Pełnia Księżyca 10.01.20 Pierwsza Pełnia Księżyca w latach 20tych  XXI wieku!!!

Pełnia Księżyca 10.01.20 Pierwsza Pełnia Księżyca w latach 20tych  XXI wieku!!!

Pełnia Księżyca 10.01.20 

No i doczekaliśmy się najpotężniejszej Pełni Księżyca w 2020 roku. Jest to jedna z trzynastu Pełni w obecnym roku, jednocześnie jest to pierwsza Pełnia Księżyca w latach 20tych  XXI wieku!!!

Jesteśmy świadkami zapisanej Historii, która się właśnie dzieje. Kalendarze Majów, Azteków i inne, od wieków wskazywały właśnie na TEN czas, który się teraz dzieje. Drugi raz nie będzie pierwszej Pełni Księżyca nowej dekady lat dwudziestych XXI wieku, to jest fenomenalne!

Pełnia Księżyca 10 stycznia 2020 jest Pełnią Wilka. Koresponduje z Koziorożcem przy odrobinie Zodiaku Raka. Dodatkowo jest to Pełnia Księżyca z zaćmieniem. Tak więc rozpoczynamy bardzo silny spektakl energetyczny przypieczętowany ogromnym wpływem Księżyca. Ta Pełnia będzie odniesieniem do starego roku 2019. Będziemy mogli czuć jeszcze stare wpływy, ale też w zależności jak podejdziemy do tej Pełni takie efekty uzbieramy w całym 2020 roku a co za tym idzie tak wejdziemy i zasiejemy w nowej dekadzie lat dwudziestych. Sami widzicie, że jest to nie lada wyzwanie, aby przejść tą Pełnie na spokojnie. 

Będziemy czuć się trochę zbyt przemęczeni emocjonalnie. Ogólnie większosć osób będzie trochę nadwrażliwa i niespokojna. Należy uważnie wszystko przemyśleć zanim coś sie powie. Nie wchodzić w podejrzane układy i znajomości. Z drugiej jednak strony, dzisiaj oraz w najbliższych dniach mogą pojawić się rozmowy, spotkania oraz wiadomości, które wielu osobom dadzą szansę na korzyści w przyszłości.

Należy emocje i wrażliwość odłożyć na bok. Zadbać o wyciszenie i w miarę możliwości wspierać słabszych. Dla różnych osób ta niesamowita Pełnia Księżyca wniesie różne możliwości. Jeśli chcesz się dowiedzieć co konkretnie wniesie u Ciebie i Twoich najbliższych śmiało pytaj. Pełnia emanuje aż do 11 stycznia. Nie przegap tych wibracji i tej szansy, aby dotknąć Magii. Zresztą nie da się nie zauważyć i przejść obojętnie wobec tego fascynującego Czasu.

Zobaczcie, Pełnia jest 10.01.2020 o godzinie 20.22!!! Same liczby 2! Wzmocniona dwójka i to bardzo mocno. Jeśli dodacie wszystkie liczby to jest 3, a liczba 3 z numerologii to szybkość, działanie, cieszenie sie, szanse. Wzmocniona dwójka to stabilizacja, zrozumienie, wrażliwość a także związek. Tyle Znaków, tyle przesłanek, aż ciekawa jestem jak do tego wszystkiego podejdziecie

Na Magicznej linii będę dostępna  do  godz wieczornych z przerwa na kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

24 comments

 1. ReplyIlona Wesola😇💌👼🙋‍♀️

  Ach, ta pełnia 🌝🌕 Miałam ciężka noc, obudziłam się niespokojna, ale
  zaraz przed wyjściem zrobiłam sobie medytejszon 😏 🧘‍♀️ i potem mialam taki energiczny i troche zwariowany dzien ale za to pozytywny 🌝. czasami taki krotki relaks przed wyhsciem 🏭 jest potrzebny 💚💜💚💜

 2. ReplyJustyna

  Ja od dwóch dni nie mogę zasnąć do bardzo późnych godzin nocnych i rankiem już nie śpię. Tak działa na mnie ta pełnia. Bardzo silnie ja odczuwam.
  Natomiast dzisiaj miałam bardzo dobry dzień.
  Pozdrawiam. Stokrotki 🌸🌸🌸🌸🌸

 3. ReplyAnecia

  Bardzo dziękuję p.Agusiu za rozmowę przede wszystkim za wszystkie porady , wyprowadziła mnie pani z krainy ciemności , szarości zlych zdarzeń i ludzi źle mi zyczacych a teraz czuje i wiem że jestem dzisiaj w innym miejscu, kolorowym, pełnym pozytywnych ludzi i zdarzeń a co najwazniesze czekaja mnie same cudowne rzeczy , czuje że moje marzenia się właśnie spełniają 🌷🌷🌷🌷💖💖💖💖.
  To dzieki pani pomocy udało mi się zamknąć ten trudny rozdział i iść dalej z podniesioną głową i wielka nadzieja w serduszku że wszystko co dobre jest przede mną, jest pani niezastąpiona 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞.

 4. ReplyJustyna

  Muszę powiedzieć, że dzisiaj również miałam bardzo dobry dzień. Mile spędzony. Wsparłam WOŚP, no i kupiłam przepiękną toaletkę, a nie planowałam. Naturalne drewno. To był dobry dzień. 🌸🌸🌸

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *