IMG_3136

Pełnia Księżyca 09 luty 2020

Pełnia Księżyca 09 luty 2020

Już jutro Lutowa Pełnia Księżyca nazywana Pełnią Śnieżnego Księżyca. Księżyc jest w znaku Lwa, co będzie przekładało się na Nas samych. Możecie być bardziej kapryśni i nieugięci w swoich działaniach, postanowieniach. Każdą sprawę, którą będziecie mieli do załatwienia okupicie nerwami , ale też zwycięstwem.

Wzmożona chęć dominacji i akcentacji samej siebie da się we znaki partnerowi i domownikom. Dzisiaj należy uważać na swoje słowa, ponieważ mogą być nie do końca zrozumiale dla innych.

Pełnia Księżyca jest sprzyjająca dla miłości, zdrowia i finansów. Karty Tarota pokazują więcej, a jak mawiała moja Babcia :”gdy jest Pełnia to wszystko się spełnia „. Energie tej spektakularnej Śnieżnej Pełni Księżyca będą aż do wtorku więc na pewno każdy będzie miał szansę porozmawiania i zaopatrzenia się w tą jak śnieżna kula energię Księżycową.

Jeśli masz pytania odnośnie samej siebie, swojego Życia czy swoich najbliższych to wykorzystaj Księżyc w Pełni i zadaj swoje najważniejsze pytanie.

Specjalnie dla Was aż do Walentynek robię specjalne rozkłady oraz stawiam fenomenalne Karty Miłosne. Weźcie energię Miłości ze sobą, aby przepełniała Was i Waszych najbliższych na długi Czas ❤

W niedzielę będę dla Was dostępna !

Na swojej osobistej Magicznej Linii będę dostępna 

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

6 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *