Opowiedz mi o mnie abym mogła poznać siebie 💚

Opowiedz mi o mnie abym mogła poznać siebie 💚

Opowiedz mi o mnie abym mogła poznać siebie💚💚💚

Opowiedz mi o mnie jak to było, gdy przyszłam. Opowiedz mi o mnie jak to było, gdy zaczęłam rozumieć, gdy zaczęłam zauważać, że jestem TU. Opowiedz mi o mnie, bo wiele niejasności jest w mojej głowie. Powiedz mi, co mi, co lubiłam robić, jaka byłam, czego się bałam, czego się nie słuchałam. Opowiedz mi o mnie, bo nie znam tamtej siebie, nie wiem jaka byłam. Opowiedz mi o mnie, czy dużo straciłam nie wiedząc wszystkiego? A może nie mam tego wiedzieć… jednak chce, bo chcę poznać bardziej siebie. Chce połączyć w całość tą małą Wielką Istotę, którą jestem, którą byłam i którą będę🤍🤍🤍🤍🙏🏼
Chce połączyć w całość te wszystkie drogi, które przekroczyłam, które przekraczała będę💚💚
 
Jednak chcę się bliżej poznać, chcę jak najwięcej o sobie wiedzieć, aby móc pójść dalej, aby móc kroczyć wolna 🙏🏼 🤍🤍🤍🤍
 
 
Będąc na pewnym etapie swojego życia może już mieliście albo dopiero będziecie mieć, takie uczucie, że tak naprawdę siebie nie znacie, siebie jako ludzi, siebie jako człowieka, bo to, że Jesteście Wielką Istotą to na pewno już odkryliście. Jeżeli nie, to odkryjecie to za chwilę.
 
Jednak jest taki etap w życiu, nieważne ile się ma lat, gdzie na pewno zastanawiacie się, czy Wy z przeszłości Jesteście tymi samymi osobami. I rozmyślając nad tym na pewno nie jedna osoba z Was doszła do wniosku, że niby Jesteście tą samą osobą, ale Jesteście też inną. Nie potraficie jakby połączyć tego wszystkiego w całość. Nie potraficie zrozumieć patrząc wstecz i niejednokrotnie zaakceptować tego, jacy byliście w przeszłości. Tutaj już nawet nie chodzi o wybory, które podjęliście w przeszłości, ale bardziej o to jacy byliście.
 
Byliście na pewno inni, to nie znaczy że lepsi  lub gorsi, od tego jacy Jesteście teraz, ale byliście inni. I tak naprawdę w pewnym momencie swojej wędrówki, swojego Życia dochodzicie do wniosku, że tak naprawdę siebie nie znacie. Tak, człowiek nie zna siebie, dlaczego? Dlatego że nie wie jakby się zachował w całkiem nowych nieznanych mu sytuacjach, nie wie jakby zareagował, nie wie jakie decyzje by podjął.
 
 
 
 
 
Patrząc jednak w przeszłość możemy wyciągnąć bardzo wiele wniosków. Niejednokrotnie nie są to wnioski jakieś miłe. Nie są to spostrzeżenia, które chcielibyśmy dostrzec. W takich momentach Jesteśmy wystawieni na głęboką analizę siebie samych. Nie wszyscy są na to jeszcze gotowi. Jednak rozmowy z najbliższymi, z Rodzicami, z dalszą Rodziną, ze znajomymi z przeszłości, mogą Nam wiele podpowiedzieć, mogą Nam wiele wyjaśnić.
 
 
Ale w takich rozmowach, jeżeli już będziecie mieli na nie wystarczająco dużo siły, jeżeli już będziecie wystarczająco odważni, aby je podjąć, nie denerwujcie się i nie myślcie, że te osoby, które będą opowiadały, że one mówią coś złośliwie. One będą przekazywały Wam swój obraz Was, jak Was wtedy odbierały i jak Was wtedy widziały. To nie znaczy, że tacy byliście naprawdę, to nie znaczy, że macie z tym jakoś bardzo mocno się identyfikować, ponieważ jest to odczucie, widzenie jedynie tych osób.
 
Jednakże jeżeli opowie Wam o Was Wasza Mama, Wasz Tata, to Oni w pewnym sensie będą mogli przekazać Wam najistotniejsze informacje o Waszym zachowaniu, o Waszych reakcjach, o tym co robiliście a czego nie, ponieważ Oni byli, a przynajmniej powinni być, największą ilość czasu niż pozostało osoby. Jeżeli o Was powiedzą, zrozumiecie też, dlaczego tak a nie inaczej reagujecie na wiele sytuacji, tak a nie inaczej podejmujecie decyzję, i tak a nie inaczej się zachowuje się.
 
Często są to rozmowy bardzo trudne, ponieważ analiza była bardzo bolesna. Niejednokrotnie obraz, który mamy zakodowany w swoim umyśle i z którym idziemy przez życie, różni się bardzo od tego obrazu, który przedstawia Nam najbliżsi. Wtedy dostrzeżemy jakimi byliśmy dziećmi, ale również dostrzeżemy jakie sytuacje i zdarzenia spowodowały, że teraz mamy np. leki, nerwice, niepoukładane Życie uczuciowe, lub problemy ze znalezieniem pracy.
 
 
Takie rozmowy są ciężkie, ale są bardzo budujące, jeśli podejdziecie do nich z lekkim dystansem, aczkolwiek wsłuchując się w nie bardzo. Jeśli nie macie już możliwości rozmowy z najbliższymi to zawsze można odkryć siebie na nowo poprzez rozmowę ze mną, poprzez analizę Was samych, poprzez cofnięcie się w czasie.
 
Należy również pamiętać, że cokolwiek byście się nie dowiedzieli, to Jesteście wspaniałymi Istotami Światła🤍🤍🤍🤍, które poszukują jak nigdy dotąd właściwej Drogi.
 
Jesteście tym Światłem, które jeśli ma świec w pełnej okazałości musi mieć przestrzeń. I aby ta  przestrzeń Światło mogło mieć, trzeba rozszerzyć swoje postrzeganie, swoją obecną rzeczywistość a także przeszłą.
 
 
 
 
Jeżeli mieliście lub macie właśnie teraz ten moment w Życiu, że nie potraficie  dopasować dawnego siebie do obecnej osoby to oznacza, że idziecie właściwą ścieżką rozwoju duchowego. To oznacza, że zaczynacie nie tylko coraz bardziej rozumieć, ale zaczynacie czuć, że do tej pory żyliście w systemie, który absolutnie Wam nie odpowiadał. Teraz potrzebujecie bardzo mocnego uwolnienia się z tego systemu. Zaczynacie nie tylko rozumieć swoim umysłem, ale również zaczynacie to czuć gdzieś wewnętrznie w środku 🤍🤍🤍  🤍
 
 
   Mogą to być na początku tylko przebłyski tego uczucia, nawet sekundy, potem minutę, aż w końcu będziecie to czuć całym soba. I co jest w tym wszystkim bardzo charakterystyczne, że gdy po raz pierwszy to poczujecie, to poczujecie w środku samych siebie wielką radość i ulgę 🙏🏼🙏🏼💚💚
Pewnego rodzaju uwolnienie i spokój, z jednej strony nowy spokój do tej pory Wam nie znamy, ale z drugiej strony, spokój, za którym bardzo tęskniliście. Jest to pozornie tylko nowy spokój, ponieważ Wy o tym zapomnieliście. Jednak cały czas Wasze wnętrza, Wasza Dusza tęskniła za tym spokojem. 🤍🤍
 
Gdy zaczniecie doświadczać tego poczujecie ten spokój, poczujecie się jakbyście wrócili do Domu. No, może jeszcze nie będzie to taki całkowite powrót do Domu, ale będziecie czuli, że Jesteście na właściwej drodze, która do tego Domu Was prowadzi. Zrozumiecie, że ten spokój został zepchnięty na dalszy plan poprzez system w którym Żyjemy tu na Ziemi. Bylibyśmy Wszyscy inni gdyby od samego początku przejścia tu na Ziemię dbano o to, abyśmy potrafili mimo wszystko pozostać wolni . I bylibyśmy wolni gdyby uczono Nas np. medytacji. Gdybyśmy uczyli się medytacji od najmłodszych lat nie byłoby tylu nerwic, zawiści, zazdrości, ponieważ globalna świadomość tego by nie wytworzyła, po prostu by tego nie znała. Tak więc, gdy chociaż na sekundę poczujecie tą wolność, możecie mieć pewność, że idziecie w dobrym kierunku, i że przy odrobinie wysiłku coraz częściej tą wolność będziecie czuć.
Cały czas pamiętając że jesteście Świetlista Istota 🤍🤍🤍🤍
 
Na początku możecie tego nie czuć, możecie mieć to jedynie w swoim Umyśle lub będziecie próbować jakby na siłę przekonywać się do tego. Wszystko zależy od tego czy Jesteście już na to gotowi czy też nie. To jest bardzo proste. Wystarczy, że nad tym się głębiej zastanowicie i stwierdzicie, że faktycznie tak jest. Wszystko co nas otacza jest energią. My sami też Jesteśmy energią 💚💚
 
 
Są na to badania naukowe. To co widzimy powstaje z Naszych przeszłych i teraźniejszych myśli. Nieważne czy to są myśli miłe, czy wręcz przeciwnie. To są wszystko zmaterializowane Nasze myśli. Często są to myśli nad którymi w ogóle nie mieliśmy kontroli. Dlatego tak bardzo ważne jest, abyśmy poznali siebie tych z przeszłości, ponieważ wtedy będziemy mogli uporządkować tych siebie, którymi Jesteśmy teraz oraz dać sobie szansę na lepszych siebie w przyszłości.
 
 
 
 
 
Opowiedz mi o mnie, abym mogła poznać siebie, jest bardzo głębokim przekazem, który dobrze by było, abyście zrealizowali do końca tego roku kalendarzowego. I tak jak już mówiłam, jeżeli nie macie możliwości żeby ktoś o Was opowiedział, to jak najbardziej zapraszam do rozmowy ze mną. Cofniemy się w czasie i na pewno uzyskamy bardzo ciekawe zadowalające, aczkolwiek uprzedzam, że mogą być nawet smutne wyniki. Jednak należy to przyjąć, aby móc odnaleźć wewnętrzny spokój w sobie.
 
 
Teraz, gdy jeszcze mamy lato i mamy większą siłę możemy to uczynić. Uczucie zagubienia, które odczuwa od długiego czasu bardzo wielu z Was, wynika właśnie z ekstremalnych zmian energetycznych, jakich do tej pory jeszcze nie było. I to wszystko rzutuje na Wasze samopoczucie, to wszystko ma skłonić Was do poszukania samych siebie. Do odnalezienia Was takimi jakimi Jesteście naprawdę.
 
Już wiecie, że Jesteście Istotami Świetlistymi🤍🤍, ale jeszcze musicie to poczuć. I aby to zrobić, trzeba trochę cofnąć się w przeszłość. Jednak cofnięcie w przeszłość i uporządkowanie poprzez poznanie siebie i poprzez połączenie dawnego siebie z obecnym siebie, da Wam obraz całości takiej, na ile to jest możliwe, ponieważ czy o tym Wiecie czy też nie i tak Jesteście piękną całością. Powiem więcej, Jesteście całością, Jesteśmy My razem jedną wielką całością, My razem Jesteśmy jedną wielką duchową Światłością, Istotą Światła🤍🤍🤍🤍 Jesteśmy Jednym. Ty, ja, oni, wszyscy są jednym 💚💚
 
Im więcej osób doświadcza tej wolności o której napisałam wcześniej, tym bardziej  możemy poczuć, że Jesteśmy tą całością. To nie jest łatwe zadanie dlatego, że bardzo wiele osób jest zamkniętych, bardzo wiele osób jest wręcz wrednych, one jeszcze nie wiedzą, one jeszcze nie są gotowe. Nie muszą być nawet gotowe, ponieważ każdy idzie w swoim tempie. I te osoby nie są ani gorsze, ani  lepsze, po prostu są jakie są. Nie należy ich ani potępiać, ani na siłę uświadamiać, ani im czegokolwiek wyjaśniać. Najlepiej oddalić się od takich osób bo widocznie nie ich pora, aby dostrzec wolność.
 
 
 
 
 
 
Tak patrząc na to wszystko i chłodno jakby na tym się zastanawiając tak po prostu, dochodzę do wniosku, że wiedziałam, że takie coś będzie, ale nie wiedziałam, że akurat ja będę w tym uczestniczyła. Bardziej uważałam, że to wszystko nastąpi za jakiś przynajmniej 100 lat. Wiedziałam, że Era Wodnika trwa już tyle dekad, aczkolwiek zastanawiałam się czy będzie miała, aż taki wpływ, a jednak tak. Jest to wszystko dla Nas wszystkich, na całym świecie, bardzo nowe.  Jest teraz bardzo wiele osób, które podążają za modą, które idą na oślep. Jednak w tym wszystkim, w tym tak modnym teraz oświeceniu, przebudzeniu, rozwoju duchowym, nie chodzi o wyklepane regułki, nie chodzi o wielkie pokazy swoich umiejętności, ale chodzi o odnalezienie siebie w samym środku siebie, własnej Istoty Światła. Istota jest teraz bardzo poruszona, Ona czuje, że po wielu latach i po wielu wiekach nawet cierpliwego oczekiwania, ma możliwość zostać dostrzeżona i doceniona oraz nad wyraz umiłowana. To tyle na dzisiaj, przemyślcie to❤️
 
Dajcie znać w komentarzach jak to wszystko odbieracie, jak to wszystko u Was jest . Zapraszam do rozmowy ze mną, opowiem Wam o Was, abyście mogli bardziej poznać siebie. Terapeutyczna sesja Tarota oraz innych kart na pewno Wam pomogą, tak jak pomogło do tej pory, albo jeszcze bardziej.🤍🤍🤍🤍
 

 

 

 

☎️ Na Magicznej linii będę dostępna do godz wieczornych, z przerwą od godz 14.30 do 16.30 i potem do około 22 albo i do 23

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

56 comments

 1. ReplyEB

  Pani Agnieszko ja wczoraj zapytałam o urodziny Krzysztofa a Pani opowiadała o Świętach Bożego Narodzenia ??😊 piekę schab na każde święta , to jest danie nr 1 no i sałatka 😊 coś się zamieszało 😉 a co z urodzinami ?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Mozliwe, ale niekiedy tak jest, o czym wielkokrotnie mowilam w swoich programach telewizyjnych, ze np pytamy o milosc a pokazana jest np praca. Dzieje sie tak dlatego, ze Karty pokazuja Nam to co w danej chwili jest dla Nas najwazneijsze, to na co mamy szczegolnie zwrocic uwage i dlatego tak sie dzieje. Byc moze i swieta sa bardziej z jakiegos powodu znaczace niz urodziny. Chociaz z tego co sobie przypominam Karty daly odpowiedz na urodziny a schab mozna piec nawet na niedziele 😉

   1. ReplyEB

    skojarzyłam to ze świętami bo ten schab to tak jakby nasz rytuał świąteczny . On zawsze przypomina mi o schabie chociaż ja zawsze piekę – chyba z obawy żebym przypadkiem nie zapomniała 😏

     1. EB

      albo żebym przypadkiem nie upiekła innego 🤣😂 bo uwielbia ze ten śliwką i taki musi być 🤣😂

 2. ReplyAgnieszka J

  To jest faktem. Byłam w domu rodzinnym, odwiedziłam rodziców, rodzine, znajomych. Przebywając z nimi, rozmawiając przyszło do mnie przekonanie, stwierdzenie… Nic już nie będzie takie samo…. Po głębszej analizie tego stwierdzenia zobaczyłam siebie kiedyś, teraz…. Poczułam ogromne szczęście, radość, wdzięczność, taki wewnętrzny spokój. Poczułam miłość do siebie samej i wszystkich. Poczułam że wszyscy jesteśmy jednością, podobni do siebie. Mając pytania w sobie… zrozumiałam, że rodzina… znajomi dali mi odpowiedź i to we właściwym czasie dla mnie. Jestem…. a właściwie byłam jakby w każdym z tych osób… To jak odbicie lustrzane. To jest tak, że jak poznamy, zobaczymy, poczujemy to co było, doświadczymy tego i zaakceptujemy to idziemy dalej, bardziej się rozwijamy. Nasza dusza jest szczęśliwa, spełniona i realizujemy się dalej, bardziej…. Należy słuchać co do nas mówi… Co podpowiada każdego dnia. Zawsze do nas mówiła, tylko my wcześniej tego nie słyszeliśmy… bo to nie była ta chwila, ten odpowiedni moment. Jeśli doświadczymy to wszystko, zaakceptujemy… To jesteśmy wolni, piękni i szczęśliwi. Jesteśmy światłem, zawsze byliśmy, ale nie wiedzieliśmy o tym. Ściskam mocno💕💕💕

 3. Replyfanka z pałacu

  Cudowny wpis Pani Agnieszko,tyle przemyśleń. Stara się Pani bardzo dla Nas,to jest duża sprawa,że Pani cały czas tworzy i rozjaśnia umysły swoich klientek.Dziękujemy Pani za taki trud i zaangażowanie. Pani jest cała ezoteryczna chyba każda komórka Pani ciała jest jedną ezoteryką,myślę ,że po to się Pani urodziłą,aby służyć i pomagać.To jest jak misja którą Pani pełni.Pozdrawiam i życzę długich lat w zdrowiu i służbie potrzebującym.Proszę sie nie zmieniać ,proszę niech Pani taka zostanie,uczciwa ,wierna i oddana.

 4. Replygosia

  Przepiękny wpis i jak najbardziej realistyczny. Warto się zastanowić nad samym sobą, posłuchać co mówią inni i to dobre i to złe, wsłuchać się w siebie, zastanowić się co nas zmieniło, zastanowić się czy przypadkiem w pogoni no właśnie w pogoni ale zaczym nie zatracamy siebie własnego ja. Do usłyszenia Małgosia.

 5. ReplyMonka

  Dziękuję za dziś a wpis rewelacyjny .gleboki dający do myślenia ,zatrzymania się na chwilę i wysłuchania w bicie swojego serca. Co też tam ono szepcze, przygluszone codziennoscia .

  1. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

   Marta ,najlepiej to zadzwonić do operatora sieci i poprosić o zdjęcie blokady na slugi Premium , na max kwote iaka obowiązuje w danej sieci
   Gdyby to nie poskutkowało, to dodatkowym rozwiązaniem jest kupienie sobie karty i dopasowywać konto na określoną kwotę i zaznaczyć u operatora żeby od razu zdjął blokadę na usługi Premium, 🙂

  2. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

   Marta ,najlepiej to zadzwonić do operatora sieci i poprosić o zdjęcie blokady na Usługi Premium , na max kwote iaka obowiązuje w danej sieci
   Gdyby to nie poskutkowało, to dodatkowym rozwiązaniem jest kupienie sobie karty na telefon i doladować konto na określoną kwotę. Ja kupiłam w salonie Orange i od razu zaznaczylam, ze chce zeby mi zdjeli blokadę na usługi Premium na Max kwotę jaka obowiązuje u nich 🙂

 6. ReplyAnecia

  Bardzo dziękuję p.Agusiu ze udalo mi sie dzisiaj dodzwonic , dziekuje zw cenne wskazówki i porady , bez pani nie dalabym rady, sciskam mocno
  💪🏿💪🏿💪🏿🍀🍀🍀💖💖💖💝💝💝💞💞💞🌸🌸🌸

  1. ReplyEB

   Doraaa życie jest zbyt krótkie żeby się nim nie cieszyć ale czasami zapominamy o tym …🤔 pozdrawiam cieplutko 😏

 7. ReplyAnecia

  Uf p. Agusiu udalo sie uzylam wszystkich talizmanow od pani, i zastosowalam sie do pani rad. Facet byl w szoku jak mnie zobaczyl ☹😬🤤 myslal ze mu sie udało. Ale dzieki cudowniej od oani ochronie wyrwalam się z tego obłędu, Dzisiaj zadzwonie i wszystko opowiem ze szczegolami.
  Jeszcze raz dzuekuje ze byla pani ze mną w tych mega trudrych dniach 💞💞💞💞💝💝💝💝💖💖💖.

 8. ReplyAnecia

  Dziękuje bardzo za dzisiejszą rozmowę dziekuje ze jest pani i wspiera mnie w trudnych chwilach.
  😙😙😙😙💝💝💝💝💝💓💓💓💓💕💕💕💕💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🐋🐋🐋🐋🌸🌸🌸🌸💪🏿💪🏿💪🏿💪🏿

 9. ReplyEB

  przepraszam czy będzie Pani za niedługą chwilę ?

  ….brrrr dzisiaj mamy pierwsze oznaki jesieni 🍁🦔☔️ przyjemnego weekendu dla wszystkich 🍂🍁🍄

 10. ReplyEB

  W Warszawie leje deszcz ☔️☔️ 🌧 jesienny deszcz , temperatura 7 stopni , brrrr ….. jesień tuż tuż 🍁🍂🍄 życzę wszystkim dużo słońca w serduchach ❤️

 11. ReplyAS

  A co jeśli tesknimy za sobą z przeszłości? Co z poczuciem utraty siebie? Doświadczenia życiowe czasami brutalnie nas zmieniają i chciało by się wrócić do chwil z przed ….
  Chyba trzeba siebie poznać na nowo i zaakceptować to co nam zostało dane – nie ukrywam że jest to momentami bardzo trudne.
  Pani Aggo pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *