Osobiste spotkanie w Warszawie

Osobiste spotkanie w Warszawie

Osobiste spotkanie w Warszawie

Specjalnie dla Was w następnym tygodniu to jest 18,19,20 września 2018 spotkania osobiste ze mną i moimi Kartami Tarota w Warszawie.

Jeśli chcesz porozmawiać ze mną i Tarotem, zapytać o swoją przyszłość, zadać pytanie oraz poznać odpowiedzi na dręczące pytania umów się na poradę osobistą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla chętnych możliwość skorzystania z oczyszczenia energetycznego od uroków, blokad i złych energii. Może właśnie Tz masz problem z miłością, finansami czy jeszcze czymś innym. Tylko teraz możliwość osobistego dotyku Różowej Mgiełki. Nie robię tego zawsze na osobistych spotkaniach, ale z uwagi na koniec lata oraz zmiany energetyczne postanowiłam dać możliwość takiego oczyszczenia. 

Zgłoszenia proszę przesyłać drogą mailową na: aggasoyala@gmail.com

 Koszt porady oraz godzina spotkania osobistego zostanie podana drogą mailową. Ilość miejsc ograniczona!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

54 comments


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   W piątek, sobotę i niedzielę mnie nie będzie na linii.Zapraszam teraz do rozmów oraz jutro i w czwartek

 1. Replybetti

  Ledwo z Panią skonczylam gadac i napisalam temu M tak jak Pani kazała od razu przeczytał i zadzwonił. Dziękuję za podpowiedź bo bym narobila glupot . Jeszcze raz dziękuję . Dopiero wrócił z pracy o 20 . Sprawdzalnosc natychmiastowa po Pani telefonie . Jest Pani naszym aniołem ?

 2. Replybetti

  Witam Pani Aggo natychmiastowa sprawdzalnosc 100 % gdybym do Pani nie zadzwoniła narobila bym glupot dziękuję za poradę . Właśnie przyszedł M z pracy o 20 wszystko Pani widzi jest Pani naszym aniołem stróżem . Tak jak Pani kazała to napisalam i od razu ten M do mnie zadzwonił . Dziekuje?

 3. ReplyIlona Wesoła??☺

  Piękne zdjęcie??? podoba mi się Pani w tych wyjątkowych kapciach-one są takie ładne niespotykane i ta zgrabna figura…???

 4. ReplyMarta J.

  Witam! Ja wierzę w sny i wiem że kiedyś się spotkamy? więc Pani Aggo wcześniej czy później zapraszam do Wrocławia ? pozdrawiam serdecznie i życzę owocnych spotkań osobistych nie tylko dla innych ale aby dla Pani też takie były?

 5. ReplyEB-)

  Pani Agguniu z remontem coś drgnęło !!! i całe szczęście bo już zaczynałam żałować że w ogóle zaczęłam ? zadzwonię żeby upewnić się i podjąć dobre decyzje ? do usłyszenia ?

 6. ReplyEDUSIA

  Witam Pani Agguniu ?
  Nareszcie Warszawa i spotkamy się już trzeci raz tak się cieszę ??.
  Widziała Pani kilka dni temu, że będę zaproszona na 2- dwudniowy wyjazd… I taką propozycję dokładnie usłyszałam wczoraj i na dwa dni! Pani jest wspaniała! Polecam każdemu i zawsze Panią od 10-ciu lat! ?

  Dziękuję i do zobaczenia ??

   1. ReplyIlona Wesoła??☺

    Edytko Trzeci raz?? ty to jesteś szczęściar? kurcze też bym chciała spotkać się z Panią Aggusia, niestety Warszawa jak dla mnie za daleko?
    Ach…? no cóż…pozostaje mi życzyć Tobie Edytko pięknego i udanego spotkania ☺??

    1. ReplyEDUSIA

     Ikonko raz w Szczecinie w 2013 roku a drugi w Gdańsku w 2015 roku więc teraz wychodzi na 2018 r?. Pamiętam, że jadąc do Szczecina nie poszłam na pierwsze wykłady i jechałam przez prawie całą Polskę bo w domku po całej dobie byłam a specjalnie jechałam na godzinne spotkanie z Panią Aggusią ??

 7. Replyhana

  a już myślałam ze moje komentarze się nie wyświetlają 😉 dobrze ze dziś pani będzie. Chciałabym się podładować dobra energia. Bo wszystko było nie tak …:(???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *