20160716101548.jpg

Odwyk

Myślałam , że to mnie nie spotka…Chociaż z drugiej strony mogłam się tego spodziewać. Kurcze… Chyba uzależniłam się od laptopa. Może nie jakoś obsesyjnie , ale jednak. To wszystko przez Was. Tak.

Ciągle zaglądam na bloga, aby sprawdzić czy Jesteście, czy piszecie do mnie.
Hmm… Brakuje mi programów telewizyjnych i rozmów z Wami w Tv.

Mogłabym skorzystać z zaproszenia prowadzenia programów w Ezo, ale nie mogę, bo mi się tam po prostu nie podoba. Nie ma obecnie takiej Tv ezoterycznej w której chciałabym prowadzić programy. Jak powstanie taka jak Kosmica Tv to się zastanowię . Z drugiej strony to uważam , że pięć lat nieustannego prowadzenia programów telewizyjnych na żywo, przy otrzymaniu od szefa maksymalnej ilości godzin na wizji (chcieli mi dać wszystkie, ale że innym też muszą dać ) wystarczy. Dzisiaj nawet Piotr Dacjusz Górski dodał też zdjęcia z Kosmica Tv. Moje i Piotra Dacjusza zdjęcia możecie zobaczyć na Jego Fb.
To wszystko przez Was, że tęsknię za Wami i Waszymi pozdrowieniami na wizji. To właśnie przez Was i dla Was siedzę Nocami i zastanawiam się na jaki temat post napisać. To przez Was muszę mieć fanpage na fb, chociaż Facebooka nie lubię.

Mogłabym tak jeszcze długo wymieniać. To wszystko razem wzięte doprowadziło do mojego uzależnienia się od internetu i laptopa. To jest straszne. Muszę pisać do Was przez dwa tygodnie na telefonie . Laptop pojechał na urlop. Mało się przy tym nie pokłóciliśmy. Zaszantażowałam go, że jak nie podda się leczeniu to go zostawię. No i teraz muszę radzić sobie bez niego. Ciągle się łapię na tym , że chcę czegoś szukać w necie. Nigdy nie korzystałam z tego w telefonie i dlatego tak bardzo brakuje mi laptopa.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11:00 tel.708 788 222 i 788 888 688.

Pozdrawiam ciepłoWasza Agga Soyala ❤️

Tags: No tags

24 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *