aahhs

Odleglosc milosci …..Milosc w odleglosci

 

Dzisiaj chciałam napisać o rozstaniach i powrotach….nie na zasadzie zerwań….ale po prostu o powrotach wynikających z odległości , ktora jest czasami miedzy ukochanymi.
Jest wiele takich związków które muszą rozstawać się na jakiś czas…..jest to tym bardziej trudne gdy miłośc jest wielka a odległośc jeszcze większa…..jednakże z drugiej strony takie rozstania uświadamiaja nam jak bardzo jesteśmy zakochani, jak bardzo brakuje nam tej drugiej osoby….Na początku relacji takie rozstania sa jakby sprawdzianem uczuc i cierpliwości czy związek przetrwa czy tez nie…..w pózniejszym czasie zdawać by sie mogło, że jest łatwiej ……jednakze to nie prawda….tęsknota wzmaga uczucie ….jedna i druga strona zmierza sie z cierpliwościa , własnymi słabościami a także odkrywa ,że można kochac jeszcze bardziej i jeszcze mocniej ( co tak naprawdę wydawało sie juz niemożliwe)….Niestety takie jest życie w obecnych czasach iz związki musza przechodzic próbę dojazdow, próbe odległości a co za tym idzie wzajemnego zaufania. Jeśli to wszystko przetrwają i nadal sie kochają , nadal sie pragną to znaczy , że ich miłośc jest prawdziwa i silna. Mysle , że warto sie nad tym zastanowić……warto tez zawalczyc o swoja relacje , dac szansę tej drugiej osobie a przede wszystkim dac szansę sobie samemu na miłośc …na fajny związek…..i nie skreślajcie jakiejs znajomości tylko dlatego , że mieszkacie daleko od siebie….ze obawiacie sie dojazdów. Miłość odnajdzie Was wszędzie …należy tylko dac Jej szanse a czasami zawalczyc troszeczkę i uzbroić sie w cierpliwośc.
Zastanówcie sie …..gdy jest wszystko pięknie i ładnie to jest łatwo….prawda??? Jednak gdy mamy utrudnienia to juz cos nam zaczyna sie nie podobać……Zycie wystawia Nas na próbe MIłości ….na probę danego zwiażku, danej relacji …..jeśli ją przetrwamy to jakbyśmy wygrali Los na loterii!!!! Wtedy cały Wszechświat wszystkie tęsknoty nam wynagrodzi !!!! I juz zawsze bedziemy mogli cieszyc sie tym związkiem z ukochana osobą!!!!
Pomyślcie nad tym………
czy warto zaryzykowac…??????
Wiem ,że TAK!!!!!  😉  🙂

Na Magicznej Linii jutro 23.03 bede dostepna od godz. 11.00 do poznych godzin tel zdjwieczornych z przerwa na obiad 🙂 Tel.708 788 222. Czekam na rozmowe wlasnie z Toba  🙂 !!!
Miłej nocy życzę!
Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

84 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *