FullSizeRender

Jak to osiągniesz znajdziesz Miłość prawdziwą

Jak to osiągniesz znajdziesz Miłość prawdziwą

Wiele jest osób samotnych i nie chodzi o to, że Jesteś samotna bo nikogo przy Twoim boku nie ma. Czasami będąc w związku też możesz czuć się samotna. Nie znosisz wieczorów, gdy On zamiast rozmawiać z Tobą, przytulać się czy najzwyczajniej w świecie oglądać film, on śpi. Zaczynasz zastanawiać się co Ty tak naprawdę robisz w tej relacji i gdzie ona zmierza. Nie masz seksu, nie masz z kim pojechać na urlop a nawet nie możesz porozmawiać, gdy czujesz taką potrzebę. Zaczynasz zastanawiać się jak długo to wszystko jeszcze będziesz znosić. Sama nie wiesz czy faktycznie chcesz być w tej relacji.

Wszystko musisz robić sama i wielokrotnie dochodzisz do wniosku, że będąc zupełnie samej może by było Ci lepiej. Nie miałabyś zbędnych złudzeń i straty kolejnych wakacji na marzenia, które być może są nierealne. Zanim jednak podejmiesz jakakolwiek decyzje zapytaj moich Kart Tarota co zrobić i czy jest szansa na poprawę Waszych relacji.

 

Znam wiele Historii i wiem, że gdy na początku znajomosci czy też, w początkowej fazie „chodzenia” ze sobą coś się nie układa, to potem wcale nie będzie lepiej. Być może nie pasujecie do siebie. Może mieliście spotkać się jedynie na jakiś Czas, bo każda poznana osoba, każda relacja czegoś Nas uczy, coś wnosi w Nasze Życie.

Jeśli nie wyciągniesz wniosków, jeśli nie zmienisz swojego postrzegania w Sercu i w Duszy przyciągniesz podobnego partnera. Nadal będziesz nieszczęśliwa. Wszechświat odpowie Twoim oczekiwanim: skoro ona chce mieć podobnie jak miała w poprzednim związku, skoro sama nie potrafi uporać się z przeszłością, to damy jej powtórkę .

Nich ma to, czego oczekuje. Oczywiście nikt na siłę nie chce być nieszczęśliwy, ale tak się dzieje niestety. Jeśli w Sercu i w Duszy masz lęki, obawy, a także rozpamiętujesz Twoją trudną relację z przeszłości, to nie wiem jak bardzo byś się starał to i tak nie przyciągniesz osoby z którą będziesz radosny.

 

12166782_988697041186644_639667001_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoje pragnienia, ale te szczere i prawdziwe , te bez ukrytego lęku i obaw są potężnymi Siłami w Twoim Życiu. Jeśli mimo szczerych starań i otwartego Umysłu, Serca i Duszy, nie potrafisz znaleźć odpowiedniego partnera , jest to znak, że działają w Tobie sprzeczne energie. Są to pewnego rodzaju przeciwsiły, które blokują Cię przed szczęściem. Nie powinieneś ich zwalczać, ale rozpoznać co to jest.

Rozpoznać co Ci przeszkadza, co stoi na przeszkodzie. A gdy je już rozpoznasz musisz odebrać im energie, która Cię blokuje. Tak dzieje się w każdej Sferze Życia. Jak to zrobić?

 

Musisz skoncentrować się na Twoich emocjach. Musisz nauczyć się je rozpoznawać i każdego Dnia znaleźć kilka minut, aby nad nimi pracować. Twoje myśli są blokadą, która nie pozwala Ci być wolnym. Jeśli rozpoznasz w sobie myśli typu: „ja nie dam rady, to mi się nie uda. Nie warto się starać, bo to i tak na nic. Na pewno nic z tego nie będzie. Jestem przemęczona i nic mi się nie chce. Wolę nie ryzykować, bo on i tak mnie zostawi. Po co mam się nadwyrężać w pracy skoro i tak nie dostane podwyżki. Boje się cokolwiek zmienić, jest dobrze jak jest. Nie zasługuję na Miłość, bo jestem za stara. On i tak mnie zostawi. Na pewno mnie zdradzi i oszuka. Może później. Może poczekam aż wszystko samo się rozwiąże.”

 

Jeśli rozpoznasz podobne Myśli bądź uczucia, musisz je wygrzebać z siebie na światło dzienne. Nie możesz ich ukrywać i udawać, że ich nie ma. Jeśli już zdobędziesz się na odwagę, przemyśl wszystko. Przyjrzyj się tym emocjom wnikliwie i zadaj sobie pytanie, czy rzeczywiście tak jest.

Może wcale nie jest tak źle jak myślisz. Może to jedynie Twoja ucieczka przed zmianami. Boisz się cokolwiek zmienić, powiedzieć czy nawet inaczej myśleć, ponieważ boisz się zmian. Nie bądź na siebie zła. Nie próbuj zwalczyć w sobie tej wewnętrznej Siły o której pisałam juz wielokrotnie. Jeśli to zrobisz, jedynie wzmocnisz jej działanie energetyczne.

Ta Siła jest Tobą. Zaakceptuj ją i podążaj jej tropem, aż dotrzesz do głębi samego siebie. Twoje obawy i Twoje wewnętrzne JA chce Ci coś przekazać, chce odkryć przed Tobą ogromne pokłady Twojej Siły, która drzemie zapomniana. Dlatego też, te negatywne Myśli są czasami potrzebne, abyś mógł zatrzymać się na chwile i dotrzeć do samego Źródła siebie.

 

Tam będziesz mógł rozwiązać zagadkę i tam uwolnisz swoją wewnętrzną Moc. Nie żyj jedynie pragnieniami, zacznij działać. Przeanalizuj wszystkie punkty swojego Życia, które Ci się nie podobają. Zacznij je powoli zmieniać, ale najpierw je odkryj i mniej odwagę zastanowić się nad nimi. Wtedy odkryjesz Cudowną Moc spełnienia. Będziesz wolny! A gdy osiągniesz wewnętrzną wolność Miłość zagości na stałe.

 

Na zdjęciu widzicie jedną z talii moich starych Kart Tarota. Znacie ją doskonale z moich programów telewizyjnych, które prowadziłam w Latach 2009 do 2014 r. Jest też wypalone Ognisko , które symbolizuje bezradność i wewnętrzne wypalenie wielu osób. Możecie dostrzec też przepiękną kartę Dwójki Kielichów mówiącej o Miłości. Tarot podpowiada i ostrzega. Zapytaj co ma dla Ciebie  już Dzisiaj ! Może Twoja Miłość odrodzi się lub przyjdzie nowa.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna, tel 708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam moje Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

18 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *