, w rozmowach z ludźmi, w podejściu do drugiego człowieka. Moje przepowiednie sprawdzają się z najdrobniejszymi szczegółami. Kładąc karty na daną osobę widzę bardzo dokładnie i szczegółowo jej obawy, radości a także jak już wspomniałam rzeczy, które wręcz wydają się niemożliwe do zobaczenia.

Przecież skąd mam wiedzieć, że ktoś ma zamiar stawiać płot przy swoim domu, że ma na lewej ręce bliznę po skaleczeniu czy opuchnięte oczy od tygodnia. Widzę więcej, widzę wszystko jakby to się działo w studio. Wchodzę do życia danej osoby i tam sobie „spaceruję” patrząc co było przyczyną zaistniałej sytuacji i jakie jest rozwiązanie aby dana osoba znalazła szczęście i spokój. Zawsze też jestem szczera i otwarta. Nawet jeśli karty pokazują sprawy troszkę nieprzychylnie to też o tym mówię ponieważ wiele rzeczy można uniknąć gdy wiemy o nich wcześniej.

Nikt jak ja nie potrafi czytać kart (zabrzmiało nieskromnie ahhaha)  z taką dokładnością bo tak naprawdę rzeczy które widzę, przekazuję, nie są umieszczone w żadnej książce o Tarocie a widzownie potwierdzają zdarzenia. Mówią, że mam dar i tak zapewne jest.


 
Kosmica: Ile czasu zajęło Ci nauczenie się znaczenia kart?


Agga Soyala: Ja ciągle jeszcze „uczę się” kart bo ilu ludzi tyle historii. Kto mówi, że zna karty Tarota doskonale to tak naprawdę nie zna ich wcale. Tarot jest „żywy” i zmienny. Nie można się go „nauczyć” czy wykuć na pamięć. Należy się z nim zaprzyjaźnić a wtedy odpłaci miłością i będzie pokazywał sprawy, które wręcz zadziwiają. Oczywiście można wykuć z książki znaczenie każdej karty, ale czy o to chodzi w Tarocie? Raczej nie. Ja czytam karty zupełnie inaczej niż wszyscy i nie potrafię tego jakoś racjonalnie wytłumaczyć. Tak naprawdę nie uczyłam się kart z książek. Jak już wspomniałam „wychowałam ” się z nimi i już. Nie potrafię odpowiedzieć inaczej na to pytanie.
Porady telefoniczne z kartami Tarota
Kosmica: Jak wygląda porada telefoniczna z wykorzystaniem kart Tarota?

Agga Soyala: Podobnie jak w moich programach, aczkolwiek ludzie są bardziej otwarci, gdy rozmawiają ze mną telefonicznie poza programami np. w poradzie anonimowej. Osoba dzwoni i podaje swoje imię. Najpierw rozkładam karty ogólnie a potem padają pytania na które odpowiadam. Tworzy się między mną, Tarotem i daną osobą swojego rodzaju więź. Następuje niesamowita wymiana energetyczna, która pozwala dotrzeć do sedna sprawy. Ludzie po rozmowach ze mną czują się radośniejsi, silniejsi i wiedzą dokąd zmierzają i co mają dalej zrobić w danej sytuacji. Przez rozmowę ze mną  otrzymują również „Różową Mgiełkę”, która jest energią wspierającą, pomagającą żyć.


 
Kosmica: Jak myślisz, dlaczego ludzie korzystają z porad doradców Kosmica?


Agga Soyala: Myślę, że wiele osób nie ma z kim porozmawiać, jest zagubionych. Dzwonią do doradców ponieważ doradcy Kosmica są osobami, które znają się na tym co robią. Mamy doskonały serwis i również koszt za rozmowę jest przystępny a o resztę należy zapytać samych dzwoniących.

Czas wolny
Kosmica: Opowiedz nam w kilku zdaniach o sobie? Co robisz w wolnym czasie?


Agga Soyala: Och, nie wiem co mam powiedzieć o sobie. W programach jestem sobą i taka też jestem w życiu prywatnym. Zawsze staram się patrzeć na daną sytuację życiową z kilku płaszczyzn i wybrać to co w danej chwili jest najlepsze. Uważam, że każdy może być szczęśliwy i każdy może spełniać swoje marzenia, ale trzeba też mieć na uwadze, że czasami może być trudno. Jestem normalną osobą, która ma rodzinę i zwykle sprawy.

A co to jest „wolny czas”? Ja chyba nie mam już tego czasu 🙂 Dużo pracuję chociaż rozmów i spotkań z ludźmi nie uważam za pracę. Ja to kocham. Lubię jeździć do lasu, nad jezioro i morze. Lubię wypoczywać na łonie przyrody, bo ona daje mi siłę do dalszego działania. Piszę również książkę, którą mam nadzieję ukończyć w tym roku. 


 
Kosmica: Jak ezoteryka łączy się z Twoim życiem prywatnym? 


Agga Soyala: Ezoteryka jest cały czas w moim życiu. Nie ma rozgraniczenia na życie prywatne i zawodowe. Mój świat jest magiczny w każdym calu. Każdego dnia na nowo odkrywam jak wiele piękna jest w życiu i cieszę się drobiazgami. To jest też magia. Każdy powinien wprowadzić magię do swojego życia.
Rady Aggi
Kosmica: Co chciałabyś przekazać swoim fanom i osobom, które korzystają z Twoich porad?


Agga Soyala: To samo co przekazuję w każdym moim programie i przy każdym spotkaniu – aby dbali o siebie i aby pokochali siebie, a wtedy ich świat będzie lepszy i będą szczęśliwsi. „Myśli kształtują życie” i tak jest naprawdę. To trudne, ale warto zastanowić się nad tym i spróbować.
 


Kosmica: Wielu z Twoich fanów to też początkujący ezoterycy. Jaka radę mogłabyś im przekazać?

Agga Soyala: Jeśli robisz to dla pieniędzy to daleko nie zajdziesz. Jeśli udajesz i na siłę chcesz zajmować się ezoteryką to nie dasz rady, bo wcześniej czy później energia wróci do Ciebie. Chcę powiedzieć, że w ezoteryce liczy się serce i drugi człowiek. Droga, którą wybrałeś jest bardzo trudna ale też dzięki ciężkiej pracy, dobroci i wytrwałości przynosi wspaniałe efekty w postaci zadowolonych osób, które dzięki Tobie znajdą szczęście. Liczy się drugi człowiek przede wszystkim!
 
 


Dziękujemy za wywiad!

Zrodlo:kosmica.pl

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Opinie Agga Soyala:

1.dawid
Pani Aggo, Pani programy są ciekawe. Ma Pani przeogromny dar, czytając karty Tarota:)) pozdrawiam

2.jacek
Agga Soyala: legenda za życia – tak wypadałoby o Pani mówić i pisać.
Pani dar zasługuje na uwagę i szacunek. Profesjonalne porady połączone są z ogromną życzliwością i zaangażowaniem w problemy tych, którzy potrzebują pomocy.
Stała się Pani ikoną kosmikiTV – bez Pani tego typu telewizja nie mogłaby istnieć.
Dzięki Pani odzyskałem chęć do życia, na pewno powrócę 🙂

Łączę pozdrowienia i życzę wielu telefonów! 🙂

3.Piotrek
Pani Agusiu cieszę się że idzie pani z czasem taaaak powinno być….:)
dużo by tu o… i do… pani pisać !!! PO PROSTU JEST PANI WIELKA !!!
I długo… jeżeli w ogóle ktoś kiedyś będzie w stanie Panią zastąpić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam 🙂
Piotrek

4.Danusia
Pani Aggo,ważne że Pani słowa zawsze się sprawdzają,ZAWSZE .Jest Pani moją wyrocznią,która mówi zawsze prawde.Pozdrawiam i cieszę się że mogę zawsza liczyć na Pani poradę:)

EDYTA -EDUSIA
Są Ludzie Wyjątko­wi, Ta­cy:Którzy z Miej­sca Przy­ciągają Swoją Osobą… Z Których Bi­je: Ciepło, Miłość i Dob­ro!!! Wte­dy Wiado­mo,Że Są:Wspaniali,Wybrani, Wyjątkowi!!! Pani Aggusiu jest Pani taką WYJĄTKOWĄ OSOBĄ, JEDYNĄ I NAJWSPANIALSZĄ!!! Dziękuję za wszystkie trafne porady:) Edyta z rodzinką:))) Dziękuję za wszystko!

Ania
Twoje programy Agga dzialaja terapeutycznie. Uwielbiam je. Masz tak cudowne energie, ze po prostu czuje sie po nich lepiej. Kiedy znowu mozna Cie zobaczyc bo nigdzie nie moge znalezc info? Pieknej niedzieli Agga
Pozdrawiam Ania

EDYTA-EDUSIA
Pani Aggulku jest Pani rewelacyjna!!! gdy przejrzałam wróżbę na miesiąc październik to zrealizowała się dokładnie tak jak Pani mówiła i to kilka zdarzeń!!! To tylko jeden przykład a spełniło się już tysiące Pani przepowiedni:) Na resztę czekam;) Pozdrawiam z rodzinką:)))

Maria (jamysia)
Pani Aggusiu, dzięki wielkie za duże serce i tak wielką pomoc ludziom. Za to, że czyni Pani starania, abyśmy w życiu byli szczęśliwsi 🙂

Piotrek
Jest Pani wyjątkowa !!!!!! to co miało się zdarzyć we wtorek… dokładnie tak było… nawet z takim szczegółem jak… pokropi deszczyk…. i pokropił w tym momencie co pani powiedziała… przez ok. 1 minutę 🙂 mimo że świeciło słońce i nie powinno go być …NIESAMOWITE !!! Jest Pani Mega Wielka …mógł bym tu pisać same superlatywy ale i tak nie jestem w stanie wyrazić wszystkich emocji jakie czuję !!!!!!!!!!!

P.Agga wie wszystko jest WIELKA

Pozdrawiam:*
Piotrek

Maria
Witam Pani Aggusiu pięknie 🙂

Bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź. Jest Pani cudowna !!!
Nareszcie za 5 minut będę Panią oglądać… po prostu miód na duszę. Prawdziwa uczta 🙂
Muszę napisać co zdarzyło się mojemu synowi. Jak ostatnio rozmawiałyśmy, przestrzegła mnie Pani, że karty pokazały jakiś pusty bak lub chłodnicę czy miskę olejową w samochodzie. Syn już spał a następnego dnia wyjeżdżał bardzo wcześnie i z kolei ja jeszcze spałam. Dlatego nie powiedziałam synowi o tym co Pani widziała. Wieczorem powiedziałam o Pani przestrodze. I wie Pani co mi odpowiedział…Szkoda mamo, że nie wiedziałem o tym wczoraj, bo właśnie w czasie jazdy zabrakło mi paliwa i stanąłem samochodem na rondzie !!!
Po prostu Pani Aggusiu jest Pani CUDOWNĄ WRÓŻKĄ. Następna wróżba Pani się sprawdziła !!!
Miłego programu życzę i spokojnej nocki.

Maria
Witam Pani Aggusiu 🙂

Pozdrowienia od Pani są takie miłe !!! 🙂

Pani Aggusiu, jak czytałam ten post, to aż ciarki po moim ciele „tańczyły”.
Pani różowa energia, to naprawdę dotyk Anioła. Ja to czuję 🙂 Myślę, że inne osoby również tego doświadczyły.
Pani jest bowiem ANIOŁEM zesłanym na ziemię, ( pisałam o tym już wiele razy i jeszcze nie raz napiszę) tak odczuwam Panią 🙂
Wczoraj wyglądała Pani tak uroczo, delikatnie, taką jasną buzię Pani miała 🙂 🙂 🙂 Przyciąga Pani do siebie widzów, jak magnes opiłki metali. Taką ma Pani siłę !!!

Pozdrawiam ciepluteńko i do zobaczenia wieczorkiem 🙂

EDYTA – EDUSIA
🙂 🙂 :)DOBRY WIECZÓR PANI AGGULKU!!!:) 🙂 🙂

To był ciężki dzionek…Prawie cała sobota na uczelni, na egzaminie i zaliczeniu… Nerwy i kilkugodzinny ból głowy to co mnie tam spotkało… Tak długo trwało a to dlatego, że z pisemnego profesor zamienił na ustny…Dałam radę, mimo tylu pytań i zdałam tak jak Pani przepowiedziała!!! Został tylko jeden…
Pani Aggusiu już w lutym sprawdziło się:
1. Podpisanie dokumentów
2. Zdanie egzaminu
3. Podwiezienie z kobietą samochodem i ja niezadowolona…-wraz z koleżanką podwiozłyśmy potem profesora a mnie ból głowy nie dawał żyć! Wracając uświadomiłam sobie, że Pani mi to przepowiedziała! NIESAMOWITE UCZUCIE GDY WRÓŻBA SIĘ SPEŁNIA…
W dzisiejszym programie wyglądała Pani extra! Ledwo dojechałam na program…ale miałam tą przyjemność i odpoczynek bo oglądałam pełna zachwytu po męczącym dniu…!!!

PANI AGGUSIU PROSZĘ PAMIĘTAĆ – DZIĘKUJĘ I JEST PANI KOCHANA!!!
Tamto moje marzenie, o którym rano pisałam na poczcie to muszę spełnić, cudowne są…:) 🙂 🙂

Życzę słodkich snów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotr
Witam Panią cieplutko:)
Wczoraj wieczór przebiegł dokładnie tak jak Pani przepowiedziała przyszła 2h od rozmowy niby pod pretekstem ale dokładnie tak się zrealizowało jak Pani widziała :)))

Niesamowite… ukłony wdzięczności !!!
dziękuję bardzo i do usłyszenia:)))))))

Maria
Dobry wieczór Pani Aggusiu 🙂

Oglądając dzisiejszy program pomyślałam – używając określeń dziecka – że Pani program to cudowna, bajeczna opowieść na dobranoc, po której przychodzi spokojny, kojący sen. A Pani jest ANIELSKĄ WRÓŻKĄ opowiadającą ta wspaniałą bajkę.
Dziękuję za to Pani Aggusiu 🙂 🙂 🙂
Życzę dobrej nocki i rześkiego poranka 🙂

Kamila
Dobry Wieczór Pani Aggusiu:-) Oglądam pani wszystkie programy od samego początku. Przez pierwsze kilka programów nie wierzyłam w to wszystko o czym Pani mówi. Wydawało mi się że to wszystko są bzdury i głupoty wmawiane innym. Dopiero po jakimś czasie uwierzyłam. Był jeden taki program który otworzył mi oczy. I wtedy dotarło do mnie jak bardzo się myliłam. Od tamtej pory wierzę w to że istnieje magia i ludzie którzy chcą nam pomóc kiedy my tego najbardziej potrzebujemy.Są sprawy problemy o których nie da się porozmawiać z bliskimi.Wcześniej nie miałam odwagi ale też bałam się. Dlatego teraz zdecydowałam się napisać. Potrzebuje szczerej rozmowy i podpowiedzi co zrobić żeby odmienić swoje życie. Mam 22 lata i czuje że stoję w miejscu. W moim życiu pojawiła się przepaść przez którą nie mogę przeskoczyć. Było wiele takich momentów i sytuacji które sprawiały mi ból smutek przygnębienie. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego ja? Czy po tych wszystkich przejściach w końcu mój los się odmieni. I czy kiedykolwiek w moim życiu pojawi się radość szczęście i uśmiech na twarzy. Dzisiaj oglądając Pani program postanowiłam że już dłużej nie chcę mieć takiego życia. Chcę się nim w końcu cieszyć. Tak jak inni. Zaloguję się na kosmica.pl i będę czekać w kolejce na rozmowę. Pani jest takim Kochanym zesłanym Aniołkiem z Nieba który pomaga wszystkim ludziom. Straciłam wiarę i zaufanie do ludzi. I chcę żeby pani przywróciła to do mojego życia z powrotem. Bo jest pani jedyną osobą której mogę w pełni zaufać. Kamila

EDYTA – EDUSIA
Pani Aggusiu dzwoniła do mnie z tej firmy szefowa i mam spotkanie w poniedziałek a wszystko to Pani mi przepowiedziała!!! Dziękuję!!! 🙂 🙂

EDYTA – EDUSIA
🙂 🙂 🙂 DOBRY WIECZÓR PANI AGGULKU!!!

Dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy! To wstawanie o 4.30 i dojazdy k korkach i tłumy ludzi w stolicy nie są ciekawe ale ten pierwszy miesiąc próbny trzeba zobaczyć! Miałam szkolenie, tak jak Pani wcześniej przepowiedziała! Potem już praca! Na początku pani słowa – wstrząs, koszmar, przerażenie! Ale potem ok bo dostałam pochwałę już w pierwszym dniu!!! Szefowa przy wszystkich mnie pochwaliła, że mnie się tak udało jak mało komu na początku! Trema mnie zjada ale muszę wytrwać a co dalej to poradzę się Pani! Finanse bez zmian, nadal nie mam… Już siły nie mam no wpłaty nie mam…

Pani Mario pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie i miło gdy tutaj wszyscy co kochamy Panią Aggusię piszemy!!!

Cudownego wieczorku życzę Pani Aggusiu!!! 🙂 🙂 🙂

Piotrek
Wszystkiego Najlepszego Pani Aggusiu w dniu dzisiejszego święta….:) oby dalej była Pani takim promiennym kwiatkiem jak do tej pory….!!!
Wróżba która miała się spełnić do 7 dni dziś się spełniła w 7 dniu :))) no bo jak by mogło być inaczej 🙂
Miałem wyjazd za miasto tak jak Pani powiedziała… lokal też tak wyglądał… partnerka miała pić jasny napój alkoholowy i wie Pani co sobie zamówiła? herbatkę z rumem czyli wtedy już wszystko grało:) atmosfera dokładnie jak była opisała … Niesamowite naprawdę aż po prostu zaniemówiłem z jaką precyzją opisała pani ten dzień ……
Po prostu DZIĘKUJĘ i po raz kolejny wielki ukłon dla Wielkiej osoby jaką jest P. Agga 🙂

Polecam wszystkim !!!

OPINIE AGGA SOYALA OD KLIENTOW  na Kosmica:
Średnia ocena:
4,9 (98,36%)

NIESAMOWITE
Wręcz nieprawdopodobne, żeby tak było a jednak JEST. Pani Agga widzi wszystko ze szczegółami !!! Załatwiałam „urzędową” sprawę i Pani Agga powiedziała, że dziecko 10-12 letnie też będzie. Urzędowa sprawa, którą załatwiałam i dziecko… nieprawdopodobne w tej sytuacji a jednak sprawdziło się wszystko dokładnie !!! Nawet odczucia i emocje ludzi, z którymi tą sprawę załatwiałam !!! Niesamowicie magiczny dar ma Pani Agga. Jest najlepszą doradczynią i wszystkie moje wróżby Pani Aggi się sprawdzają. Odnośnie mojego syna też wszystko dokładnie się sprawdza. Chce się powiedzieć…. to po prostu CUD !!! Z całego serca polecam Panią Aggę – SUPER WRÓŻKĘ !!!
2014-10-27 17:36, jamysia121

Jak zawsze zadowolona
Poprzednia wróżba się spełniła, Pani Agga bardzo precyzyjnie w dniach określa kiedy ktoś się odezwie, napisze, przyjedzie. Zawsze miło powrócić, czekam aż i ta się spełni :)))Pozdrawiam ciepło
2014-10-15 18:31, Kasia431

Dziękuje Pani Agusiu!!!!
Wracam kolejny raz i wracać do Pani będę nadal. I wszystkim gorąco polecam. Życzę dużo zdrówka i miłości. Wioletta
2014-08-31 13:38, viki2508

Fascynujące !!!!!
Na moje pytanie o osobę z rodziny Pani Agga powiedziała, że niedługo do pracy poza granice Polski wyjedzie. Wszyscy z rodziny wiedzieliśmy, że nosi się z takim zamiarem. Tylko ten wyjazd planowany jest na początek przyszłego roku. Pomyślałam, że karty co do terminu się pomyliły. Wielkie było moje zdziwienie jak okazało się dzisiaj,iż ten wyjazd we wrześniu będzie. Od razu moje myśli powędrowały w stronę Pani Aggusi. Stało się tak, jak wspaniała doradczyni powiedziała. Niesamowite wrażenie jest, kiedy wróżba się spełnia. Powinnam być do tego już przyzwyczajona – ponieważ każda wróżba Pani Aggi się spełnia – jednak za każdym spełnieniem odczuwam zachwyt. Pani AGGA JEST REWELACYJNA !!!!! Pozdrawiam ciepło Pani Aggusiu 🙂
2014-08-28 20:44, Damryg

Ale trafność! !!!!!!!!!
Dzień opisany przez Panią dokładnie tak przebiegł – zieleń i piosenka… Aż miałam ciarki. ..Jak Pani to widzi? Często mam wrażenie, że już to skądś znam a przecież to Pani opisuje dane zdarzenia! Ma Pani wrodzony Dar:-) Wszystkim Panią polecam a koleżanka Ania bardzo zadowolona z Pani porad. Dziękuję Pani Aggusiu.
2014-08-27 18:07, EDUSIA

cudowna wróżka j
od roku rozmawiam Z Panią Aggą i jestem pełna podziwu dla jej umiejętności , posiada niezwykły dar 🙂
2014-08-25 14:28, ewabuczka20
Cieszę się nową figurą ♥
Droga Pani Aggusiu po tylu miesiącach noszenia kamienia i bransoletek dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie po przeczytaniu ich działaniu dlaczego każdego dnia w pracy i to w podobnych godz pędze do wc…Działają też na wyproznianie i przemianę materii!!! W pracy się uśmiechają i mam mnóstwo komplementów odnośnie zgubionych kg!!!!! Nie mam słów na podziękowania dla PANI♥
2014-08-22 17:16, EDUSIA

Magiczne Rytuały
Czytam i słyszę od innych osób, że Pani rytuały tak mocno działają i pomagają. Dzisiaj zamówiłam u Pani Aggusi rytuał:-) Wiem, że kolejka jest długa i muszę czekać cierpliwie ale wie też, że warto! Mój jest magiczny;-) Pani Agguniu bardzo dziękuję 🙂
2014-08-20 17:30, EDUSIA

RYTUAŁ
Bardzo dziękuję za rytuał miłosny:-) Niemożliwe stało się możliwe aż ciężko uwierzyć ale taka jest prawda. Mężczyzna, ktorego Kocham nareszcie wyznał mi miłość a tyle czekałam. Teraz wiem, że RYTUAŁ bardzo mi pomógł a Pani TAROT nigdy się nie myli.
2014-08-18 22:27, Dotka12

Dziękuję za talizman i pozdrawiam
Dziękuję za cudowny talizman RÓŻOWEJ ENERGII! Działa i to bardzo Pani Aggo a jaki jest piękny! Uwielbiam Panią, rozmowy i sklepik. Raz jeszcze dziękuję i niedługo znowu coś kupię.
2014-08-18 14:17, Anulaa

Zgodność w 100 %
Rozmowa bardzo pomogła mi w wyjaśnieniu dręczącej mnie sytuacji. Wiem jak postąpić i co będzie o kilka faktów z mojego życia widziała Pani tak jakby znała mnie od dawna. Pozdrawiam i dziękuję.Polecam.
2014-08-18 09:39, Agama1

SUPER
Super bo innego słowa nie mam na taką trafność Pani Aggusi! Dziękuję i powracam bo spełniło się aż ciężko uwierzyć a jednak spełniło 🙂 Czy to sprawa kamienia, który noszę od kilku miesięcy? Coś w tym jest…Uwielbiam mój kamień.
2014-08-17 23:29, Nikiii

Dziękuję bo zawsze się spełnia
Po rozmowie nerwy zmalały a wiara stała się silniejsza. Trzeba czekać na pewne wydarzenia ale dużo już się wcześniejszych przepowiedni sprawdziło za co dziękuje bardzo! Cierpliwość się opłaca bo czasami z nienacka dzieje się to co słyszałam od Pani. To uczucie nie do o pisania . Pozdrawiam ciepło.
2014-08-17 23:22, ewau4312

CUDOWNA WRÓŻKA !!!!!!!!!!!!!!!
Pani Aggusia jest źródłem nadziei i szczęścia oraz pięknej Różowej Mgiełki 🙂 Z tego źródła można garściami czerpać radość i pomoc. Porady i wróżby Pani Aggi ZAWSZE się sprawdzają. Płyną z samego środka serca Pani Aggi, dlatego są tak trafne. Dziękuję Pani Aggusieńko za Pani WIELKIE SERCE 🙂
2014-08-16 19:27, rmaria

związek
nie może byc inaczej….wszystko co Agunia widzi i czuje to się realizuje 🙂
2014-08-09 14:36, babilenka77

100 procentowa trafność !!!
Pani Aggusiu jestem pod wrażeniem , wczoraj nie wierzyłam w to co Pani powiedziała , a jednak się sprawdziło i muszę przyznać , że to naprawdę niesamowite albowiem fakty wskazywały na inny bieg zdarzeń niż ten ,o którym Pani mi powiedziała . A jednak sprawdziło się to co Pani widziała ,po raz kolejny zresztą . Po prostu brak mi słów by opisać Pani ”kunszt” .Dziękuję:):):)
2014-07-24 10:20, baska1234

Niesamowicie trafne porady
Każda wróżba Pani Aggi się sprawdza. To wprost niesamowite !!! Szkoda, że 7 lat temu nie znałam Pani. Moje decyzje byłyby inne a tym samym mniej kłopotów bym teraz miała. Jednak cieszę się, że Panią odnalazłam 🙂 Wskazuje mi Pani drogę, którą mam podążać. Przeżywam teraz radosne chwile a Pani porady nigdy mnie nie zawiodły. Dziękuję za to Pani Aggusiu z całego serca 🙂
2014-07-23 17:37, jamysia121

Jak zawsze pomoc i ogromna wyrozumiałość
Pani Agga to wspaniała kobieta, która pomaga zawsze. Powracam do niej, bo to jest osoba, która stara się pomóc i jest bardzo ciepła. Polecam, bo jej porady zawsze się sprawdzają.
2014-07-19 11:13, kinakarolina

wspaniała
Dziękuję Pani Aggusiu za Pani nieocenione rady no i prognozy , które zawsze się sprawdzają . Czasem zastanawiam się skąd Pani to wszystko wie i skąd bierze siły aby udźwignąć tak wiele ludzkich problemów .
2014-07-09 18:28, baska1234

Wspaniała!!!
Rozmawia się jak z siostrą, przyjaciółką, jakby znała nasze życie od podszewki, udziela dobrych rad i podnosi na duchu. To prawdziwy dar, polecam wszystkim których ciekawi przyszłość oraz potrzebują ukierunkowania, podpowiedzi, pocieszenia. Pozdrawiam Panią serdecznie i do usłyszenia 🙂
2014-07-07 20:18, czarnulka81

genialne
Pani Agusiu, jest Pani g e n i a l n a Dziękuję za wszystko. Jerzy
2014-07-07 14:56, Klient_13235040

super
Agga Soyala jest chyba najlepsza tarocistką w Kosmice. Jej porady są konkretne, szybkie…i sprawdzalne. Myślę. że dokładność jej wróżb jest związana jeszcze z jasnowidzeniem. Super. Polecam. Jerzy
2014-07-07 11:01, Klient_13235040

Najlepsza
czasami zastanawiam sie skad Pani to wszystko wie?? nawet nie jestem w stanie opisac ile sie juz spełniło a ile przede mna ale mimo zlego czasu teraz daje Pani nadzieje na swiatelko w tunelu. Dziekuje
2014-06-29 10:39, Redwhite

Magiczny Dar:)
Spełnia się dosłownie wszystko! Bardzo dziękuję za te magiczne i prawdziwe wróżby oraz za przepiękne rzeczy ze sklepiku! jest Pani niezastąpiona!!!
2014-06-25 18:21, Nikiii

rozmowa
Niesamowita Kobieta, z którą można porozmawiać praktycznie o wszystkim…Przekazuje mnóstwo informacji a do tego jest bardzo ciepło i pozytywnie nastawiona do rozmówcy.Oby tylko te przesunięcia w czasie były dla mnie bardziej łaskawe.Naprawdę polecam wszystkim, pełen profesjonalizm…Dziękuję i pozdrawiam, Tomasz
2014-06-18 19:47, tom197815

rozmowa
Mimo krótkiego czasu rozmowy pani Agga bardzo precyzyjnie przekazała dużo istotnych , konkretnych informacji . Przekazała mi dużo szczegółów , w pełni wyczerpująco odpowiedziała na zadane pytanie . Jestem bardzo zadowolona z tej rozmowy . Jeszcze raz dziękuje za oddzwonienie do mnie . Polecam każdemu !! Fenomenalna i błyskawiczna interpretacja kart !!!!!!
2014-06-18 15:38, Anna12345

Super rozmowa!
Bardzo dziękuję za tak wspaniałą rozmowę.Pani karty są niesamowite! Wszystko to cała prawda a przecież nikt nie zna mojego życia oprócz mnie a jednak karty Pani Aggi widzą znakomicie wszystko! Dziękuję i pozdrawiam gorąco.
2014-06-09 20:35, kriskop

SARAH MAGIC
TALIZMAN UTTAH – dziękuję za ten cudowny talizman dzięki, któremu miłość nadeszła i to tak jak tarot Pani mi przepowiedział! Myślałam, że to niemożliwe ale Pani wróżby i talizman przyciągnęły do mojego życia szczęście! Dziękuję tak bardzo, że znowu coś kupię w magicznym sklepiku!!! dziękuję raz jeszcze:)
2014-06-07 00:05, ewau4

Zadowolona
Korzystam z usług Pani Aggi już jakiś czas i za każdym razem wszystko się sprawdza , dlatego wracam Dziękuje bardzo Pani Agguniu 🙂
2014-04-24 14:11, baska1234

związek
Pani, Pani Aguniu i Pani karty potrafią wszystko tak dobrze pokazać i pomóc..:)
2014-04-23 21:14, babilenka77

Najwspanialsza!!!!!!!!!!
Cudowna Pani Aggunia i jedyna! Dziękuję bardzo, bardzo:)
2014-04-22 22:22, Anulaa

REWELACJA
Bardzo miła rozmowa, ocena sytuacji teraźniejszej zgodna w 100%, a przyszłość? z tym muszę poczekać, ale wierzę, że będzie tak ja powiedziała Pani Agga.
2014-04-11 19:38, renata74

Super
Świetnie. PANI AGGA jest najlepsza, polecam, wracam . wszystko się sprawdza..
2014-04-01 19:42, gslmateuszz

Super
Świetnie. PANI AGGA jest najlepsza, polecam, wracam . wszystko się sprawdza..
2014-04-01 19:42, gslmateuszz

trafione w 10 🙂
wszystko co do tej pory od Pani usłyszałam ,jeżeli chodzi o teraźniejszość -to 100% prawda. A co do przyszłości musimy oczywiście poczekać .Na pewno zadzwonię nie jeden raz po poradę , Po każdej rozmowie czuję się dziwnie spokojna o to co mnie czeka 🙂 Dziękuję
2014-03-28 22:05, marz3nka5

Jestem bardzo zadowolona
Kochana Pani Aggusiu;)moja ocena dotyczy kazej rozmowy z Panią i tej przez oddzwanianie na telefon i tych na wizji- nie ma bata! zna się Pani na rzeczy wiele się dzieje z tego co Pani mówi,zna Pani swoje rzemiosło, może być Pani pewna że będę nie raz jeszcze Panią męczyć i marudzić o swoich rozterkach sercowych, a jak będzie ok,to zadręczę Panią swoją radością i podziękowaniami. Mam nadzieję że nie nie poczyta Pani tego jako groźby karalne;)))uwielbiam Panią i POLECAM WSZYSTKIM!!!!!
2014-03-08 11:14, cudaczek

ocenaada
Dziękuję za wtorkową rozmowę.Będę zawsze powtarzała,że mam dwóch psychologów,a Pani jest jednym z nich i to na pierwszym miejscu. Nie chodzi tu o pociesznie i słodzenie ,bo to pomaga na krótko.Chodzi o podejście do mnie,do moich „wydarzeń” w życiu i do znalezienia drogi ku przyszłości. Jeszcze do niedawna było „źle”, ale dzięki Pani nabieram przekonania,że warto być cierpliwym,ćwiczyć „charakter” i pozytywne nastawine..Różowa mgiełka otuliła mnie jak kołderka i za to też dziękuję.
2014-02-27 08:08, biszkopt5

Zgodność z rzeczywistością
Dziękuję bardzo za ciepłą rozmowę, rady,ostrzeżenia i wsparcie. Jak Pani to wszystko widzi, to jest ciekawe i tajemnicze? Pani programy są rewelacyjne i potwierdzenia widzów mówią same za siebie o Pani prawdziwym Darze Pani Agguniu! Szczęście móc z Panią rozmawiać! Dziękuję i pozdrawiam ciepło.
2014-02-17 19:19, EdwardU

AGGA
Obecna moja ocena sytuacji idealnie rozpoznana to niezwykle mile uczucie slyszec sprawy od osoby ktora wogole mnie nie zna gratuluje pania AGGUNIU tego daru czekam na spelnienie wrozby oby sie spelnilo pozdr;)
2014-02-14 20:08, Paulina19900

SUPER WRÓŻKA – NIESAMOWITA !!!
Rozmawiałam z Panią Aggą w sprawie uszkodzonego kolana mojego syna. Karty pokazały, że lekarz coś do kolana wprowadzi. Będą dodatkowe badania i operacji w tym roku syn nie będzie miał. Pytałam po pierwszej wizycie u lekarza, a przed drugą wizytą u innego lekarza. Nic takiego jednak się nie stało. Byłam troszkę rozczarowana, że karty mylnie pokazały. Ponieważ kontuzja kolana mojego syna sprawiła, że nie może chodzić, dzisiaj był z wizytą u następnego lekarza – poza miejscem zamieszkania. Okazało się, że do trzech razy sztuka. Dopiero ten lekarz zajął się kolanem mojego syna. Wprowadził do kolana strzykawkę i ściągnął wodę, wstrzyknął lekarstwo i ustalił termin operacji. Operacja nie odbędzie się w grudniu – będzie w styczniu 2014 r. Czyli Pani Aggusia świetnie swoje magiczne Karty odczytała. WSPANIAŁA WRÓŻKA – WRÓŻKA ANIOŁ. Kto raz z porady, wróżby Pani Aggi skorzystał, zawsze do Pani Aggi wraca, JEST WSPANIAŁA 🙂 🙂 🙂 DZIĘKUJĘ pani Aggusiu i serdecznie pozdrawiam 🙂 🙂 🙂
2013-12-10 23:25, jamysia121
Spotkanie w Szczecinie 🙂
Pani Agguniu pozdrawiam serdecznie i dziękuję za cudowne spotkanie w Szczecinie i za prezenty, wspólne zdjęcia i wspaniałą rozmowę oraz wróżbę!Jedna błyskawicznie się sprawdziła:) Warto było po tylu latach przejechać tyle kilometrów tylko specjalnie dla Pani! Wspomnienia są cudowne!!! Ściskam mooocno!:)
2013-12-06 19:17, EDUSIA

Polecam wszystkim !!!
Witam P.Agguniu 🙂 Potwierdzam wszystkim po raz kolejny że wróżby precyzyjnie się spełniają !!! Przepowiedziała mi Pani że spotkam się z partnerką we wskazany weekend w szkole do której razem nie chodzimy 🙂 ale los tak pokierował nas że spotkaliśmy się w tym budynku i zderzyliśmy się na schodach dokładnie tak jak było przepowiedziane 🙂 Kolejne godziny były również idealnie sprecyzowane… Obiad,lokal no i ten napój o złotym kolorze który miała pić partnerka …:) Co myślicie ? Właśnie wzięła kartę i wybrała sobie o zimnej porze herbatę mrożoną mimo tego że było tam mnóstwo innych napoi do picia … Herbatka wyglądała pod światłem dokładnie jak złoty napój który widziała P.Agga a przecież mogła sobie Colę zamówić ??? Niesamowita precyzja !!! również przepowiedziała że pojedziemy każdy swoim samochodem jeden za drugim i dokładnie tak było jeszcze nigdy tak nie wracaliśmy …:) Brat również otrzymał przepowiedziany awans w pracy:) Brawo P.Aggusiu jest Pani MEGA WIELKA !!! :)))
2013-11-28 12:49, dud73241

Powracam zawsze do Pani!
Jest Pani rewelacyjna! Tak miło się rozmawia tylko te minuty tak pędzą strasznie. Każdemu polecam Panią bo sprawdza się zawsze! Pozdrawiam.
2013-11-25 21:32, KARLOS22

Bardzo zadowolony
PANI AGUSIU-JEST PANI BARDZO CIEPŁĄ I SYMPATYCZNĄ OSOBĄ -TRAFNOŚĆ PANI STAWIANIA KART JEST 100% .BARDZO PANI DZIĘKUJĘ -POZDRAWIAM SERDECZNIE.
2013-11-24 20:47, Frymus

wspaniała pani Agunia
Jestem pod wielkim wrażeniem pani Agga potrafi wszystko wyczytać ze swoich kart jest po prostu niesamowita byłam w szoku że usłyszałam od niej rzeczy które naprawdę były prawdą
2013-11-20 15:16, ewelisia2817

CUDOWNA PANI AGGUSIA!!!
Dziękuję Pani Agguniu! Cała prawda co Pani widzi w kartach:) Jest Pani jak prawdziwy rentgen:) Nie znam takiej znakomitości jak Pani! dziękuję i pozdrawiam bardzo serdecznie:)
2013-11-09 20:34, KARLOS22

Anioł Stróż o Wielkim Sercu.
Pani Aggusia i Jej Karty Tarota to nierozerwalna jedność. Karty pokazują co się już stało i co ma się stać, a Pani Aggusia wspaniale Je odczytuje. W zeszłym roku Pani Agga w rozkładzie Kart Przeznaczenia przepowiedziała mi, że w ciągu najbliższego roku moim przeznaczeniem jest opieka nad starszą osobą. Prawdę mówiąc nie przywiązywałam do tego uwagi, ponieważ w rodzinie to ja jestem starszą osobą. Jednak wróżba Pani Aggi sprawdziła się. Opiekuję się ojcem mojej przyjaciółki. Tak trafne są przepowiednie wspaniałej Pani Aggusi ! Niespotykany, niesamowity dar, który Pani Aggusia ma, jest dany tylko Aniołom, a Pani Aggusia Nim jest 🙂 Dziękuję Pani Aggusiu za rozmowy, które zawsze dają mi ukojenie, oraz za Różową Mgiełkę, która otula mnie jak chmurka – jak puchowa kołderka dając poczucie bezpieczeństwa 🙂 Dziękuję Pani Aggusiu, że los pozwolił mi Panią poznać, że jest Pani moim Aniołem Stróżem, którego rady pozwalają mi lepiej żyć i pokazują jaką drogę mam obrać 🙂 Pozdrawiam cieplutko 🙂 …
2013-10-31 21:45, jamysia121

PERFEKCIONISTKA 100% SPEŁNIENIA Polecam …
P.Aggusia przepowiedziała mi spotkanie z bliską osobą i nie było by w tym nic dziwnego…znając jej zdolności , mianowicie powiedziała że dzień wcześniej przyjdzie do mnie do lokalu z duża torbą na rozmowę, następnego dnia wyjedziemy razem(stało się)miała być w tym dniu piękna pogoda… i co myślicie ? akurat w tym dniu było słońce i 20 oC 🙂 oraz wspomniała że na chwilę zrobi się ciemno… wchodząc do lokalu (który też był przepowiedziany) było słoneczko!!! Wychodząc z niego akurat przez 20min ciemno i lał deszcz !!! niesamowite pomyślałem…takie szczegóły ! ale to jeszcze nie koniec … podczas rozmowy z bliską, miał zadzwonić do mnie telefon z mojej firmy i mieli mi przeszkodzić w spotkaniu i co myślicie? dokładnie wtedy zadzwonili z ogromem pytań… akurat wtedy…!!! przeszyły mnie dreszcze i po raz kolejny jestem żywym dowodem na to że P. Agga nie ma sobie równych przepowiada PERFEKCYJNIE !!! (a synoptycy mogli by się wiele nauczyć )  DZIĘKUJĘ !!!
2013-10-21 22:43, dud73241
super
Porady Aggi są na granicy jasnowidzenia (np. te rurki, a w realu to są elektrody z rurek – niesamowite). Wszystko do tej pory ( już 2 lata) mi się sprawdziło. Szczerze polecam wszystkim. Tycjan – Jerzy
2013-09-05 20:49, Klient_13235040

Niesamowita osoba
z porad pani AGGI korzystałam już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam usłyszałam tyle prawdy ze bylam w szoku naprawdę bardzo mocno polecam
2013-09-05 17:05, angelisialisia

WIELKI DAR…. Polecam Wszystkim P.Aggus…
Kilka tygodni temu usłyszałem o spotkaniu na które dłuuuugo już czekałem… i muszę powiedzieć wszystkim że zostało opisane przez P.Aggusie tak precyzyjnie że sam w to już chyba nie wierzyłem … no i stało się !!! Do spotkania doszło, przebiegło dokładnie jak opisała mi Pani Agga :))) Zagranica,rzeka,park,pół okrągła brama (warownia) z kamienia lokal do którego dotarliśmy i nawet taki drobny szczegół że było mokro i wejdę przypadkiem do błota brudząc sobie obuwie… oraz wiele innych detali… myślę że chyba nikt nie zakwestionuje daru P.Aggusi jeżeli jest w stanie widzieć takie szczegóły w życiu…Jeszcze raz DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO i na pewno powracam do Pani niebawem …:)))
2013-08-24 13:51, dud73241

Wyjątkowa tarocistka!!!
Jest Pani bez wątpienia wyjątkową tarocistką! To niewiarygodne, co widzi Pani w swoich kartach i jak potrafi to przekazać! Jest Pani do tego mądrą, serdeczną i ciepłą kobietą, z dużym życiowym doświadczeniem! Ma Pani także bardzo szerokie spojrzenie na życie i ludzki los. Kiedy ostatnio spytałam Panią o przebieg mojej podróży, „szczęka mi opadała” ze ździwienia, kiedy wszystko dokadnie sprawdziło się! Dziękuję za piękną wróżbę na przyszłość odnośnie mojej rodziny. Wiem, że wszystko się spełni, choć muszę na to trochę poczekać. Wszystkiego dobrego, Pani Aggo! Jest Pani wielka!!!
2013-08-21 22:12, Leana5

Dziękuję!!!
Powracam bo zawsze wszystko się zgadza:) To jest magiczne uczucie gdy wracam do rozmowy w myślach gdy dzieje się to w rzeczywistości. Dziękuję i pozdrawiam;)
2013-08-16 00:51, Dotka12

Cudowna Wróżka!!!
Wspaniała Pani Aggusia!!! Zawsze same trafności!!! Piękny Dar Pani posiada i bardzo to doceniam!!! niech wszystkie programy będą z Pani udziałem!!! Kosmica ma cudownego Doradcę!!! Dziękuję i pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie!!!:):):)
2013-08-10 13:33, Sigall
Cudowna
Przecudowna kobieta, po prostu uwielbiam z nią rozmawiać!!!! Spawdzalnosc na najwyższym poziomie!
2013-07-22 19:02, franek06
haluska
Bardzo konkretna i bardzo dokładna ,trafna analiza sytuacji.Dziękuję za wyjaśnienia i czekam ma wypełnienie się wróżby. Pozdrawiam
2013-07-12 20:52, haluska

Pani Agguniu dziękuję za wszystko!!!
Jest Pani fenomenalna, najlepsza na świecie!!! Każdego miesiąca coś się sprawdza! Ale Pani ma DAR:)Pozdrawiam wakacyjnie i zawsze powracam bo w Pani jest NADZIEJA:)
2013-07-08 20:45, rosik

WIELKI WIELKI DAR !!!
Kilka miesięcy temu w rozmowie z P.Aggą usłyszałem że w nie długim czasie przyjdą do mnie 2 osoby,blond kobieta i szczupły mężczyzna prosić o przysługę o wykonanie ostatniej imprezy dla zmarłego młodszego mężczyzny…po 3 miesiącach od rozmowy przyszli do mojego lokalu ludzie odpowiadający idealnie opisowi P.Aggi i faktycznie zamówili usługę ( ostatnią imprezę) dla 19 letniego syna który właśnie zginął potrącony przez pijanego mężczyznę…Jak skojarzyłem fakt to na tą myśl momentalnie przeszły mnie dreszcze !!! Czy coś coś jeszcze więcej muszę napisać odnośnie wielkiego daru P.Aggi ??? Pozdrawiam serdecznie i wielki ukłon P.Aggusiu :)))
2013-06-20 19:51, dud73241

jak zawsze kocjana
tylko prawda i prawda 🙂 izunia i edek
2013-06-06 23:46, martens003

ocena
Witam,jestem bardzo podbudowana rozmowa z Agga.Bardzo profesionalnie podeszla do mego problemu.Dziekuje P.s. szczera prawda którą usłyszałam od p. AGGI.
2013-06-06 21:17, tulipan1976

Cała prawda! Widzi Pani rzeczy niemożliw…
Dziękuję Pani Agguniu! To co Pani powiedziała, to zgadza się w 100%, zupełnie jakby Pani znała moje życie! To wspaniałe uczucie Panią słyszeć, widzieć, i w rozmowie słyszeć samą prawdę:) Ogarnęła mnie gęsia skórka w naszej rozmowie bo ma Pani ten cudowny dar!!! Pozdrawiam serdecznie:):):)
2013-06-05 20:55, Sigall

RÓŻOWA MGIEŁKA
Pani Agguniu dziękuję z całego serca za wszystko i za to, że Pani jest!!!!!!!!!! Wszystko się spełnia, zawsze ale Pani jest rewelacyjna!!! Pozdrawiam i życzę wszystkiego o czym Pani marzy aby się spełniło:)
2013-05-08 19:06, ewau4312

Polecam i dziękuję!
Cała prawda, trafność doskonała! Bardzo dziękuję i nich każdy korzysta z Pani daru bo warto! Pozdrawiam serdecznie!

2013-05-04 13:41, Dotka12

Polecam i dziękuję!
Cała prawda, trafność doskonała! Bardzo dziękuję i nich każdy korzysta z Pani daru bo warto! Pozdrawiam serdecznie!
2013-05-04 13:41, Dotka12

Polecam i dziękuję!
Cała prawda, trafność doskonała! Bardzo dziękuję i nich każdy korzysta z Pani daru bo warto! Pozdrawiam serdecznie!
2013-05-04 13:41, Dotka12

Cudowna! Polecam każdemu wróżby i sklepi…
Wszystko się sprawdza i nie ma drugiej takiej jak Pani wróżki i ciepłej, szczerej Osoby! Bardzo mi Pani pomaga, doradza i po naszych rozmowach wiem, że będzie dobrze, że szczęście stoi za rogiem i zbliża się małymi kroczkami…
2013-

Agusia
Kochana jak zawsze i nie myli sie pozdrawiam
2013-03-21 20:31, nightstar

Wielki Szacunek P.AGGO
Bez dysksyjnie największa gwiazda Kosmici !!! W moim przypadku sprawdzalność 100% a znamy się od roku i mogę już coś o tym powiedzieć…Współpraca z taką wyjątkową osobą nie może się zakończyć 🙂 Będę powracał regularnie zapewniam…Widzi niesamowite szczegóły że aż nieprawdopodobne jak ona to robi…Do pewnych spraw uczuciowych traciłem już nadzieję ale P.Agga zawsze zapewniała z swoim anielskim głosem proszę poczekać a obiecuję że się stanie… no i stało się…rzeczy o które walczyłem od roku dla mnie już niemożliwe do sprawdzenia właśnie się sprawdzają idealnie…Niesamowite !!! Widocznie w moim przypadku po prostu jest przesunięcie czasowe za które nie można winić w tym przypadku P.Aggi Mówi to co widzi i najważniejsze że wie o czym …i jest szczera !!! Po prostu wielki Boży dar Pani Aggo i proszę trzymać taki poziom:) Jeszcze raz niski ukłon dla Pani i dziękuję za wszystko !!! chociaż wiem że to za mało… Piotrek :-*
2013-03-14 21:56, Anet2354

bexi2
POLECAM !!!! Naprawdę się spełnia . Dziękuję Pani za ciepłe slowa. Polecam serdecznie sklepik od Pani Aggi . Żabka naprawdę dzoiła!!! Jeszcze do Pani zadzwonię i będę polecać innym pozdrawiam serdecznie
2013-02-27 17:00, bexi31

bexi2
POLECAM !!!! Naprawdę się spełnia . Dziękuję Pani za ciepłe slowa. Polecam serdecznie sklepik od Pani Aggi . Żabka naprawdę dzoiła!!! Jeszcze do Pani zadzwonię i będę polecać innym pozdrawiam serdecznie
2013-02-27 17:00, bexi31

marta
jestem szczesliwa i zadowolona z naszej Pani Aguni,polecam kazdej osobie ktora chce usłyszec szczera prawde,za kazdym razem po rozmowie z Pania Aga czuje sie szczesliwa, usmiechnieta i naładowana ta anielską energia.Tak Pani Aguniu jest Pani naszym Aniołem:) Pozdrawiam Marta
2013-02-19 14:02, marta12373

marta
jestem szczesliwa i zadowolona z naszej Pani Aguni,polecam kazdej osobie ktora chce usłyszec szczera prawde,za kazdym razem po rozmowie z Pania Aga czuje sie szczesliwa, usmiechnieta i naładowana ta anielską energia.Tak Pani Aguniu jest Pani naszym Aniołem:) Pozdrawiam Marta
2013-02-19 14:02, marta12373

Coś nieprawdopodobnego
Polecam Panią Agge. Wszystko , ale wszystko to co mówi sprawdza się!!!!
2013-02-04 18:24, franek06

Cały styczeń się sprawdził!!!
Pani Aggusiu 6 sprawdzalności przepowiedziane na miesiąc styczeń!!! To jest niesamowite jaki Pani tarot jest trafny i jedyny!!! Dziękuję bardzo za tą cudowną rozmowę i dodanie mi wiary i nadziei:)
2013-02-02 02:12, Ewik73

100 % sprawdzalności
Bardzo dziękuję za pomoc… w przeciągu 5 dni 2 rzeczy się sprawdziły oby tak dalej :))
2013-01-28 13:19, Natasza123
🙂
Sama prawda! Karty Pani Agusi widzą rzeczy, które są i po prostu aż byłam zaskoczona! Super!
2013-01-25 22:53, rahael

fachowa pomoc
Bardzo długo próbowałam się do Pani dodzwonić, ale warto było.Jest Pani bardzo ciepła osobą wszystko z przeszłości się potwierdziło a z przyszłości? mam nadzieję, że już wkrótce się spełni :). Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
2013-01-25 12:08, Natasza123

Dziękuję bardzo Pani Aggusiu!!!
Rozmowa ciepła i same sprawdzalności! Pani talent docenia wiele osób a widzowie Panią kochają! Z wielką nadzieją patrzę w przyszłość a to dzięki Pani przepowiedni…;) Stale się sprawdza wszystko! Dziękuję i pozdrawiam:)
2013-01-19 18:58, Anulaa

Ktoś taki Jak Pani to Skarb!
Droga Kosmico trwajcie setki lat i zawsze z naszą Gwiazdą programu – najlepszą tarocistką świata AGGĄ SOYALA!!! Dziękuję Pani Aggusiu!!!
2013-01-18 01:19, Sigall

Same trafności!!!
Dziękuję bo wszystko się zgadza i to jest niesłychane jakie posiada Pani wielkie umiejętności!!!
2013-01-15 00:05, Agama1
Horoskop 2013
Dziękuję Pani za dobre rady na 2013 rok,bardzo wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania.Teraz będę czekać na spełnienie. na pewno powrócę! Polecam.
2013-01-10 19:37, halina13

Cudowna Kobieta!
Bardzo dziękuję Pani Aggusiu bo wszystko jak zwykle się sprawdza! Pani umiejętności są niesamowite! Kosmica ma wspaniałego doradcę! Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
2013-01-10 11:32, EdwardU

Super, super, super doradca i WIELKI ANI…
Pani Aggusiu. Bardzo dziękuję za rozmowę i za doładowanie energetyczne. Jest Pani SUPER ANIOŁKIEM na tej ziemi. Zapomniałam powiedzieć, że wróżba na grudzień spełniła się, tak jak Pani mówiła. Dziękuję ślicznie za dzisiejszą różową energię. Dziękuję również za bransoletki i Aniołka. Talizmany od Pani działają !!! Mają niesamowitą moc. Mnie chronią i pomagają mi. To jest coś niesamowitego !!! Jestem bardzo Pani za to wdzięczna 🙂 🙂 🙂 Pani Aggusiu, życzę wszystkiego najlepszego !!! Niech spełnią się Pani wszystkie marzenia i życzenia !!! Pozdrawiam ciepluteńko. Maria
2013-01-09 21:10, jamysia121

Wszystko się sprawdza!
Dziękuję:) Zawsze wszystko się sprawdza a trafność niespotykana! Pani Aggusiu jest Pani wyjątkowa! Polecam każdemu takiego doradcę! Sama prawda:)
2013-01-07 23:44, rosik100

Cudowna 🙂
Trafność Pani Aguni jest niesamowita. Uwielbiam te rozmowy, warto czekać w kolejce 😉 a jaka miła niespodzianka dziś, że miałam oddzwonienie 😀 nie spodziewałam się, a bardzo potrzebne w tym momencie było :)) Polecam gorąco wszystkim, takie szczegóły jakie widzi w swoich kartach… to jest niesamowite, magiczne, cudowne :)Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku dla wszystkich 🙂 szczególnie dla tych, którym mocno ten poprzedni skopał tyłki, bo dla wielu był trudny… dużo lekcji widocznie do przerobienia dla naszych duszyczek 😉 pamiętajcie może być już tylko lepiej 😉 powodzenia! Wspierajmy się i bądźmy dla siebie życzliwi :))) tak jak życzliwa jest zawsze dla nas Agga Soyala :* pozdrawiam
2013-01-06 22:31, Kasia431

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 I DZIĘKUJĘ…
Pani Agguniu dziękuję z całego serca za wczorajszą naszą długą rozmowę! Pieniążki od losu przyszły dokładnie w tym terminie co Pani mi przepowiedziała:) Napisała ta osoba z daleka do syna::) Mój smutek dokładnie w tych dniach mnie nie opuszczał co Pani już na początku grudnia powiedziała… I nagłe zaproszenie na Sylwestra dostałam od tych osób, o których Pani wspomniała! I to wszystko w ciągu miesiąca grudnia! Pani sprawdzalność jest jedyna i niesamowita! Jest Pani rewelacyjna!To tylko kilka przykładów z ostatnich dni a w sumie to aż tyle! Dziękuję i życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU!!!:))) Pozdrawiam z rodzinką i dziękuję raz jeszcze!!!!!!!!!!
2013-01-06 19:41, EDUSIA

WIELKI i KOCHANY ANIOŁ
Pani Aggusiu, jest Pani ANIOŁEM O WIELKIM SERCU. Nie ma chyba człowieka, który tak dużo ludziom pomaga. Wspiera w chwilach złych i cieszy się powodzeniami innych. Jest Pani NIESAMOWITĄ osobą…no tak… bo jest Pani przecież ANIOŁEM !!! Dziękuję za poradę. Już się cieszę na jej spełnienie, bo wiem, że tak będzie. Pani porady i wróżby się sprawdzają. Tak się cieszę, że mogłam z Panią dzisiaj porozmawiać. Cieszę się całym sercem. Ponownie dostałam od Pani &lt;wielkiego kopa radości&gt; i tą niesamowitą energię, która daje mi tyle sił. ANIOŁKU mój kochany,tak trudno było mi kończyć rozmowę. Na końcu łzy wzruszenia mi poleciały. Tak się pokręciłam, że zamiast 'do usłyszenia’ powiedziałam 'do zobaczenia’. Jak mówią…góra z górą…lecz człowiek z człowiekiem tak. Życie jest takie dziwne, iż wszystko jest możliwe. Spełniają się przecież najdziwniejsze marzenia. Pani Aggulku, składam jeszcze raz najlepsze życzenia – wszystkiego dobrego spełnienia – Również dla Pani rodzinki. Serdecznie …
2012-12-13 15:28, jamysia121

BARDZO ZADOWOLONA
NAJLEPSZA DORADCZYNI,BARDZO MILA OSOBA.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. POZDRAWIAM GRAZYNA
2012-11-24 19:09, Baryla

Suuuuuuuuuuper!!!
Dziękuję Pani Aggusiu za rozmowy i porady! Zawsze wszystko się zgadza i spełnia!
2012-10-28 17:00, ewau4312
Pani Agga jest znakomita!
Dziękuję Pani Aggusiu, jest Pani znakomita!!! Tak miło Panią słuchać i na wizji i w poradzie anonimowej:) Pozdrawiam:)
2012-10-27 21:56, rosik100

Dziękuję bardzo!
Pani Agga to przemiła osoba, posiadająca niezwykłą wiedzę. To co przepowiada Pani Agga sprawdza się w 100%, na zadane pytanie otrzymuję wiele szczegółów, a nie tylko ogólniki. To była moja kolejna rozmowa i napewno nie ostatnia. Dziękuję Pani Aggo i pozdrawiam!
2012-10-22 21:10, anusiak80

zdrowie, firma
bardzo trafne odpowiedzi na zadane pytania.Bardzo miła osoba.Polecam.
2012-09-26 22:57, Januela1
Dziękuję Za Wszystko Pani Aggusiu!!!
Wspaniała, Kochana, Najlepsza, Cudowna, Znakomita, Wyjątkowa, Ciepła, Pomocna, Rewelacyjna, Przemiła. Pozdrawiamy najmocniej:)))
2012-09-26 13:44, EDUSIA

Dziękuje!!!
Pani Aga to bardzo życzliwa osoba. Trafnie ocenia bieżącą sytuacje. szybko i konkretnie odpowiada na pytania. Jeśli chodzi o przyszłość to część już się spełniła, czekam z niecierpliwością na tą pozostałą część. Pozdrawiam i gorąco polecam
2012-07-25 22:46, viki2508

dziekuje
bardzo miła rozmowa i porada też dobra pozdrawiam i polecam
2012-07-14 00:08, weronika52

Słoneczko Kosmiki:)
Pani wróżby są z głębi serca – dokładne i sprawdzalne! Jest Pani jedyna w swoim rodzaju Pani Aggusiu! Nikt Pani nie dorówna! Dziękuję i powracam. Pozdrawiam z rodzinką:)
2012-07-13 23:55, Sigall

Chcę jeszcze !!!
Fantastyczne czytanie kart. Wszystko sie zgadzało w 100%. Celne porady, dużo szczegółów. Znakomity kontakt, ciepłe, miłe podejście. Polecam w 100%.
2012-07-10 23:51, Voyt3c

ocena
Konkretne odpowiedzi,przemila osoba,polecam wszystkim Tego doradce.Milego dnia
2010-11-13 07:49, pietasze

5 GWIAZDEK
Nic dodać, nic ująć – utalentowana tarocistka! Pozdrawiam!!!!
2011-09-03 23:16, kalka12

ŚWIATEŁKO NADZIEI…
ZAWSZE POWRACAM DO PANI AGUSI BO PO JEJ ROZMOWACH CZUJĘ SIĘ SZCZĘŚLIWSZA:) WIELE SIĘ SPRAWDZIŁO A NA INNE PRZEPOWIEDNIE CZEKAM…JEST PANI DLA MNIE JAK SIOSTRA, KTÓREJ NIE MAM I DODAJE MI PANI SIŁY DO WALKI Z MOIMI SMUTKAMI:( BĘDĘ POWRACAŁA ZAWSZE I Z UTĘSKNIENIEM CZEKAM NA PANI PROGRAMY! DZIĘKUJĘ, ŻE PANI JEST, TO DLA MNIE BARDZO WIELE!!! POZDRAWIAM I KAŻDEMU POLECAM:) EDYTA.
2011-08-19 19:06, EDUSIA

Stojac na rozdrozu
Bardzo trafna porada. Dostalam nowa prace. Jestem zadowolona. Bardzo dziekuje. Anna
2011-07-17 21:54, anna31

Grazyna
Witam 🙂 Pięknie napisane 🙂
Kiedy pierwszy raz do Pani Aggi zadzwoniłam, opowiedziała mi Pani znaną historię.
Pamiętam jak mi Pani odpowiedziała na zadane pytanie
…”O jej stoi pani na rozdrożu dróg i nie wie w którą stronę iśc. Ma pani bardzo zranione serce i dużo pani ostatnio przeszła. No, widzę przy pani męża no, ale…
Na koniec powiedziała Pani… że ja z tamtąd odejdę…itd” Faktycznie tak się stało, za jakiś czas odeszłam i po 22-óch latach zostałam z niczym, bo zabrałam tylko swoje ubrania. Było ciężko, ale się nie poddawałam. Miałam pracę, w której spędzałam całe dnie. Pracowałam ciężko można powiedzieć jak mężczyzna. Minęło 8 miesięcy i czegoś się dorobiłam. Dzwoniłam często do Pani Aggi a Ona podpowiadała co Tarot pokazuje.
Pani Aggusiu, kiedy kolejny raz do Pani zadzwoniłam 30.01 z pytaniem. że szukam mieszkania, które chcę wynająć i czy dam radę się tam utrzymać sama usłyszałam…” Karty pokazują, że mieszkanie jest, ale dopiero koniec lutego początek marca. Pomoże pani z tym mieszkaniem jakaś kobieta. Mieszkanie będzie małe. Karty pokazują, że mieszkanie jest słoneczne i widzę to mieszkanie na pietrze. Będzie pani miała trochę żal, że ta pierwsza wpłata jakaś duża chyba kaucja czy coś takiego. Ale potem da pani sobie radę z opłacaniem, nie będzie jakoś tak ciężko…” Właśnie w środę zadzwoniła do mnie znajoma z którą kiedyś rozmawiałam na ten temat i podała mi tel. do właściciela, który chce mieszkanie wynająć. Oczywiście cała w skowronkach, dzwonie i pytam. A tu zdziwienie mieszkanie jest małe, okna wychodzą na południe i kiedy zapytałam na którym piętrze a On odpowiedział, że na pierwszym wiedziałam, że to jest to. To mieszkanie o którym mówiła Pani Agga. Faktycznie pierwsza wpłata jast wysoka, bo czynsz plus kaucja, ale wiem, że dam radę. Już jutro idę to mieszkanie zobaczyć i myślę, że będzie przeprowadzka. Warto Marzyć, bo Marzenia się spełniają. Pewnie, że były z początku nieprzespane noce i płacz w poduszkę. Ale się nie poddawałam i wiem, że pozytywne myślenie i wiara czyni cuda. A do tego Pani Agga i Jej Karty moja córka Inga i moja przyjaciółka Krysia. Dziękuję Pani Aggusiu tym bardziej, że to nie pierwsze, które się spełniło. Było odejście, był szpital i badania o których pisałam i teraz to mieszkanie!!! W tym roku kończę 48 lat i wierzę, że jeszcze przed 50-tką będzie to ostatnie spełnienie MILOŚC o którym Pani Agga mi mówi.
Pozdrawiam i życzę Wszystkim Spełnienia 🙂 🙂 🙂

—————————————————————————————————

Potrawy miłości
Agga Soyala | 2011-10-06 (13:04) |

A A A
Często droga do serca prowadzi przez żołądek i aby uzyskać zamierzony cel dodaj do jedzenia trochę magii
Jedną z podstawowych czynności życiowych człowieka jest jedzenie. Nie każdy jednak wie, jakie potrawy i przyprawy mogą pomóc nam w miłości.
Sztuką jest przygotować posiłek tak, by wyglądał i smakował apetycznie. Często droga do serca prowadzi przez żołądek i aby uzyskać zamierzony cel dodaj do jedzenia trochę magii.
Najważniejsze jest to, aby potrawy gotować z miłością. Oczywiście wygląd kuchni też ma wpływ na jakość gotowanych potraw. Pomieszczenie powinno być przepełnione szacunkie m i duchowością aby potrawy przepełnione były pozytywną energią. W tym celu należy zastosować poniższe wskazówki
1. Aby podkreślić naturalnie występujące wibracje posiłków i napojów dodajemy do nich kilka kropel esencji kwiatowych. Zawierają one wibrację – wzór energetyczny rośliny, który pomaga dostosować się do indywidualnych energii danego człowieka.
Oto przykłady:
Buk – wzrost tolerancji
Cykoria – zmiejszenie zaborczości
Dąb – wzrost wytrzymałości
Dzika róża – wzrost zainteresowania
Śliwa wiśniowa – zmniejszenie strachu
Wierzba – zmniejszenie gniewu
Wrzos – zmniejszenie egotyzmu
2. Wybieraj składniki o kolorach pobobnych z twoimi celami
3. Stosuj dużo ziół bo mają magiczną moc. Trzeba jednak uważać aby ich aromat nie przyćmił smaku potraw
4. Wybieraj składniki potraw o magicznej mocy.Łącz ze sobą te, które najlepiej odpowiadają twoim zamierzeniom.
5. Znaczenie ma też liczba dań i wykorzystanych składników.
6. Składniki mieszaj zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby przepełnić je pozytywną energią.
7. Podczas gotowania myśl o swom zamierzonym celu.
8. Gotuj z radością i miłością