Pełnia Księżyca 09 luty 2020

Pełnia Księżyca 09 luty 2020

Pełnia Księżyca 09 luty 2020

Już jutro Lutowa Pełnia Księżyca nazywana Pełnią Śnieżnego Księżyca. Księżyc jest w znaku Lwa, co będzie przekładało się na Nas samych. Możecie być bardziej kapryśni i nieugięci w swoich działaniach, postanowieniach. Każdą sprawę, którą będziecie mieli do załatwienia okupicie nerwami , ale też zwycięstwem.

Wzmożona chęć dominacji i akcentacji samej siebie da się we znaki partnerowi i domownikom. Dzisiaj należy uważać na swoje słowa, ponieważ mogą być nie do końca zrozumiale dla innych.

Pełnia Księżyca jest sprzyjająca dla miłości, zdrowia i finansów. Karty Tarota pokazują więcej, a jak mawiała moja Babcia :”gdy jest Pełnia to wszystko się spełnia „. Energie tej spektakularnej Śnieżnej Pełni Księżyca będą aż do wtorku więc na pewno każdy będzie miał szansę porozmawiania i zaopatrzenia się w tą jak śnieżna kula energię Księżycową.

Jeśli masz pytania odnośnie samej siebie, swojego Życia czy swoich najbliższych to wykorzystaj Księżyc w Pełni i zadaj swoje najważniejsze pytanie.

Specjalnie dla Was aż do Walentynek robię specjalne rozkłady oraz stawiam fenomenalne Karty Miłosne. Weźcie energię Miłości ze sobą, aby przepełniała Was i Waszych najbliższych na długi Czas ❤

W niedzielę będę dla Was dostępna !

Na swojej osobistej Magicznej Linii będę dostępna 

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

6 comments

 1. ReplyMarta J.

  Chociaż wydawało mi się to niemożliwe Pani słowa odnośnie mieszkania się sprawdziły 😊 jaka ulga… dziekuje bo dzięki Pani ze spokojem czekalam na finał sprawy i nie zawiodłam się 😀 co do księżyca to już wczoraj na wieczornym spacerze podziwiałam go i udało mi się zrobić kilka fajnych zdjęć😊 pozdrawiam i do usłyszenia😀

 2. ReplyIlona Wesoła 🧡💚🌕💜

  Ja również już wczoraj zaobserwowalam piękny kształt księżyca 🌝🌕 muszę przyznać,że targaly mna rozne emocje…🌌

   1. ReplyIwona

    Bardzo dziękuję za rozmowę przerwali nam i nie zdążyłam Pani podziękować. Wszystkiego dobrego i pozdrawiam Iwona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *