DSCN6264

Obudź się tej wiosny

Obudź się tej wiosny

Jakże inny czas. Wszystko jest inne nieco stare, a jednak takie nowe. Jesteś! Nie uciekłeś, nie zwątpiłeś chociaż wątpisz niekiedy. Powracasz powoli do tego co kiedyś zgubiłeś. Jesteś taki sam, a jednak bardzo inny. Kombinujesz i uśmiechasz się i myślisz, że nikt nie wie co tam w sobie przeżyłeś. Walczysz o każdy dzień, który wydaje się wiecznością chociaż w wieczności utrapień juz byłeś. Widziałeś więcej niż chciałeś widzieć. To wszystko ma Cię wzmocnić, gdy będziesz płakał, gdy nikt nie będzie widzieć. Ocierasz swoje łzy, które tak naprawdę już wyschły. Wyczerpały się . Masz dość myślenia, analizowania i chcesz powrócić do swojego życiowego z Losem zmagania. Jeśli się trochę postarasz i jeszcze bardziej naprężysz wiem, że dasz radę swoje utrapienie przezwyciężyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każdego dnia dostajesz swoje szanse na nowo, aby być tym kim chcesz, aby być Tu i nigdzie indziej ze swoja głową i myślami ciężkimi. Jakże inny czas, ale juz spokojniejszy . Powoli zaczynasz rozumieć, że nic Ci nie pomoże zwyciężyć a jedynie Ty sam i On, Pan Bóg Wielki. Każdy ma tą Siłę w sobie i Ty też ją masz. Wystarczy, że Ty tej Sile odpowiesz, że zechcesz otworzyć się na wszystko to, co normalnością ludzie zwą. Twoja normalność jest trochę zachwiana, ale możesz ją zmienić wstając z łóżka każdego rana.

 

Inne miejsce. Inni ludzie. Z tamtych innych co myślałeś wyszło kłamstwo i juz pozbyłeś się złudzeń. Wiesz dokładnie kto jest przy Tobie i zawsze będzie. Ja też Cię znajdę i trafisz do mnie jeśli całych złudzeń się pozbędziesz.

 

Jeszcze lawirujesz jak ćma przy pięknej świecy, ale już wiesz, że nie ma prawdy, gdy temu co się dzieje szybko nie zaprzeczysz. Od Ciebie zależy, gdzie będzie Twój początek Twojego końca Świata. Już wiesz, że nie chcesz być w tym miejscu na długie lata. Możesz to zmienić jak wszystko czas zmieni, ale nie możesz się lenić, bo to jedynie źle na Ciebie wpływa. Tyle zdarzeń i tyle siły otrzymałeś, gdy czas był dla Ciebie niemiły. Teraz jest inaczej , bez smutku, strachu i bez rozpaczy. Przywykłeś do tego, co dla innych nic nie znaczy. Jak drgania na pajęczynie Twoje Życie daje Ci nowe szanse i nie tylko na Ciebie to wpływa i wpłynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogrom wibracji rozchodzi się do tych, którzy Cię kochają i oni wiedza i w swoich staraniach nie ustają. Twoje przeżycia, słowa, rozmowy są otwarte i prawdziwe, gdy nie chowasz się w swoje okowy. Jeszcze się boisz, ale już masz siłę walki. Jeszcze nie potrafisz wyrwać się ze swoich emocji, a na wszystkich innych patrzysz jak na swoje rywalki. Nie musisz z nikim konkurować, bo tu nie ma konkurencji, chodzi o Ciebie samego. Jesteś i codziennie dostajesz nowe szanse, co z nimi zrobisz zależy do Ciebie. Tu i teraz możesz być tym kim chcesz, ale walcz, bo wiem ze dasz rade odnaleźć siebie. Wojowniku!

 

 

Mam do Was pytanie ile z Was ma Facebooka? Będą relacje na żywo i dlatego pytam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magiczna linie zapraszam w czwartek tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

55 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *