aggasoyalalampa

Oczyszczanie energetyczne mieszkania

Jeszcze do Wiosny daleko i do wiosennych porządków, aczkolwiek na początku Lutego dobrze jest wysprzątać swoje mieszkanie ze złych energii.

Oczyszczanie energetyczne mieszkania jest bardzo ważne, ponieważ ma wpływ na każdą Sferę Życia Sferę Finansową, Sferę Uczuciową i Sferę Zdrowotną.

Jeśli mieszkanie jest obciążone złymi energiami oraz gdy energie nie były poruszone od dłuższego Czasu, może nastąpić powolna strata finansowa, problemy ze Zdrowiem czy kłótnie w związku lub brak Miłości ogólnie. Energia  nie może być zastała. Nie może być ciężka, nieprzychylna. Musi dodawać Siły i Radości, a nie ją zabierać. Dlatego tak ważne jest regularne, cykliczne oczyszczanie mieszkania.

 

Najlepiej jak to zrobi profesjonalista, ale możecie też sami to wykonać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Musicie się wykąpać, oczyścić swój Umysł. Najlepiej, abyście w Domu byli sami bez innych osób. Jeśli macie zwierzęta trzeba je przenieść do innego pomieszczenia niż te, w którym będziecie w danej chwili wykonywać oczyszczenie.

 

Oczyszczenie należy zacząć od lewej strony pomieszczeń i tak np wchodząc do mieszkania po lewej stronie masz kuchnie, więc zaczynasz od kuchni od jej pierwszego lewego roku po Twojej lewej ręce. Gdy oczyścisz kuchnie przechodzisz do kolejnych pomieszczeń w dalszą lewą stronę.

Następnie rozglądasz sie po pomieszczeniu i sprawdzasz czy żaden przedmiot Cię nie denerwuje, jeśli tak przenieś go gdzieś indziej lub schowaj. Sprawdź czy podoba Ci się rozmieszczenie przedmiotów w tym pomieszczeniu. Złe ułożenie przedmiotów i przedmioty, które denerwują, zakłócają energie.

 

Następnie przewietrz pomieszczenia. Dobrze mieć w oknie lub na balkonie dzwonki wietrzne, które podnoszą wibracje pomieszczeń. Gdy to zrobisz musisz aktywować energię tzn. w pewnem sensie uruchomić nową, pozytywną energię. W tym celu należy zaklaskać, zadzwonić dzwoneczkiem lub jakimś instrumentem. Należy wykonać to w każdym oczyszczanym pomieszczeniu.

 

Następnie umyj ręce. Kolejnym krokiem przy oczyszczaniu jest okadzanie pomieszczeń. Najlepiej zrobić to przy użyciu szałwii białej.

 

Następnie omieć ściany i sufity miotłą. Gdy już wszystko wykonasz ponownie umyj ręce pod zimną Wodą, w ten sposób pozbędziesz się złych energii, które przyczepiły się do Ciebie podczas oczyszczania.

 

Po przeprowadzeniu oczyszczania należy pamiętać, aby być ostrożnym przy zapraszaniu Ludzi do Domu, ponieważ mogą ponownie zostawić swoje brudne ślady:)

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz 13 do wieczora.

 

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło???

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *