yyyy

Oczyść się już teraz

Coś dziwnego i smutnego się dzieje, ale tego można było się spodziewać i tak jak napisała w komentarzu Pani Monka  i ja kiedyś też Wam o tym mówiłam w moich programach telewizyjnych na tvn i tvn7 i pisałam tu na blogu, że każdy jest równy, że każdy jest taki sam. Nie ważne jak się nazywasz, gdzie mieszkasz, Jesteś taki sam. Dzisiaj każdy na całym świecie boi się tak samo, albo prawie tak samo. Każdy ma strach w sobie, który niszczy.

Jednak bardzo wiele osób niby niesie Miłość i nazywa siebie, że są uduchowienie, że żyją w świecie duchowym , a tak naprawdę są zazdrośni i zawistni. Uważajcie na takie osoby, ponieważ szczególnie teraz wychodzą ze swoich ciemnych nor aby oczerniać innych. Mogą pięknie mówić o tym jacy to są wspaniali, jak dużo pomagają innym, a tak naprawdę chcą tylko korzyści, ponieważ gdyby szczerze chcieli Dobra to nie byłoby w nich zazdrości, zawiści, a faktycznie nieśli by Dobre Słowo i cieszyli się, że to Słowo idzie dalej.

Niestety teraz mamy Czas wielkiej próby o której pisano od wieków we wszystkich wielkich Przepowiedniach. Pisał o tym Nostradamus, Sybilla i inni. To jest Czas prawdy i nie takiej prawdy pitu pitu medialnej, ale Czas Prawdy swojej , Twojej, Naszej. Nie potrzebne są oskarżenia, gdy tak naprawdę nie wiemy jak było, niepotrzebne są zazdrości o pieniądze bo samemu nie osiągnęło się za wiele, niepotrzebna zawiść jeden drugiemu. Zanim cokolwiek osądzisz zapytaj, wyjaśnij i zrozum.

Teraz jest głęboki Czas oczyszczenia o którym wspominałam Wam już 3 sierpnia 2019 roku https://aggasoyala.pl/czy-trzeba-byc-dostosowanym-nie-to-obciazenie-z-trzeciego-wymiaru-czy-trzeba-byc-dostosowanym-nie-to-obciazenie-z-trzeciego-wymiaru-agga-soyala-708-888-688najlepsza-wrozka/

Teraz Duszę budzą się i Tylko od Was samych zależy którą Ścieżką pójdziecie na Waszej Drodze Życia. https://aggasoyala.pl/twoja-dusza-sie-budzi-a-ty-nie-mozesz-za-nia-isc-twoja-dusza-sie-budzi-a-ty-nie-mozesz-za-nia-isc-agga-soyala-708-888-688-najlepsza-wrozka-tarot-jasnowidz/

Jesteśmy wielką Energią CO JEST. Przechodzimy transformację czy tego chcemy czy nie. To właśnie TERAZ jest ten czas o którym tak dużo się mówiło od wieków. Każdy był zdziwiony, nie dowierzał, a gdy to się dzieje większość wypiera tą zmianę. Trzeba do tego wszystkiego podejść z mądrością. Kluczem do przetrwania i przemienienia się jest Miłość. https://aggasoyala.pl/klucz-madrosci-sekret-istnienia-agga-soyala-708-888-688/ Nie dajcie się prowokować do kłótni, nie dajcie się wciągać w jakieś afery i niepotrzebne spory. To nie jest potrzebne i tak wszyscy Jesteśmy równi. Zostawcie za sobą przeszłość i nie bójcie sie iść dalej, nie ważne jak i nie ważne kiedy, ale idźcie dalej za głosem Serca mimo wszystko i wbrew wszystkiemu. Kierujcie się Miłością.

Pamiętacie wpis z 11 stycznia 2019 gdzie zadałam Wam pytanie czy idziecie światłem czy cieniem?

Jeśli wtedy nie odpowiedzieliście sobie na to pytanie, jeśli wtedy może nie chcieliście sobie lub nie potrafiliście odpowiedzieć to teraz na pewno to zrobicie. Teraz są te wybory! W rzeczywistości każdy cień jest tylko projekcją słońca w odniesieniu do Naszych niekochanych i nieodkrytych części. Teraz mamy okazję pogodzić się z tym, czego nie chcemy sobie przyznać – właśnie to zwykle zauważamy o czymś negatywnym w stosunku do innych. Te części mogą teraz być dobrze przekształcone i stać się cenną częścią Twojej osobowości Nie obawiaj się tylko działaj!

 Żyjemy w bardzo ciekawych i trudnych czasach, aczkolwiek to wszystko ma sens. Zacznij swoje przebudzanie od otworzenia swojego Serca. Zastanów się nad tym co mówisz, co myślisz. Nie wprawiaj w ruch tego czego nie chcesz, a wypowiadając nieodpowiednie słowa, właśnie to robisz.

 

Zacznij dostrzegać i czuć coś głębszego, coś co masz w środku. Ostatnio jedna z Pań powiedziała, że nie ma tego czegoś w swoim wnętrzu. Ma, bo każdy ma. Należy zrobić porządek i wyrzucić nagromadzone przez wieki obciążenia. Należy zacząć myśleć w inny sposób. Nauczono Nas myśleć tak a nie inaczej, wymazując zdolność głębszego postrzegania Świata. I jakże aktualny wpis z 23 kwietnia 2018 roku przeczytajcie i przemyślcie, jestem bardzo ciekawa Waszych komentarzy https://aggasoyala.pl/uwolnij-sie-matrixa-uwolnij-sie-matrixa-agga-soyala-708-888-688-kontakt/

Na Magicznej linii będę dostępna do poznych godzin wieczornych z przerwa na kawe.

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

19 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *