DSC_0226

Obudź się tej wiosny z Matką Naturą

Obudź się tej wiosny z Matką Naturą

Mamy wiosnę, a wraz z nią nadeszły przepiękne energie początków. Zawsze powtarzam, że wiosna jest Magią początków, nadziei i miłości. To właśnie w tym czasie budzimy się z zimowego snu i tak jak Matka Natura rozwija swoje liście na drzewach, tak i my budzimy swoje Moce wewnętrzne. Na wiosnę czujemy, że musimy się otrząsnąć, zrobić coś nowego. Czujemy w sobie motywację i chęć do działania. Jesteśmy przepełnieni świeżą, nową energią, nadzieją oraz pomysłami na najbliższe miesiące.

 

Ja każdej wiosny odczuwam w sobie pewnego rodzaju przyspieszenie. Jestem bardziej energiczna i świeża pod względem emocjonalnym, fizycznym i psychicznym. Czuje, że moja wewnętrzna Moc rośnie i przyspiesza popędzając mnie do działania.

 

 

Wiosna to najlepszy czas na zaczynanie, tworzenie nowych planów, na zawieranie nowych znajomosci oraz na podejmowanie nowej pracy. To właśnie w porze wiosennej jest doskonały moment na wykonywanie wszelkiego typu Rytuałów, na dotkniecie Magii, ponieważ Magia czy Rytuał pozwala zaszczepić w Życiu danej osoby oraz przede wszystkiem w danej osobie, ziarenko, które będzie wraz z każdym kolejnym dniem, tygodniem i miesiącem , kiełkowało, aż wyrośnie to co dana osoba oczekuje, a wtedy może zebrać swoje plony.

 

Wiosną odczuwam Magie  jeszcze silniej i to na każdym kroku. Ogólnie moje życie jest Magiczne, ale wiosna osiąga swoje szczyty. Przyroda budzi się i to działa na mnie jak eliksir orzeźwiający. Moje postrzeganie pozazmysłowe , jasnowidzenie, karty są dokładniejsze i wyostrzone przez co jeszcze dokładniej mogę zajrzeć w głąb siebie , ale przede wszystkiem w Życie każdego z Was, kto przychodzi do mnie po poradę. Magia wręcz kłębi się w moim otoczeniu, ale także jest Ona przy Was.

 

Wystarczy, że na chwile się zatrzymacie w swoim pędzie codziennych spraw i delikatnie rozejrzycie dookoła siebie. Abyście mogli poczuć chociaż odrobinę tego o czym teraz pisze, wyjdźcie któregoś dnia na dwór i poczujcie jak orzeźwiający wiatr otula Was. Zatrzymajcie się na chwile i skoncentrujcie na tym uczuciu. Postarajcie rozpoznać w wietrze Żywioł Powietrza, który przynosi do Was pozytywną zmianę. Wiatr jest żywioŁem przynoszącym zmiany. Niektórzy z Was pewnie pamietają , że Soyala pochodzi z Indiańskiego języka i znaczy Wiatr, czas na zmiany. Uwielbiam Żywioł Powietrza, ponieważ jest lekki, przyjemny oraz bardzo skuteczny. Pomyśl trochę o tej energii , którą niesie wiatr, poczuj ją na swoim ciele, ale również postaraj się z nią scalić, połączyć w taki sposób jaki potrafisz. Nie myśl o niczym innym, a tylko o tym przyjemnym powiewie i zmianach, które niesie do Twojego Życia.

 

 

Spacerując zwróć też uwagę na wschód słońca i piękne kolory, które niesie ze sobą, przyjrzyj się dokładnie każdemu z nich. Słońce reprezentuje Żywioł Ognia. Jego kolory i Moc są ogromne. Energia płynąca ze słońca da Wam natchnienie, radość oraz wewnętrzną siłę. Zachwyt nad Słońcem dodaje pewności siebie oraz zdrowia, przez co będziecie czuli się lepiej.

Podczas swoich spacerów poszukajcie też wody, może to być rwąca rzeka, jezioro lub tez morze. Tam otoczą Was energie Żywiołu Wody. Przyjrzyjcie się w skupieniu, jakie kolory wody zauważacie. Bardzo lubię pracować z tym Żywiołem. Energie wody uspokajają, wyciszają, pozwalają się zrelaksować. Naturalna energia Żywiołu Wody pomaga pozbyć się napięć i gniewu oraz rozjaśnia myśli.Ciesz się widokiem wody, jej kojącymi właściwościami, które oczyszczają umysł i serce.

 

Możesz też wybrać się  na spacer do parku, lasu a nawet usiąść na trawie w swoim ogrodzie. Zdejmij buty i poczuj energie Ziemi. Skoncentruj się, aż poczujesz jak ziemia pulsuje, oddycha. Wczuj się w jej cudowny rytm. Usiądź pod drzewem albo po prostu przytul je i poczuj życiodajną energię i Moc płynącą z jego wnętrza. Życiodajne siły drzewa pomogą Wam się zrelaksować, dadzą ochronę i napełnią Was ogromem Miłości.

 

Tej wiosny postaraj się też spojrzeć na Księżyc, zaobserwuj  jego wschód, napełnij siebie całego Mocą Księżyca. Wiosna jest czasem przebudzenia to właśnie teraz możesz zacząć wszystko czego tylko oczekujesz, to właśnie teraz jest Magia początków. Nie czekajcie tylko działajcie! Wywiad ze mną z 09.04.2012 na temat wiosny można przeczytać tutaj https://aggasoyala.pl/o-mnie/

Ps.Bardzo lubię przytulać się do drzew oraz wypoczywać na łonie natury. Dziękuję Pani Paulli Ignasiak za wspaniałe towarzystwo 🙂

Na Magicznej linii bede dostepna od godz 13.00 do 22.00 z przerwami na obiad i kawe 

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

22 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *