odbierz to co Ci się należy

Życie kołem się toczy, ale zawsze należy iść do przodu i szukać najlepszych rozwiązań na daną chwilę. Czasami Los stawia Nas w trudnych sytuacjach, ale to wszystko jest „po coś”. Wielokrotnie mówiłam Wam o tym w swoich programach telewizyjnych.

Nie należy się zamartwiać, bo to nic nie da…to osłabia energetycznie i wtedy następuje zapętlenie w spirali strachu. Wszystko jest „po coś” …Nawet jeśli w danej chwili wydaje się sytuacja bardzo trudna i zawiła , to gdzieś na dnie zawsze jest jakieś rozwiązanie. Świat dalej jest .Tu nic się nie zmienia. Zmienia się tylko Twój Świat.

To jak odbierzesz ten Twój Świat zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Postaraj się wyciszyć, opanować i na spokojnie podejść do danej sprawy. Przemyśl wszystko jeszcze raz bardzo dokładnie . Wsłuchaj się w wewnętrzny głos i zacznij działać. Musisz mieć plan na to co zrobisz dalej. Nie bój się podejmować decyzji, nawet w tych najbardziej zawiłych kwestiach. Jeśli podejmiesz „złą ” decyzję to będzie ona „zła” jedynie na jakiś Czas , ponieważ tak czy inaczej Los postawi Cię na właściwe tory Życia, abyś dalej mógł się nim cieszyć.

Są osoby, które już nie wiedzą co to jest Radość, już nie ufają , że może być inaczej….a może. Wszystko zależy od Twojego nastawienia…Nie wystarczy czegoś bardzo chcieć….to należy poczuć gdzieś w głębi siebie.

Należy poczuć w głębi swojego Serca i swojej Duszy ten wewnętrzny spokój, że wszystko będzie dobrze, że sprawa się wyjaśni, poukłada. To nie jest łatwe ponieważ trzeba przy tym być bardzo otwartym i wyciszonym aby znaleźć w sobie tą wewnętrzna siłe. Ona jest w każdym z Nas.

Ta siła dla jednych będzie Miłość do konkretnej osoby lub do Rodziny, dla innych będzie  to wiara w Najwyższego. Ta siła jest i w Tobie! Odszukaj ją i zacznij działać. Nie bój się ! Strach jest niszczycielski chociaż tak bardzo potrzebny, aby moc przetrwać.

 

Zapal białą świecę, zapal kadzidło, wycisz się i wejdź w głąb swojego wnętrza. Podświadomość i nadświadomość da Ci subtelny znak…da Ci rozwiazanie…..

Może to być chwilowa myśl, jakiś zapach, fragment piosenki , jakieś zdanie czy historia, którą gdzieś słyszałeś. Otrzymasz znak prowadzący do wyjaśnienia sytuacji, prowadzący do spokoju i rozwiązania, tak bardzo Tobie teraz potrzebnego.

Nie zamartwiaj się już więcej. Dasz rade ! Jeśli nie wiesz jaką decyzję podjąć i mimo usilnych starań nic Ci nie przychodzi do głowy …zawsze możesz porozmawiać ze mną i moimi Kartami Tarota . Nie obawiaj się. Ja nikogo nie oceniam i nie ważne jakie masz problemy , wątpliwości czy obawy , razem na pewno znajdziemy najlepsze wyjście z danej sytuacji. Niestety należy być cierpliwym bo Świat ułożony jest w ten sposób, że Czas się nie liczy….We Wszechświecie nie ma pojęcia czasu…… Tam wszystko dzieje się i juz. Czas wymyślił Człowiek i dlatego Człowiekowi bardzo trudno zachować cierpliwość….

Na Magicznej Linii będę dostępna w godz.popołudniowych tel.708 788 222 i 708 888 688 .

Pozdrawiam ciepło !Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

39 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *